Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ніготь, до чого сниться ніготь уві сні

Приснилися нігті вказують, який соціальний статус займає сновидец в реальності. Якщо ви бачите уві сні у себе на руці тріснутий або надламаний ніготь, то це ознака того, що ви балансіруете на межі між моральним падінням і підвищенням авторитету. Більш детально дізнатися, до чого сняться нігтики, допоможуть сонники, але тільки лише в тому випадку, якщо ви пригадаєте всі деталі мрії.

Пророцтва Міллера

Згідно сонником Міллера, який наснився рівний і здоровий ніготь означає нескладну, але малооплачиваемую роботу. А якщо уві сні ви бачите хоч один тріснутий або поламаний ніготь, то варто підготуватися до важкою, як фізично, так і морально, робота.

Цікавить,, до чого сниться приведення в порядок брудних нагідок? Такі сновидіння означають благородні вчинки, за які ви особисто не будете винагороджені. Наснилися зашкарублі руки з гнилими нігтьовими пластинами? Вас чекає ганьба, засмучує тлумач.

Пальці рук, як символ праці «без міри»

Не дуже порадує тлумачення сну, пропоноване сонником пастора Лоффа, в якому ви бачите нігті на руці. Це сигнал про те, що найближчим часом ви не будете знати відпочинку, так як будете завалені роботою.

Однак тут варто врахувати ще один момент: ногтікі на руці радували красою — отримаєте непогані дивіденди від роботи; а якщо наснилося, що все ногтікі на руці хворі або зірвані, то не слід чекати прибутку, віщає сонник.

«Пластинки» ніг — ознака розставання

До чого сняться нігті на нозі, пояснить сонник Цвєткова. Якщо вам приснилося, що у вас на нозі відпав ніготь з великого пальця, то це пророкує швидке позбавлення від відносин, які втратили свою гостроту і потреба. А ось, якщо у вас відпало ногтікі з мізинця на нозі, то будьте обережні у висловлюваннях, можете посваритися з друзями.

Відрізаний з пальця ноги ніготь обіцяє розчарування і образу на близьку людину — він не виправдає ваших сподівань.

Нездорова пластинка, як показник реального здоров’я

Привидівся ніготь, який згнив або тріснув? Це пророкує захворювання або самого сновидіння, або когось із членів сім’ї, засмучує сонник Нострадамуса.

Уві сні ви вирішили зрізати ніготь, який практично сліз? Не варто планувати ніяких екстремальних розваг, це може погано закінчитися. А ось, якщо майже зліз ніготь сам відійшов від тіла, і вам не довелося його відрізати, то це ознака того, що вам не варто переживати, хвороба пройде без ускладнень.

Наснилося, що ви відриваєте врослий ніготь або нігтик з грибком? Ви зумієте позбутися надокучливого колеги або знайомого.

Нещасний випадок: І в радості, і в печалі

До чого сниться мрія, в якій ви зірвали собі ніготь, підкаже Місячний сонник. Бачите, що відірваний від пальця ніготь відпадає самостійно? Вам не доведеться прикладати зусиль, щоб позбутися від поганого впливу. Людина, негативно на вас впливає, піде з вашого життя сам.

Привиділося уві сні, що ви відірвали загнутий вгору коготок, то це попереджає вас про те, що не варто зізнаватися, інакше пошкодуєте. Поламати уві сні ніготь до крові — символ проблем з родичами.

А якщо примарилося, що у вас відвалюється зламаний дощенту ногтікі, то це сигнал про те, що родичі не зможуть вам допомогти в скрутну хвилину, засмучує сонник Ванги.

Проблеми з накладними манікюром, або Запасіться терпінням

Примарилося, що ви наростили штучний коготок, а він обламався? Не чекайте удачі. Не дуже порадує трактуванням Сучасний сонник тих, кому приснився зламаний накладної манікюр.

Якщо приснилося, що ви обрізаєте зламаний нарощені нігтик, то це обіцяє вам довгі години самокопання і самобичування. А ось, обрізати нерівний коготок — ознака можливої ​​зміни роботи або інтересів.

Ось, як пояснює Весняний сонник,, до чого сниться мрія, в якій зламався один з десяти нарощених кігтиків. Якщо побачили уві сні, що він відвалився на правій кисті, то ви будете відстоювати перед кимось свою правоту, а ось, якщо відвалилася нігтьова пластина лівої кисті — ви будете в чомусь помилятися.

Свої кігтики полірувати уві сні: Від протесту до пліток

Бажаючи з’ясувати,, до чого сниться обрізка своїх нігтів, пояснить сонник Мандрівника. Бачите уві сні, що ваш ніготь виявився подвійним через те, що ви його порізали, роблячи манікюр? Не потрібно затівати нічого нового — справа не піде.

Привиділося уві сні, що у вас відшарувався лак з ногтікі? Це пророкує вам відкриття неприємної правди про вас. Уві сні у вас ламається свіжопофарбованих ніготь — почуєте плітки про себе. А якщо ламається ніготь з облущенним лаком, то пліткувати будете самі.

Ненароком зламати нігтик під час обрізки — символ марності дій, а ось, спеціально зламати не сподобався манікюр — знак протесту проти того, що вам нав’язують насильно.

Проблемна «нігтьова» палітра

Крім інших неприємностей, сонники рекомендують звертати увагу на те, якого кольору був проблемний ніготь уві сні. Отже, ось,, до чого сниться кілька сюжетів, в яких щось відбувається з кольоровими нігтьовими пластинами:

 • Відпали коготок був червоним — чекайте сварки з коханим;
 • Відвалилася пластина була фіолетовою — до розставання з ілюзіями;
 • Вирвати синій ногтікі — мріям не судилося збутися;
 • Ламати уві сні рожеві кігті — не варто довіряти незнайомцям;
 • Випав зелений ногтіще — до проблем зі здоров’ям;
 • Чорна обгризена пластина — обіцяє печаль і образи;
 • Білі кігті тріскаються — не приймати спонтанних рішень;
 • Бачите, що з нігтя сходить лак — чекайте розкриття секрету;
 • Здирати гель-лак самостійно — до виправлення помилок своїми силами.
 • Сонник ніготь, до чого сниться ніготь уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: