Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ніч, до чого сниться ніч уві сні

Сонник вважає, що ніч, побачена уві сні, символізує жіноче начало, таїнство і магію. Тлумачачи,, до чого сниться це загадкове час доби, слід взяти до уваги і інші аспекти. Наприклад, переддень нового дня, змін і нових починань. Не випадково в стародавніх міфах і легендах створення світу передували тьма і хаос. Це час надій і таємних бажань, любові і романтики.

Нерідко в тлумаченнях фігурує успішне завершення старих справ і заслужений відпочинок. У той же час, темрява нерідко асоціюється з невизначеністю, а часом і безвихіддю. Це одвічний символ боротьби добра і зла. Яскрава Місяць, зоряне небо або наближається світанок свідчать про те, що сновидець на вірному шляху або ж ось-ось знайде дорогу до своєї мети.

Якщо довелося бачити уві сні ніч, зверніть увагу на її особливості. Якою вона запам’яталася вам: безпросвітної і лякаючою або надихає і трохи хвилює? Саме з цієї підказки починається тлумачення сновидінь.

У разі, коли приснилася ніч, сповнена місячного світла, можете сміливо вважати, що це добрий знак. Сплячому відкриються нові знання, самі собою знайдуться відповіді і правильні рішення.

Дії

Те,, до чого сниться гуляти вночі уві сні, в дійсності може обернутися серйозними випробуваннями для сновидіння, — попереджає сонник Юнони. Найімовірніше, хтось із ділових партнерів вирішить перевірити вас на міцність.

Якщо довелося купатися вночі уві сні, Сучасний сонник нагадує про те, що нестандартні рішення не тільки призводять до приголомшуючих результатів, але і відрізняються підвищеним ступенем ризику.

Той, хто наважився плавати вночі уві сні, і наяву здатний на рішучий вчинок, — вважає сонник. Сновидіння не зупинять на шляху до мети такі умовності, як доречність або громадську думку.

Коли трапляється їхати вночі на машині, сонник акцентує на тому, що той, хто лежить занадто багато часу приділяє суєті і повсякденних турбот і лише іноді йому вдається викроїти момент, щоб задуматися про головне, про те, що по-справжньому йому дорого.

Як повідомляє Велесов сонник, йти додому вночі доводиться тим, кому наяву належить розчарування. Будьте готові до того, що витрачені сили і засоби можуть виявитися марними.

Жіночий сонник вважає, що якщо уві сні довелося йти вночі по дорозі, краще найближчим часом не затівати нічого нового. Зараз не найсприятливіший період для починань, вони або закінчаться нічим, або результат обдурить ваші очікування.

Якщо довелося бігти вночі, сонник попереджає, що досягти мети в реальності вам вдасться нелегкій ціною: до фінішу ви відчуєте повний занепад емоційних сил. Як би там не було, сновидіння обіцяє великий успіх.

Коли доводиться літати вночі уві сні, в темряві, цілком можливо, що і в реальній дійсності вам частенько доводиться діяти навмання. Особливо це визначення стосується особистого життя.

Природні і незвичайні явища

Пояснюючи,, до чого сниться ліс вночі, сонник звертає увагу на те, чим для вас є ліс: притулком або ж місцем, яке вселяє страх. Цілком можливо, що хтось із близьких заподіє чимало клопоту і хвилювань.

Тлумачачи,, до чого сниться дощ вночі, холодний, довгий і нудний, сонник наче запитує сновидіння, чи не занадто одноманітна його життя, чи не нагадує вона сірий буря злива?

Якщо приснилося Сонце вночі, сонник Ванги радить, не роздумуючи, братися за найвідповідальніші справи: вам буде супроводжувати удача в будь-яких починаннях. Сформована нестандартна ситуація обернеться на вашу користь, головне — не упустити сприятливий момент.

До чого сниться море вночі, слід розуміти буквально буквально: майбутнім романтичним пригодою. Сновидіння очікує незабутній вечір і море любові.

Дуже багатообіцяючий сон — веселка вночі — означає, що незабаром ви отримаєте підтримку або мудру пораду, які виявляться вельми до речі. Не поспішайте відмовлятися від запропонованої допомоги і прислухайтеся до поради.

Сонник Деніз Лінн обнадіює, що раптово пролунав стук у вікно вночі не повинен лякати. Сновидіння означає, що настав час для нових знань і відкриттів, які вже намагаються достукатися до вас.

Наснилося перша шлюбна ніч, знаменує великі зміни. Сплячий знаходиться напередодні подій, які сміливо можна назвати епохальними. У той же час, щодо характеру майбутніх змін залишається тільки здогадуватися.

Те,, до чого сниться кладовище вночі, пов’язане з охолодженням у відносинах, яке належить випробувати. Як правило, в подібних випадках на кладовищі відбувається якесь дійство, подробиці якого допоможуть витлумачити сон.

Як стверджує сонник Міллера, ніч, що символізує уві сні морок і безвихідність, наяву також віщує труднощі в справах. Якщо ж темний час доби вже під кінець, це означає, що в реальному житті проблеми і неприємності скоро залишаться позаду. Сновидіння очікує успішний результат, ситуація зміниться в кращу сторону.

Те,, до чого сниться темна ніч, пов’язане з труднощами, нерозумінням, безпросвітністю. Побачене уві сні попереджає про небезпеку, уникнути якої допоможуть холоднокровність і здоровий глузд.

Роз’яснюючи,, до чого сниться ніч, темрява якої — найхарактерніша і запам’яталася деталь сновидіння, сонник закликає сплячого до пильності. Тільки розсудливість і витримка допоможуть розібратися в досить заплутаній ситуації, яку уві сні символізує непроглядна темрява.

Сонник ніч, до чого сниться ніч уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: