Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник наречена — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Якщо жінка побачила в сновидінні, що вона наречена свого коханого, це говорить про те, що вже в недалекому майбутньому в їхніх взаєминах відбудуться зміни. Є ймовірність, що ви помиріться після довгої сварки з чоловіком, з яким давно вже зневірилися нормалізувати відносини. Корінь проблеми криється в тому, що ви надто активно домагатися, щоб обранець офіційно визнав ваші відносини. Якби ви трошки охолонули в своїх матримоніальних устремліннях, то побачили б, що ваші шанси перетворитися в законного супутника життя немов самі собою істотно виросли.

Якщо ви жінка і побачили свою дочку нареченою, це означає, що вам властиво підсвідомо порівнювати себе з нею, причому порівняння це, як правило, буває не на вашу користь. Ви з сумом відзначаєте, що постаріли, змарніла і зовнішністю, і характером. Вам хотілося б виявитися на її місці, щоб користуватися у представників сильної статі тим же успіхом, що і в колишні часи.

Для чоловіка побачити доньку нареченою — це означає, що йому належить в найближчому майбутньому прогулянка розважального характеру, яка породить в ньому почуття величезного задоволення і задоволення. Може бути, чекає зустріч з людиною, з яким він довгий час не бачився і таємно мріяв зустрітися.

Для чоловіка побачити свою кохану або дружину в образі нареченої — такий сон говорить про те, що він сумнівається в своїй чоловічій силі, думаючи, що ось-ось з ним трапиться провал. Тому уві сні йому хочеться повернутися в той час, коли успіхи «на цьому фронті» були стовідсотковими.

Сучасний Сонник

Наречена сниться до отримання несподіваного спадщини. Якщо в снах ви бачите себе нареченою, яка щаслива від дивовижної краси свого весільного плаття, то вас сповіщають про те, що невдачі залишилися за спиною — попереду у вас тільки хороше.

Снилося, що ви неохоче приміряєте весільне плаття, — це віщує розчарування. Наяву ви можете зневіритися в супутнику життя або результатах свого навчання. Якщо в сновидіннях ви привітали наречену і цьомнули її в щічку, то сон пророкує, що в реальному житті з давнім ворогом ви нарешті укладіть перемир’я. Обдарувала вас поцілунком наречена сниться до того, що про лікарів на багато років можете забути — ваше здоров’я не підкачає.

Якщо вінчальну сукню надіто на вас і ви цілуєте поздоровляють вас гостей, то в житті вам не доведеться нудьгувати, так як задоволення і друзі заповнять ваш вільний час. Сон може передрікати, що ваша друга половина стане спадкоємцем великого стану. Якщо вам приснилося, що хтось цілує наречену, роздратовану весільним торжеством, то наяву ви заздрите своїм рідним і близьким.

Сонник Міллера

Якщо молода жінка бачить себе уві сні нареченою — це віщує їй одержання спадщини, яке надзвичайно її порадує. Але тільки в тому випадку, якщо вона із задоволенням надягає на себе весільне вбрання. Якщо при цьому у неї неприємні відчуття — вона буде страждати від розчарувань у своїх уподобаннях.

Бачити уві сні, що Ви цілуєте наречену, означає щасливе примирення друзів. Якщо наречена цілує інших, це віщує Вам багато друзів і задоволень. Якщо вона цілує Вас, сон обіцяє Вам прекрасне здоров’я. Можливо, що Ваша кохана несподівано отримає багату спадщину.

Цілувати наречену і помітити, що вона виглядає втомленою і хворий, означає, що Ви не доставлять задоволення успіх і дії Ваших друзів. Якщо реальна наречена бачить уві сні, що вона байдужа до свого чоловіка, це віщує масу неприємних обставин, які зіпсують їй кілька днів в її нового життя.

Сімейний Сонник

Якщо вам наснився наречений і наречена — це означає хвилювання і переживання. Бачити їх у сновидінні — це знак душевного спокою, задоволення тим, що маєш. Якщо вам приснилася своя наречена — це передвісник перешкод у справах. Чужа наречена в сновидінні принесе вам засмучення і пригнічений стан духу. Танцювати в сновидінні з нареченою — означає, що ваше становище ненадійно і крихке. Можливо, скоро ви дізнаєтеся про зраду або зраду. Якщо вам приснилося, що ви ведете нареченого або наречену до вівтаря — це знак виконання найпотаємніших бажань. Якщо ви побачили уві сні, що ваша наречена померла — то чекайте нещасть і невдач. Жінці стати нареченою в сновидінні — це знак отримання багатства, виграшу, спадщини, якщо уві сні вона рада цій обставині. Див. Також: Наречений.

Сонник Лоффа

Подібне сновидіння може бути викликано недавно сталася або наміченої весіллям в реальності. Однак якщо в недавньому часі ви не брали участь у весіллі і не збираєтеся цього робити, є інші можливі варіанти тлумачення сну. Серйозні зобов’язання, які морально тиснуть на вас, — ось чому сниться сон про весілля. Якщо весілля уві сні проходить весело, це говорить про вашу підсвідомої впевненості в правильному виборі щодо таких зобов’язань. Якщо ж приснився весілля проходить в похмурих тонах, то варто ще раз обдумати покладені обов’язки і переглянути свою ступінь відповідальності.

Сонник Мандрівника

Для чоловіка ситуація в справах в залежності від того, як вона виглядає (напр., Стара або негарна). Некрасива і погано одягнена довге очікування, безперспективна, невдала діяльність. Бачити невеству для жінки — самотність; стан непорочності, невинності, чистоти; оманлива надія (для дівчини). Бути самій — очікування; страждання; духовне самопізнання (вираз: бути «нареченою Христової», «заручення» з Крішною, Шивой…); смерть духовна, своє минуле життя, великі зміни. Для ділової жінки нареченою бути невдала операція або прибутку довго чекати.

Езотеричний Сонник

Для жінки побачити наречену — сон до обновок і дорогим подарункам. Для чоловіка він означає, що його чекають удача і якась вигода. Наречений побачив свою наречену — значить, його життєва ситуація покращиться у зв’язку з укладенням шлюбу. Для дівчини побачити себе в ролі нареченої — наяву їй загрожує безшлюбність; можливо, через війну. Для заміжньої дами це означає, що через суспільних потрясінь над її чоловіком нависла небезпека, є загроза стати вдовою. Фотографія нареченої (незнайомій, чужій) сниться до сумних спогадів.

Сонник Лонго

Бачити себе в якості нареченої на весіллі до дуже хорошим змін у фінансовій сфері вашої родини, вам можуть запропонувати дуже оплачуване справу. Танцювати уві сні на весіллі — до дуже приємному але не довгого знайомству з протилежною статтю. Трапезувати за весільним столом уві сні: цей сон вам обіцяє можливу зустріч старого знайомого, і від цієї зустрічі можливі розчарування.

Еротичний Сонник

Якщо дівчина уві сні бачить себе нареченою і виходить заміж, в реальному житті її чекає вигідну пропозицію. Причому зовсім не обов’язково, що їй запропонують стати чиєюсь дружиною, швидше за все, впливова людина захоче бачити її в ролі своєї коханки. Якщо наречену уві сні бачить чоловік, такий сон попереджає його про вимушену одруження в результаті вагітності партнерки.

Сонник Менегетті

У юнгианской психології образи нареченого або нареченої в сновидіннях можуть втілювати анимус (у жінок) або аниму (у чоловіків). Традиційно наречена є символом чистоти і невинності. Крім очевидного значення чоловіка (дружини) або майбутнього чоловіка (дружини), наречений або наречена можуть також являти собою кого-то ще в партнерських відносинах (наприклад, ділового партнера).

Китайський Сонник

Дівчина бачить себе нареченою, радісною, що прикрашає свою кімнату — до отримання спадщини, до несподіваних грошей. Якщо уві сні вона незадоволена, то спадщини не буде. Чоловік бачить, як він цілує наречену, — допомога від хороших друзів. Ваша наречена цілує інших — до нових друзів і щасливого веселого життя. Наречена цілує вас — до здоров’я і отримання великих грошей.

Сонник Хассе

Сон про наречену в білому — віщує горе і негативний період в долі. Бачити уві сні наречену у весільній сукні для незаміжньої — чекайте негараздів, доля піднесе вам кілька неприємних сюрпризів. Наречена втекла з весілля, пророкує втрачений шанс на збільшення добробуту.

Сонник Ванги

Якщо приснилося вінчання, не має значення, були ви нареченою на церемонії, або тільки гостем, реально вас чекає духовне і тілесне зближення з людиною, яка буде поруч завжди. Бачити дівчину в вінчальним вбранні, до клопотів, які зажадають прийняття важкого рішення.

Ісламський Сонник

Наречена — це мирське життя багата плодами і стравами. Деякі ж вважають, що побачити уві сні наречену означає, застереження від майбутнього нещастя.

Французький Сонник

Наснилася наречена — щасливий знак, який обіцяє доленосну зустріч або одруження з коханою людиною.

Сонник Цветкова

Наречена — знак очікування; бути самою — до розчарування і смутку.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: