Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ноги, до чого сниться ноги уві сні

Сонник вважає, що людина, у якого в вашому сні виявилися волохаті ноги, має над вами владу. У такому вигляді може приснитися начальник або родич, від якого ви емоційно або фінансово залежите.

До чого сниться, що у вас виросло волосся на ногах? Сон означає, що саме зараз настав слушний момент дати волю думкам, почуттям і бажанням, які ви звикли тримати при собі.

Якщо бачите уві сні нігті на ногах, зверніть увагу на їх зовнішній вигляд. Сон, в якому нігті досить привабливі, обіцяє вам перемогу або виграш, а ось скромні нігті сонник тлумачить як знак поразки.

Коли доводиться уві сні мити ноги, наяву незабаром доведеться вирішувати питання, який виникне абсолютно несподівано. Сон не обіцяє, що мета буде досягнута, проте, витягти деяку вигоду під шумок вам вдасться.

Якщо не вперше бачити сон, в якому довелося голити ноги, значить, ви звикли самі вибирати шлях, прокладати маршрут і не звертати з нього, навіть якщо доводиться подорожувати в поодинці.

Побачені уві сні пальці на ногах сонник вважає добрим знаком. Сон означає, що ви в рівній мірі успішні як в особистому житті, так і в роботі чи навчанні. Якщо пальці ніг виглядають неважливо, сон набуває протилежний зміст.

Приснилися брудні ноги сонник тлумачить як ознаку неприємностей. Сон також означає, що дрібні сварки можуть серйозно засмутити вас.

До чого сниться зламана нога, сонник називає непоступливістю. Сон радить не розраховувати на підтримку і розуміння оточуючих. Зараз не найсприятливіший період для ведення переговорів або укладення договорів.

Босі ноги уві сні символізують вразливість їх власника. Якщо ви зовні ходіть босоніж, сон означає, що ви можете зіткнутися з перешкодами або хтось спробує вам перешкодити.

Отримана рана на нозі уві сні означає, що в реальному житті слід дотримуватися обережності. Сон попереджає, що діапазон можливих неприємностей досить широкий: від незначних втрат майна до нещасного випадку.

Якщо приснилося, як вас собака кусає на ногу, сон означає, що доведеться мати справу з віроломством. Підніжку підставить людина, якій ви звикли беззастережно довіряти.

Сонник Міллера ноги вважає суперечливим символом. Сон здатний одночасно уособлювати хитрість і марнославство, і в той же час, пророкувати втрати через власну легковажність.

Відрізані ноги уві сні означають високу ймовірність потрапити під тотальний контроль. Сонник радить остерігатися стеження, ревізії, візиту правоохоронних органів, а також надмірної турботи з боку кого-то з рідних і близьких.

Ноги в воді віщують незабутній відпустку, який зробить таким нетривалий і ні до чого не зобов’язує курортний роман. Сонник радить сприймати те, що відбувається як захоплююча пригода, яке завершиться само собою без усіляких наслідків.

Якщо для вас звична справа стригти нігті на ногах самостійно, сон говорить про вашу схильність до стриманості. Сонник нагадує, що іноді все ж слід висловлювати свої емоції і бажання.

Сон, в якому у вас з’явилися синці на ногах, означає, що в найближчому майбутньому ви можете зробити помилку, в результаті якої ваші позиції сильно ослабнуть. Сонник обнадіює, що це тимчасове явище, і все повернеться на круги своя.

Приснилися довгі ноги уособлюють легке ставлення до життя. Сновидінню властиві гонитва за задоволеннями і недалекоглядність. Не дивно, що такий підхід тягне за собою неприємності — ось про що цей сон.

Якщо вам приснилося, що у вас чужі ноги, сон говорить про те, що настав час сісти за парту. Вам належить освоїти щось принципово нове або перейти на наступний рівень майстерності в тому, що ви вже вмієте.

Все,, до чого сниться людина без ноги, говорить про його несамостійності. Ця людина і наяву так і норовить спертися на плече сусіда. Сонник не заперечує, що приснився може символізувати ваше друге «я».

Укус змії за ногу уві сні обіцяє сновидцу чималі труднощі і всілякі випробування. У той же час, сонник обнадіює, що пройшовши через усі негаразди, ви будете щедро винагороджені долею. Для жінки сон може означати довгоочікувану вагітність.

Сон, в якому ви побачили ноги в крові, загрожує зіпсованими відносинами з кимось із родичів. Сонник вважає, що причиною цього може послужити непорядний вчинок.

Якщо приснилися хворі ноги, можете пакувати валізу, — запевняє сонник. Згідно з його думкою, сон означає, що сновидцу має бути тривале відрядження або далеку подорож.

Тому, хто зібрався мити ноги уві сні, наяву належить колективна робота над проектом, який, на жаль, свідомо приречений. Сонник радить спочатку не покладати особливих надій на результат і сприймати це випробування як можливість продемонструвати колегам свої кращі ділові якості.

Сон, в якому вас попало порізати ногу, закликає не втрачати пильність і дивитися не тільки вперед, ні і на всі боки і навіть іноді під ноги, адже ніхто не знає, де може підстерігати підступ.

Сон, в якому вам приносить задоволення цілувати ноги, говорить про те, що вам комфортно на других ролях. Ви не прагнете до лідерства, що зовсім не означає відсутності волі. Цілком можливо, в вас дрімає «сірий кардинал», — вважає сонник.

Все, до чого сниться, як вас вкусила змія за ногу, сонник тлумачить як ознаку смуги невдач. Сон може означати програна справа, погіршення самопочуття, зраду близької людини. Проте, подолавши всі випробування, ви отримаєте цілий статок.

Сон про те, що вас вкусила собака за ногу, попереджає, що в вашому близькому оточенні є недоброзичливець, який тільки і чекає слушної нагоди, щоб вибити грунт у вас з-під ніг.

Сонник Міллера вважає, що якщо приснилася відірвана нога, сон віщує втрату всього нажитого, просто кажучи, банкрутство і злидні. Вам нічого не залишиться, як піти з простягнутою рукою.

Якщо не просто голити ноги уві сні, але і насолоджуватися гладкою шкірою, сон обіцяє, що і наяву у вас справи йтимуть також гладко. Співпраця буде приємним і плідним, а результати вашої праці доставлять вам справжнє задоволення.

Відня на ногах можуть багато розповісти про вашу ділову хватку. Сон, в якому вени рівні і красиві, обіцяє вам успіх в бізнесі, а ось тонкі або вузлуваті вени віщують фінансові труднощі, — пояснює сонник.

Побачену уві сні бруд під ногами сонник тлумачить як провісник неприємностей і несподіваних перешкод. Сон вказує на ймовірність того, що вам можуть сильно нашкодити плітки.

Наснилося права нога символізує ваше намір навести порядок, виправити ситуацію. Сон говорить про вашу впевненість у власній правоті і прагненні до керівних посад.

До чого сниться татуювання на нозі, сонник радить тлумачити буквально. Малюнок або ієрогліф зображує саме те, що заважає вам рухатися вперед. Сон хоче показати, що у вашому житті є баластом.

Сон, в якому ви дивились на чужі ступні ніг, видає вашу таємну заздрість їх власникові наяву. Якщо ви настільки ж пильно розглядаєте власні ступні, сон може виявитися передвісником збитків і втрат.

Якщо ви з задоволенням розглядаєте уві сні свої голі ноги, сон означає, що ви відчуваєте себе на висоті. Ви насолоджуєтеся відчуттям комфорту, стабільності і впевненості в завтрашньому дні — тобто, міцно стоїте на ногах.

Сон, в якому попало голити волосся на ногах і при цьому порізатися, віщує збиток. Сонник уточнює, що у цьому винна може виявитися зайва самовпевненість.

До чого сниться великий палець ноги, сонник тлумачить як знак майбутнього візиту довгоочікуваних гостей. Сон говорить, що вас скоро відвідають друзі або родичі, яких ви завжди раді бачити.

Стопа ноги в вашому сні вказує, що в найближчому майбутньому вам доведеться вражаюче знайомство і хвилююче романтичну пригоду. Сонник радить не втрачати голову і сподівається на ваш здоровий глузд.

Сон, в якому опинилися ноги в грязі, обіцяє, що сновидцу не доведеться нудьгувати, так як випаде чудова можливість провести несподіваний вихідний у плотські втіхи.

Якщо наснилася ліва нога, сонник говорить, що минуле не дає вам спокою. Швидше за все, сон навіяний окремо взятим епізодом вашої біографії, що зачіпають сферу емоцій і почуттів.

Як зауважує сонник, бачити свої ноги уві сні часто доводиться зневіреним. Сон говорить про те ж, що і стародавня мудрість: ніч найтемніша перед світанком. Незавидне становище допоможе мобілізуватися і вирулити ситуацію, — обіцяє сон.

Якщо сняться ноги небіжчика, сонник обіцяє, що вам вдасться повернути те, що ви давно вважали втраченим або втраченим назавжди. Чи треба уточнювати, як сильно обрадує вас ця подія.

До чого сниться, що болять ноги, сонник часто пов’язує з майбутнім подорожжю. Цілком природно, що вас трохи турбує розлука з будинком. Проте, сон обнадіює: вас чекає легка і приємна поїздка.

Якщо приснилися довгі нігті на ногах, сонник радить не перестаратися. Сон означає, що зараз не час форсувати події, набагато результативніше зайняти вичікувальну позицію.

Коли сниться ампутація ноги, сон намагається попередити її власника, що в реальному житті він зв’язався з поганою компанією. Якщо немає можливості змінити оточення, постарайтеся хоча б не потрапляти під їх вплив.

Якщо ви уві сні ходіть босоніж і раптово виявляєте скло на нозі, сон означає, що ви будете користуватися популярністю серед друзів і визнанням в професійних колах.

Перелом ноги уві сні часто символізує нездоланну перешкоду, що раптово з’явилася на рівному місці. Сонник радить переглянути свої плани, щоб уникнути поразки.

До чого сниться сон, в якому все догори ногами, сонник розглядає як знак готовності перевернути все з ніг на голову. Вас не влаштовує дійсність, і ви маєте намір це виправити, навіть якщо будуть потрібні радикальні заходи.

Відрубані ноги уві сні є відображенням вашого сум’яття наяву. Ви відчуваєте вразливість свого становища, вас лякає перспектива безпорадності перед навалилися проблемами.

Як повідомляє сонник бабусі Агафії, якщо намочити ноги уві сні, подібний сон обіцяє не дорогий, і, тим не менш, приємний подарунок. Сон також може означати, що незабаром ви отримаєте знак уваги від цікавить вас особи.

П’явки на ногах уві сні символізують заздрісників, які не проти долучитися до вашого успіху. Сон може мати й інше значення: нагадування про ефективність народних засобів, якщо хворий хтось із близьких.

Все,, до чого сниться ампутована нога, сонник пов’язує з нестачею лідерських якостей її власника. Сон говорить про те, що побачений уві сні людина перебуває в сильній залежності від оточуючих.

Різна взуття на ногах у вашому сні говорить про те, що ви намагаєтеся рухатися в декількох напрямках відразу. Сон закликає все ж визначитися і сконцентрувати зусилля на основну мету.

Якщо ви комусь дозволяєте гладити ноги уві сні, сонник розглядає подібний жест як провісник великого скандалу. Сон свідчить про накопичилася в вас агресії, яка тільки й чекає приводу виплеснутися назовні.

Якщо приснилися жіночі ноги, якими хочеться милуватися, сон говорить про вашу вразливості. Сон, в якому фігурують криві, некрасиві ноги сонник тлумачить як провісник збитків.

Якщо уві сні ви бачите мокрі ноги у кого-то з ваших знайомих, сон таким чином дає вам знати, що ви іноді буваєте занадто зарозумілі, ніж та ображаєте оточуючих. Сонник радить вам бути делікатніше.

До чого сниться інвалід без ніг, наздоганяє вас на своїй каталці? Подібний сон говорить про те, що у вас куди більш серйозні проблеми, ніж вам здавалося. Буде потрібно докласти чимало зусиль, щоб вирішити їх.

Наснилося волосатість ніг символізує честолюбство і прагнення до влади. Сонник не бачить нічого поганого в подібних бажаннях, якщо, звичайно, вони не приймають гротескних форм.

Якщо уві сні трапилося промочити ноги, сонник допускає ймовірність, що ви опинитеся під прицілом обговорень і насмішок. Сон хоче сказати, що це всього лише короткочасний епізод, якому не слід надавати великого значення.

До чого ще сняться ноги уві сні

Нарочито збільшені в розмірах або опухлі ноги, про які ваш сон, обіцяють прибуток. Вас очікують вигідні угоди, несподіваний успіх в справах, додаткові джерела доходу, що не обтяжують вас.

Сон, в якому ви бачите бородавки на ногах, означає прибуток і достаток. Для жінки подібний сон може означати майбутній візит в салон краси або вдалий шопінг.

Сон, в якому у вас неголені ноги, відображає ваше прагнення до єства. Добре, якщо подібне прагнення дає про себе знати в пошуку гармонії з природою, а не в демонстрації хороших манер і небажанні рахуватися з оточуючими.

Мозолі на ногах, побачені уві сні, закликають задуматися: чи не собі чи на шкоду ви допомагаєте іншим людям? Сон нагадує про те, що в грі в одні ворота не виграє ніхто.

До чого сниться поріз ноги? Ваше палке бажання затьмарює вам очі і розум. Ви не помічаєте нічого, крім своєї мети. Сонник радить хоча б іноді дивитися під ноги, щоб уникнути прикрих непорозумінь.

Приснився поранений нога символізує значні фінансові витрати, сварки з близькими людьми і непередбачені труднощі в справах. Як вважає сонник, причиною всіх нещасть може виявитися ваша власна неуважність.

Коли сниться, що змія кусає за ногу, будьте готові до серйозних випробувань, — попереджає сонник. Зумів подолати всі напасті сон обіцяє виконання бажання або великий прибуток.

Сон, в якому має місце бути масаж ніг, говорить про те, що ви затіяли велику гру. Сонник застерігає від зайвої довірливості, щоб не стати жертвою власної авантюри.

Якщо приснився чоловік без ніг, сон попереджає про те, що незабаром хтось із ваших знайомих вийде у вас з довіри. Особистість приснився чоловіка може містити деякі підказки, про кого саме цей сон.

Довге волосся на ногах сняться тим, хто вже давно і міцно займає домінуючі позиції. У той же час, сон нагадує, що від проявів самодурства і деспотизму бажано утримуватися.

Все, до чого сниться, що вкусила щур за ногу, сонник списує на підступи підступного ворога. Сон обнадіює, що ваш противник недостатньо сильний, щоб збити вас з вірного шляху, і його витівки не заподіють особливої ​​шкоди.

Сон, в якому ви побачили красиві ноги, символізує ваше прагнення до успіху в усьому, в тому числі і на любовному фронті. Сонник обіцяє, що вам буде супроводжувати удача, якщо ви збережете розсудливість і не станете впадати в ейфорію.

Голка в нозі символізує прикре непорозуміння, яке здається нешкідливим на перший погляд. І тим не менше, сон закликає якомога швидше вирішити його, поки воно не переросло в серйозну проблему.

До чого сниться операція на нозі, сонник пояснює вашим невдоволенням ситуацією, що склалася і спрагою змін. Сон відображає ваше прагнення виправити стан речей і обіцяє, що вам і справді вдасться дещо змінити на краще.

Наснилося шишка на нозі означає можливість затвердити ваші повноваження. Сон нагадує, що влада має на увазі відповідальність і деякі обмеження, в яких ви ризикуєте загрузнути. Сонник радить заздалегідь зважити всі за і проти.

Товсті ноги уві сні означають, що у важкій ситуації вам надасть допомогу той, хто сам міцно тримається на ногах або ж сприятливий збіг обставин дозволить вам знайти грунт під ногами своїми силами. У будь-якому випадку, це дуже обнадійливий сон.

Сон, в якому фігурує протез ноги, символізує прийдешні зміни, яким складно дати однозначну оцінку. Чим відбудуться незабаром обернуться саме для вас, підкаже настрій, яке залишив після себе сон.

Якщо приснився опік на нозі, сон означає, що немає сенсу намагатися повторити минулий успіх. Сонник нагадує, що всьому свій час, і кожен життєвий період вимагає індивідуального підходу.

До чого сниться цвях на нозі, сонник пояснює несподіваними труднощами. Сон говорить про те, що справи йдуть не настільки легко і швидко, як ви планували.

Заноза на нозі з вашого сну означає, що хтось з вашого оточення неабияк втомив вас своєю настирливістю. Безсумнівно, він старається для вашого ж блага, але факт залишається фактом: його настирливість заважає вам рухатися вперед. Сонник радить позбуватися від подібних знайомств.

Коли сняться виразки на ногах, сонник радить звернути увагу на своє оточення. Сон може означати, що вас просто-напросто використовують. Сон закликає переглянути і свою поведінку, можливо, ви занадто багато дозволяєте.

Якщо вам довелося мити брудні ноги уві сні, наяву ви зможете ще раз переконатися, що все, що не робиться — все на краще. Незважаючи на всі зусилля, вам не вдасться досягти мети, зате ваші старання будуть гідно оцінені.

Якщо приснилося, як у вас відмовили ноги, готуйтеся до тріумфу. Сон означає, що вам вдасться усунути суперника або суперницю, виграти змагання, укласти вдалу угоду на зло всім конкурентам.

Приснився укус собаки за ногу віщує серйозне розчарування в комусь з тих, хто раніше був прикладом для вас. Причиною послужить інформація, що не викликає сумнівів. Поведінка колишнього кумира може і не містити злого умислу, але дуже вже суперечить вашій морально-етичної концепції — ось, до чого сниться подібний образ.

Коли сниться, що ноги не йдуть, сон вказує на відчуття безпорадності, пригніченості, готовність здатися на милість випадку. Подібні настрої не завжди обґрунтовані, можливо, ви перебільшуєте масштаби проблеми і недооцінюєте власні сили.

Якщо уві сні з якоїсь причини у вас виявилися холодні ноги, вам належить відправитися в подорож. Сон, в якому хтось інший взутий не по сезону, означає, що поїздка належить приснився людині.

Тим, кому довелося змивати бруд з ніг уві сні, належить багато галасу даремно. Випадково почута новина викличе справжній переполох, вам неодмінно захочеться перевірити інформацію. Сонник більше ніж упевнений, що це звичайна «качка». Негативний результат — теж результат, — ось про що цей сон.

Сон про те, як утворилися болячки на ногах, нагадує про те, що допомагати іншим, звичайно, похвально, а ось забувати при цьому власні інтереси вже непробачно.

До чого сниться, що ноги в землі, розповість ступінь їх забруднення. Сонник вважає, що злегка забруднені землею ноги сняться до дрібних суперечка і неприємностей, а ось сон, в якому ноги буквально загрузли в багнюці, говорить про те, що ви — захоплива натура і вмієте цінувати прекрасне.

Якщо вам часто сниться сон, в якому фігурують чоловічі ноги, сонник тлумачить його як відображення вашої пристрасності і влюбливості. Сон говорить про те, що для вас немислимо залишитися на самоті.

Як вважає сонник Міллера, волосся на ногах висловлюють ваше прагнення взяти верх. Сон, в якому волохаті ноги у вас, означає, що вам це вдасться. В іншому випадку доведеться поступитися пальму першості приснився власникові неголених ніг.

Якщо уві сні ви довірили кому-небудь підстригати нігті на ногах або робити педикюр, сонник попереджає про те, що серед ваших нових знайомих можуть виявитися неблагонадійні люди, які намагаються втертися в довіру до вас.

Сон, в якому вам довелося наступити на ногу кому б то не було, говорить про вашому домінуючого становища. Сонник обіцяє, що завдяки своїм лідерським якостям, ви і далі будете залишатися на висоті.

До чого сниться, що завелися черви в ногах, сонник пояснює вашої непомірне тягою до матеріальних благ. Сон таким чином намагається нагадати, що, крім розкоші, існує ще чимало інших цікавих речей.

Побачений уві сні наріст на нозі говорить про те, що ваше становище скоро зміцнити. Сон обіцяє, що репутація, на яку ви так довго працювали, скоро почне працювати на вас.

Сон, в якому довелося втратити ногу, наяву загрожує обернутися невдачею в справах, недосяжністю поставленого завдання. Сонник радить пошукати інший шлях, який, можливо, здасться довше, тим не менше, приведе до мети.

Якщо приснився сон, в якому присутня дитина без ніг, сонник попереджає, що ви незабаром можете опинитися в ситуації, контролювати яку не в ваших силах.

Якщо у вас горить нога уві сні, сонник вважає, що наяву ви в чомусь серйозно помиляєтеся. Сон наводить на роздуми, чи не час переглянути свої переконання і погляди.

До чого сниться постріл в ногу, сонник пояснює раптовим подією, яке засмутить ваші плани. Сюжет сну може містити деякі підказки, які могли б допомогти запобігти небажаному подія.

Побачена уві сні родимка на нозі, якої насправді у вас немає, повинна насторожувати: сон намагається попередити про можливу небезпеку. Сонник вважає, що ви ступили на слизький шлях.

Якщо вас щур кусає за ногу уві сні, сонник говорить, що наяву хтось має намір перейти вам дорогу і перешкодити вашим планам. Частково недоброзичливцю це вдасться, але дрібні неприємності не змусять вас звернути з обраного шляху.

Приснився грибок на ногах означає, що у вашому житті накопичилося занадто багато непотрібного баласту, до того ж негативного. Сон закликає навести порядок, в першу чергу, в сфері спілкування.

Якщо уві сні трапилося поранити ногу, сон може обернутися конфліктом, який, в свою чергу, спричинить за собою деякі витрати. Сонник радить подумати, чи варта гра свічок.

Коли сняться пальці на ногах, розгляньте їх уважно, тому що зовнішній вигляд пальців допоможе витлумачити сон. Красиві пальці з доглянутими нігтями означають благополуччя. Ознаки отриманих травм сонник тлумачить як знак майбутніх втрат.

До чого сниться собака без ноги, сонник тлумачить неоднозначно. Сон може означати перемогу над ворогом або розчарування в комусь із приятелів. У будь-якому випадку, ви залишитеся на висоті.

Куля, що застрягла в нозі символізує неприємний осад, що залишився після сварки з друзями, яку і віщує сон. Сонник передбачає можливість серйозного конфлікту, і в той же час, обнадіює, що в подальшому відносини налагодяться і відновляться.

Подряпини на ногах часто сняться тим, хто бачить намічену мету і рухається до неї, геть забуваючи дивитися при цьому під ноги. Цілеспрямованість, безумовно, похвальна, але і обережність не зашкодить, — зазначає сонник.

До чого сниться, як кішка кусає за ноги, сонник пояснює майбутньої зрадою близької людини. Ця звістка не просто засмутить вас, але в буквальному сенсі слова виб’є ґрунт у вас з-під ніг.

Коли сниться біль в ногах, сон закликає до обачності, затіваючи що-небудь. Занадто вже висока ймовірність зазнати збитків замість очікуваного прибутку, — попереджає сонник.

Приснилися ноги в гіпсі сонник розглядає як не найсприятливіший знак в реалізації ваших планів. Сон говорить про те, що ви надовго загрузнете в справі, яке сподівалися здійснити легко і швидко.

Сон в якому довелось голити волохаті ноги тупий бритвою, намагається тонко натякнути, що ви часто створюєте благодатний грунт для конфліктів з оточуючими. Причому одним і тим же способом: даєте привід сісти вам на шию, потім щиро обурюєтеся, якщо цим приводом хтось скористався.

Якщо приснилося, як вам чоловік цілує ноги, сон означає, що цей чоловік і наяву виявиться у ваших ніг. Вам залишиться тільки наказувати і панувати.

Сонник ноги, до чого сниться ноги уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: