Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник насильство — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Сновидіння мають таку особливість, що сторони натури, жодного разу не проявлялися в дійсності, в видіннях можуть не просто знайти своє відображення, але і виявлятися з усією очевидністю. Сновидіння, в якому є насильство, — це, мабуть, самий характерний випадок. Виправдане або спонтанне — в будь-якому випадку насильство завжди наочно, причому до такої міри, що ви повинні зрозуміти: це нормально, хоча і породжує відчуття неспокою. Наявність насильства тільки підкреслює іншу думку.

Насильство може бути витратою героїчного поведінки, особливо коли йдеться про сни, в яких когось рятують. Ми чуємо про терористичні акти зі ЗМІ та чітко розуміємо, що вороги можуть перебувати і серед нас. Альтернативними варіантами даного типу насильства служать сновидіння, в яких фігурує викрадення, втеча і захист.

Приснилося насильство може бути спонтанним. У більшості випадків такі сни мають відношення до придушення гніву — наприклад, по відношенню до представників владних структур. Бажання проявити фізичну агресію властиво багатьом, але в житті воно реалізується вкрай рідко. В таких снах ми можемо давати волю своїм почуттям і «випустити пар». Однак якщо сни, в яких ви робите насильство, відвідують вас з незавидною регулярністю, то, мабуть, для вас є сенс влаштувати сеанс медитації з людиною, на якого спрямований ваш гнів, або спробувати змінити будь-яким чином обставини свого життя.

Якщо акт насильства вчинили ви, то вас це наповнило усвідомленням власної влади і могутності або ж злякало? Якщо уві сні вам була відведена роль свідка насильства, то згадайте, відбилося це насильство і на вас якимось чином або ж ви відчули подвійне відчуття.

Еротичний Сонник

Значення даного сну цілком залежить від того, яку роль ви в ньому граєте. Якщо гвалтують вас, це факт, безумовно, негативний не тільки наяву, але і в сновидінні: вам здається, що від вас вимагають занадто багато чого. Ваші сили обмежені, але оточуючі збільшують запити і будують їх, не враховуючи ваших можливостей. Несвідоме бунтує проти такої наруги над особистістю і посилає в специфічній формі повідомлення про те, що більше так тривати не може.

Якщо уві сні ви самі робите злочин проти статевої недоторканості особи, очевидним є той факт, що ваші взаємини з друзями і близькими придбали натягнутий характер. Це стало результатом того, що ви занадто багато вимагаєте від них, звеличуючи свої окремі якості.

У будь-якій ситуації слід тримати себе в руках і не доводити свої відносини з оточуючими до конфлікту. Пам’ятайте, що іноді потрібно поступитися кому-то, а часом проявляти стійкість і не піддаватися тиску навіть з боку начальника, стережіться тих людей, які мають звичку сідати на шию людині, який відступив їм хоча б раз, зняти звідки їх не представляється можливим.

Сонник Менегетті

Насильство — це потужне знамення. Чи відчуваєте ви себе емоційно згвалтованими? Чи потрапляли ви в ситуацію, в якій відчували себе повною жертвою? Чи приймаєте ви чиюсь реальність як власну або, може бути, ви втрачаєте енергію заради кого-то або чогось? Це може символізувати втрату сили або самоповаги, і відчуття жертви насильства супроводжується відчуттям проникнення в особисту сферу емоцій. Заявіть з жаром: «Я сильний і незалежна людина, і я володію власною долею. Так тому і бути! »Символи насильства — можуть з’являтися тоді, коли починають спливати спогади про образи дитинства. Якщо ці символи стають наполегливими, пройдіть курс терапії і задумайтеся над глибоко прихованими емоційними проблемами.

Сонник Фрейда

Будь-які акти насильства (напад, бійка, гонитва і т. д.) в сновидіннях — трактуються як статевий акт. Якщо ви робите акти насильства — це говорить про вашу тязі до домінування над партнером з елементами садизму і мазохізму.

Якщо акти насильства здійснюються над вами — ви здатні і хотіли б вести надзвичайно активне статеве життя. Ви прагнете до реалізації на практиці своїх сексуальних фантазій. Якщо ви спостерігаєте за актом насильства з боку і не втручаєтеся — ви любите або мрієте отримувати задоволення від спостереження за сексуальними контактами інших осіб, бажано з елементами садизму.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви дозволяєте собі загрози і насильство по відношенню до інших людей — то це віщує, що ви наживете багатство безчесним шляхом, що викличе засмучення у ваших близьких, гаряче переживають за вашу долю. Опинитися жертвою насильства з боку кого-то — значить, наяву опинитеся в вкрай невигідною для себе ситуації при розподілі деяких благ.

Сонник Міллера

Якщо Вам приснилося, що над кимось із Ваших знайомих вчинено насильство, то Вас потрясе горе, що трапилося з Вашими близькими. Для молодої жінки сон, у якому вона стала жертвою насильства, може означати, що її чекають неприємності, які боляче вдарять по її самолюбству. Також можливий розрив з коханою людиною.

Езотеричний Сонник

Ви насильник — можете потрапити в ситуацію, близькою до сну, в рабство, бути засудженим. Вас гвалтують — загроза стати жертвою садиста, наркомана або бандита. Бачити і знати про зґвалтування — вашим близьким загрожує небезпека каліцтва або розбою.

Сонник Хассе

Піддатися насильству — будьте терплячі з вашими недругами. Зробіть їм несподіваний подарунок, і все владнається. Самому гвалтувати когось — вам необхідно зробити щось проти власної волі, щоб залагодити конфлікт.

Сонник Мандрівника

Повторюваний сон про насильство, в якому вам наносять фізичний шкоди, може вказувати на те, що колись в минулому вас сильно образили фізичним дією. У такому випадку вас слід звернутися до свого лікаря.

Сонник Цветкова

Насильство — зробите вчинок, який, за вашим переконанням, вище ваших фізичних і моральних можливостей.

Сімейний Сонник

Насильство уві сні бачити — знак небезпеки і підступності ваших ворогів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: