Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник негр — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Якщо приснилося, що ви вступаєте в статевий зв’язок з негром, значить, в реальному житті ви втомилися від одноманітності в сексуальних відносинах зі своїм партнером. Потрібно більше експериментувати в ліжку і відкрито говорити про свої бажання коханому. Інакше, якщо цього вчасно не зробити, можна втратити близьку людину.

Якщо сниться, що статевий акт з негром вам заподіює біль, то виникнуть проблеми з сексуальним задоволенням. Сон також може передрікати розчарування в улюбленому і швидке розставання з ним з цієї причини. Якщо приснився секс вам сподобався, подумайте над тим, щоб наяву спробувати щось зовсім нове для себе.

Якщо вам сниться, що у вас народжується дитина негреня, то, безумовно, в реальності ви занадто стурбовані проблемою дітородіння і подальшого виховання нащадків. Не варто так зациклюватися на цьому питанні. Інакше є ризик взагалі залишитися бездітним.

Сонник Лоффа

Для європейців жителі Африки з їх чорною шкірою завжди були дивними і кілька страшними людьми. На взаємини двох рас наклало свій відбиток і ту обставину, що довгий час темношкірі використовувалися в якості рабів і знаходилися в підлеглому положенні. Ця проблема, вирішення якої було покладено початок вже давно, остаточно не вирішена і зараз. Тому до теперішнього часу образ негра несе в собі велику частку негативної символіки.

У сновидінні негр може уособлювати собою важкий, низькооплачувана праця, безправ’я (працювати як негр), а також низькі моральні якості. З іншого боку, представники чорної раси часто асоціюються з далекими країнами, екзотичними піснями і танцями. Іноді негр може виступати і в якості сексуального символу. У будь-якому випадку — побачити уві сні негра означає, що Вас чекає щось нове і незвичайне.

Англійська Сонник

Бачити уві сні негра, який вам несимпатичний, віщує тривоги і переляк з приводу несподіваних неприємностей. Спілкуватися з симпатичним, усміхненим негром величезного зростання, чия знаменитість переступила всі межі, — такий сон говорить про те, що великі надії обернуться гірким розчаруванням.

Якщо вам наснився оголений негр — це до сумної події з близьким другом або родичем. Бачити негра в ролі свого раба, а себе могутньої володаркою — відчуєте вороже ставлення з боку заздрісною суперниці.

Якщо наснилася негритянка — вас чекає незвичайна пригода, в ході якого відчуєте самі суперечливі почуття. Негреня уві сні в ролі вашого сина передрікає агресивне ставлення до вас з боку начальства.

Еротичний Сонник

Якщо жінці здалося, що вона вийшла заміж за негра, то наяву вона познайомиться з дуже цікавою людиною. Однак важливо не потрапити під його чарівність, інакше вона буде робити все, що він їй скаже. Спілкуватися з ним можна, але заводити роман не варто, так як відносини закінчаться не дуже добре. Заміжнім жінкам таке сновидіння загрожує розлученням.

Побачити уві сні в якості свого статевого партнера негра — до зміни коханого. Новий друг або подруга подарують вам масу незабутніх хвилин, наповнених плотськими задоволеннями. Якщо жінка в своєму сновидінні цілується з афроамериканцем, то в реальності їй хочеться якихось змін. В іншому випадку не виключено розвиток депресії, впоратися з якою буде вкрай непросто.

Сучасний Сонник

Білій людині негри сняться до знайомств з неабиякими і цікавими людьми. Для сплячого важливо залишитися самим собою і не потрапити в пастку його чарівності. Тільки тоді спілкування виявиться взаємно цікавим і корисним. Якщо снилося, що ви самі є негром або негритянка, то в дійсності почнете звертати увагу на пересуди оточуючих вас людей і переживати з цього приводу.

Сімейний Сонник

Негр — вас чекає знайомство з неабияким, дуже цікавою людиною. Головне, не підпасти під владу його чарівності і сили, тоді ви зможете насолодитися спілкуванням. Бачити його уві сні своїм слугою чи рабом є попередженням про небезпеку і про підступи ворогів. Якщо ви бачите негром себе — значить, через деякий час вас стане турбувати громадську думку.

Сонник Міллера

Негр — символізує ту частину нашого «я», з якою ми знайомі. Вас чекає страшна ситуація, про яку у вас немає повного знання. Бити в сновидінні негра — поганий знак. Доведеться багато місяців животіти. Вам буде відчайдушно не везти з роботою, з грошима, в особистому житті. Тільки друзі і родичі зможуть допомогти подолати невезуха.

Сонник Ванги

Бачити уві сні негренят — до веселих пригод. Вам вдасться з друзями весело провести час і відпочити. Якщо приснилися негренята були сумні або навіть плакали, в реальності виникне безліч турбот. Справитися з ними буде непросто, але можливо. Можна звернутися за порадою до близької людини.

Сонник Менегетті

Цей неодноначний символ позначає людей, що відрізняються від інших і беруть собі те, що вони вважають своєю власністю. Ще одне значення — уособлення здорових інстинктів, що вважаються небезпечними. Для самих негрів цю ж розшифровку має приснився чоловік білої і жовтої рас.

Езотеричний Сонник

Побачити негра: для жінки — сон до любовного пригоди; для чоловіка — до появи ворога. Побачити негритянку: для жінки — до забавного події з її участю. Для чоловіка сон означає, що любовна авантюра призведе до не надто приємних наслідків.

Китайський Сонник

Розмовляти з ним — до швидкого успіху, удачі. Ворогувати з негром — до погіршення здоров’я, важкого захворювання. Жінка бачить негра — до екскурсії закордон. Бачити, як негри б’ються — знайти вихід з важкого становища.

Сонник Лонго

Приснився негр — це сон-заклик до більшої обачності. Заради отримання вигоди від вас будуть тримати в таємниці якусь інформацію, обдурять.

Сонник Мандрівника

Араб, негр — чорнова робота, приниження; нехороша особистість в оточенні; свій власний темний двійник.

Сонник Хассе

Побачити негра — до тривог і переляку; бесіда з ним означає, що ви розлучитеся з великими надіями.

Сонник Цветкова

Негр — заздрісний друг.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: