Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник непритомність, до чого сниться непритомність уві сні

До чого сниться раптом відчути уві сні слабкість і зрозуміти, що це — втрати свідомості? Сонники віщують події, які можуть бути викликані власним легковажністю і нерозважливістю.

Втратити свідомість

Якщо приснилося зомліти, то по Літньому сонником це віщує крайнє здивування, а по Осінньому — занепад сил. Малий Велесов сонник пророкує нещастя з одним.

Згідно сонником Міллера, молодий незаміжньою жінці бачити уві сні як втратила свідомість, віщує переживання з приводу невпорядкованого життя. Буде тяжко усвідомлювати, що причина самотності — її легковажність.

Якщо юній дівчині приснилося падати без свідомості, незабаром настане момент, коли вона зробить дурість, зазнає розчарування, розлучиться з романтичними ілюзіями. За тлумаченням Дмитра та Надії Зими, непритомність уві сні — знак, що людина схильна до самообману, задовольняється придуманим світом.

Падати уві сні від слабкості трактується Східним Жіночим сонником, як неприємні звістки про тих, кого зараз немає поруч, можливо, про хвороби кровного родича. Не чекайте розв’язки, подбайте про здоров’я рідних вже зараз. Там же дається тлумачення,, до чого сниться впасти без свідомості молодої панночки — наяву її самопочуття погіршиться на нервовому грунті, через перенесений сильного душевного потрясіння.

Новітній сонник Іванова повідомляє,, до чого сниться непритомність — стати свідком особливого, незвичайної події, пережити потрясіння. Існує такі тлумачення снів про падіння без почуттів, як втрата особистої Сили — прогноз збудеться для тих, хто розуміє, про що йде мова.

Для людей, що народилися за певними місяців, даються особливі пророцтва. Іменинниками травня і літніх місяців доведеться пережити здивування, викликане поведінкою людини.

Тим, у кого час народження — осінь чи грудень, треба серйозно зайнятися зміцненням здоров’я, їм загрожує падіння тиску і загальна слабкість. Іменинники січня-квітня будуть виведені з душевної рівноваги шокуючим звісткою.

Напад у стороннього

Якщо приснилося, як на ваших очах інша людина втратив свідомість, це пророкує серйозні життєві ускладнення, ознаки їх можна помітити вже зараз і вчасно виправити ситуацію. Однак заважає звичка закривати очі на проблеми.

По Новому сонником, падіння в непритомність іншу людину — до невеселим известиям про нього. Велике значення мають причини нездужання. До чого сниться голодний обморок іншої людини: йому потрібна ваша допомога.

Причини слабкості

Відповідно до сюжету, побаченим уві сні, інформація про причини падіння в непритомність допоможе дати більш точне тлумачення сну. Якщо хтось впав без свідомості, виснажений хворобою — вам буде потрібна підтримка друзів-однодумців.

Падати в голодний непритомність — віщує матеріальні труднощі, які можуть виявитися тривалими, показує, яку нужду вони можуть викликати. Подбайте про фінансове благополуччя вже зараз.

До чого сниться впасти без почуттів «понарошку», лише для того, щоб перевірити реакцію чоловіка — персонажа сновидіння? Пророцтва залежать від подальшого розвитку подій. Якщо приснилося, ніби він схиляється над вами і ніжно цілує — що ж, це ваш принц, бути щасливого шлюбу. Якщо бачите, як кавалер безглуздо метушиться навколо — незабаром порвете з ним стосунки.

Сонник непритомність, до чого сниться непритомність уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: