Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник незнайомець — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Сновидіння, в яких з’являються незнайомі люди, досить часто розтлумачуються з величезними труднощами. Здебільшого ці незнайомці — це просто особи і образи, витягнуті з переліку імен та осіб, які відомі вам в житті. У ряді випадків вони можуть являти собою власну внутрішню сутність. Образи невідомих людей здатні підказувати нам, як ми насправді сприймаємо світ. Різні теоретики по-своєму пояснюють природу прояви незнайомих людей в наших снах і спосіб появи там. Всі сни корисно тлумачити, попередньо упорядкувавши список тих, хто брав участь у дії.

Незнайомі люди з сновидіння — це внутрішня сутність (або кілька). Відповідно до теорії Карла Юнга, в «я» чоловічої особистості присутній жіноче доповнення і навпаки. Дані доповнення — це з’являються в наших снах психічні проекції. Якщо уві сні, побачене чоловіком, з’являється незнайома жінка, то її поведінка може бути проекцією жіночої сторони особистості марить. З точністю до навпаки це стосується жінок, які бачили уві сні незнайомців-чоловіків. В принципі, може приснитися, що ці незнайомі відчувають до сновидцем сексуальне бажання, але це буває досить рідко. Задушевна дружба є більш поширеним сюжетом таких сновидінь. Для людини корисно розуміти цих персонажів: завдяки їм ми розуміємо свої бажання — як ми хочемо, щоб нас сприймали оточуючі (мова йде особливо про протилежну стать),

Інший аспект незнайомця в іпостасі внутрішньої сутності — це бажання висловити те, що недоступно для нашого вираження наяву. Жінкам іноді є персонаж, який проявляє страшний гнів в якості компенсації почуття, яке він не може проявити в реальному житті. Відповідно, в чоловічих снах можуть бути присутніми персонажі, хто плаче від болю, — тобто проявляються емоції, які сильна стать вважає за краще не виявляти. Незнайомі люди часто поводяться по відношенню до нас дуже приязно, допомагаючи, захищаючи або надаючи інформацію, за допомогою якої ми можемо вирішувати свої проблеми. У випадках же, коли вони завдають занепокоєння, це відбувається в основному через те, що ці персонажі діють таким чином, яким нам самим хотілося.

Приміщення незнайомі люди. У таких сновидіннях особа з одного типу взаємин з вами переміщує до іншого типу. Припустимо, уві сні якась знаменитість є вашим родичем, проте частіше начальник або вчитель виступає в іпостасі батька. На додаток до особистісних ролей здатні переміщатися емоції, що особливо актуально, коли мова йде про гнів або сексуальний потяг, які сновидіння вважають за краще не проявляти в реальному житті.

Невідомі люди, які є уособленням инкуба / суккуба (демона). Це незнайомі коханці, чия мета появи — секс зі сновидцем. Досить часто вони представляють собою крайні полюси сексуального досвіду. З одного боку, ці персонажі можуть бути ідеалізованими (і в фізичному, і в емоційному аспекті) коханцями. З іншого — вони можуть бути демонічними, огидними, відразливими особистостями, чия мета — відвести вас від реалізації наяву чогось поганого (по вашому уявленню).

Невідомі люди — тіні, однієї статі зі сновидцем. Вони володіють негативними якостями особистості сновидіння, причому в більшості своїй мають форму крайнього прояви. Такі сни дуже сприяють тому, щоб ми краще зрозуміли самі себе, свої недоліки. Саме для вказівки на слабкі сторони сновидіння і з’являються незнайомі люди в сновидіннях.

Сімейний Сонник

Незнайомці уві сні — це наші покровителі, друзі, ангели-охоронці або ж, навпаки, вороги чи злий дух. Одні приходять до нас з миром, інші зі злом. Переляк в такому сні віщує недобре. Дивіться, як вони виглядають і яке враження справить на вас їх появу. Чим приємніше буде ваша думка про них, тим краще ознаку несе вам такий сон. Якщо вам присниться, що до вас прийшов страшний, кудлатий чоловік, одягнений у все чорне, і це бачення повториться кілька разів, то вашому житті загрожує серйозна небезпека через ворогів, які будуть намагатися знищити вас.

Незнайомий голос, який вказує, що треба робити, — знак того, що вам слід послухатися його, і ви знайдете щастя або багатство. Однак вони дадуться вам не без праці і не без клопоту і ризику. Якщо вам присниться, що до вас з’явилися добре одягнені незнайомці і повідомили важливу новину, то постарайтеся запам’ятати її зміст. Можливо, це допоможе вам випередити конкурентів і отримати більший прибуток. Сон, в якому ви побачили, що незнайомий молодий чоловік приємної зовнішності взяв вас за руку і відвів до якогось місця або вказав на щось, віщує вам удачу і багатство. Після такого сну постарайтеся відшукати це місце або той предмет.

Якщо вам присниться незнайома людина величного виду (це може бути і жінка) і передбачить вам невдачу, поразку або смерть, то знайте, що доля ваша вирішена, які б кроки ви робили. Побачити уві сні прекрасного юнака, який намагається давати вам накази і загрожує при цьому, — знак того, що вам слід діяти на власний розсуд, щоб уникнути ганьби, розорення чи загибелі. Битися уві сні з незнайомцем — знак того, що не слід вплутуватися в ризиковану справу.

Сучасний Сонник

Сон бачити про незнайомця — це може бути як ангел-хранитель, покровитель, так і злий дух. Чим приємніше його вид і позитивніше враження про нього, тим сприятливіші будуть складатися обставини в реальному житті. Образ незнайомого потворного або одягненого в чорне незнайомої людини обіцяє швидкі неприємності, до яких ви будете не готові. Подібні сновидіння закликають зберігати пильність і бути обачними.

Якщо незнайомець поступається вам місце в громадському транспорті — наяву познайомитеся з приємним і ввічливим людиною. Гнівається на когось незнайома людина сниться до того, що наяву вас можуть незаслужено образити. Обніматися уві сні з незнайомою людиною — до несподіваним гостям.

Якщо уві сні вас цілує незнайомець і ви не маєте нічого проти — в реальному житті це віщує втрату поваги з боку вашого обранця. Лисий або старий незнайомець, який намагається загравати з вами — якась настирлива персона стане причиною ваших прикрощів насправді.

Сонник Фрейда

Якщо чоловікові сниться хлопець, якого він в реальності не зустрічав, то цей образ може символізувати потенційного сексуального суперника, людини, до якого він буде ревнувати і заздрити. Бачити такі сни — означає боятися зазнати поразки в ліжку.

Жінки бачать уві сні незнайомців, як образи ідеальних подружжя і коханців. Рекомендується звернути увагу на риси і звички людини, якого жінка бачить уві сні. Якщо ними буде володіти майбутній чоловік, то це стане одним із запорук міцного шлюбу. Коли незнайомець уві сні обіймає вас, тлумачення носить символічний характер. Таким чином ви намагаєтеся позбутися від внутрішніх табу, які в реальності часто заважають вам добиватися своїх цілей.

Сонник Менегетті

Якщо юній особі приснився незнайомець у плащі і капелюсі, то наяву вона приховує свої думки від оточуючих, проте їй все-таки доведеться відкритися перед ними. Побачити уві сні красивого хлопця — знак того, що бажанням ще довго не судилося здійснитися. Приснився оголений чоловік символізує небезпеку. Коли сниться людина чоловічої статі з сивою бородою — не уникнути хвороби. Для жінки побачити в сновидінні чоловіка в сорочці — передвістя нещасливого шлюбу. Що лежить на дорозі мертвий хлопець сниться до виявлення нових джерел доходів.

Сонник Міллера

Наснилося, що відчували себе незнайомим в якійсь компанії, — значить, якісь дивні речі викличуть на вас нещастя. Приснилася зустріч з незнайомими людьми, яка справила на вас враження дуже дивною, — значення залежить від їх зовнішності. Були красивими — значить, будуть сприятливі зміни; мали відразливу зовнішність — нічого хорошого вас не чекає.

Еротичний Сонник

Симпатичний незнайомець, зустрінутий Вами уві сні, обіцяє зміни на краще у Вашому особистому житті та інтимні стосунки. Для дівчини такий сон — передвістя несподіваною приємною зустрічі. Коли сниться закоханий незнайомець, тільки закоханий він не в вас, такий сюжет найчастіше відображає реальні переживання, наприклад, такі, як ревнощі або заздрість чужому щастю.

Сонник Ванги

Сон, в якому ви на порозі свого будинку побачили незнайомця, наяву віщує вам несподіваного гостя або звістка. Якщо уві сні до вас звертається незнайомець — цей сон вказує на ваше приховане бажання трохи урізноманітнити своє життя романтичним пригодою. Бачити уві сні, як на вас нападає якийсь незнайомець, — наяву це означає зміни в особистому житті.

Езотеричний Сонник

Це ваші товариші, співробітники. Чи доведеться спілкуватися в колективі. Знаходилися серед них — до процесів, в які поряд з багатьма опинитеся залучені і ви. Метушилися, снували — чекають якісь загальні клопоти. Незнайомці веселилися — значить, відбудуться якісь громадські заходи, поучаствуете в тусовці.

Китайський Сонник

Чоловік бачить незнайомця — до благополуччя. Розмова з незнайомцем, — до нерозуміння в сім’ї. Жінка бачить незнайомця — до запрошення на весілля. Дівчина бачить, як розмовляє з незнайомцем, — важко знайти підходящого чоловіка, а якщо свариться з ним — до благополуччя і популярності.

Сонник Мандрівника

Незнайомець або незнайомка — невідомий або все ще незрозумілий, неусвідомлений аспект або риса особистості людини, яка скоро проявиться; невизначеність подій.

Французький Сонник

Якщо вам наснився незнайомий чоловік, значить, ви успішно закінчите свої починання, будете щасливі в справах, досягнете слави і почестей.

Ісламський Сонник

Якщо хто побачить уві сні молодого незнайомого йому людини, то у нього з’явиться ворог.

Сонник Хассе

Побачити незнайомих людей — сон до знайомства з приємними людьми.

Сонник Цветкова

Незнайомець — невдача, плітки; битися з ним — небезпечна справа.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: