Сонник народження кошенят, до чого сниться народження кошенят уві сні

До чого сниться народження кошенят? Найчастіше таке бачення уві сні вказує на незначні труднощі, самообман, необхідність переосмислити свою поведінку. Сонник також обіцяє дохід, який ви отримаєте несподівано.

Прибуток, необхідність вирішити незначні питання

Бачити у кішки новонароджених малюків означає: зараз — найкращий час, щоб привести в порядок справи, вирішити дрібні питання, поки вони не стали великими проблемами.

До чого сниться окот у кішки? Сонник стверджує: такий сюжет віщує несподіваний прибуток. Причому, розмір доходу буде пропорційний їх кількості.

Змініть свою поведінку

Народжені у кішки малятка символізують ілюзії, нездійснені мрії. Бачення підказує: вистачить займатися самообманом, треба реально дивитися на речі і ситуацію.

Дівчині наснилося тримати тільки що народжених кошенят на руках? Сонник повідомляє: вона повинна переоцінити свою поведінку. Легковажність сновідіци може спричинити за собою ганьба. Якщо принесла його додому — тим більше потрібно змінити щось в собі, навчитися шукати компроміс з людьми, аналізувати свої висловлювання і вчинки.

Тримати на руках уві сні цей маленький пухнастий клубочок символізує власну невпевненість, невміння приймати самостійні рішення. Це стає перешкодою для здійснення починань сплячого.

Радість, приємна несподіванка

Тлумачення сну про народження кошенят також обіцяє радісні події, які незабаром стануть звичними і рутинними. Бачення не обіцяє нічого поганого, скоріше воно гарне.

До чого сниться, ніби вони народилися у людини? Сонник сповіщає: для жінки це передвістя швидкої вагітності. Якщо вагітної приснився такий сюжет — це просто переживання про її стан, втома.

Бачити уві сні народження кошенят у людини — наяву трапиться якась приємна дрібна несподіванка.

Проявіть обережність, щоб уникнути ускладнень

Сюжет про народження кошенят, за сонником, попереджає: людина сама собі створює складності і проблеми своїми вчинками, ставленням до оточуючих людей або обставин. Треба пам’ятати про це, затіваючи нову справу, тим більше, якщо починання важливе.

Сліпі новонароджені малюки уві сні вказують на неприємності, які можуть трапитися з сновидцем по його необережності і відсутності пильності.

Наснилося гладити їх? Наяву вас можуть обдурити порожніми обіцянками або самі обдурить, маючи невірне уявлення про ситуацію.

Забарвлення новонароджених крихіток

Пригадайте, яким був їх забарвлення уві сні:

 • Білий — приємна несподіванка;
 • Рудий — до грошей;
 • Сірий — повсякденна суєта;
 • Чорний — неприємності;
 • Триколірний — брак вільного часу, насичений подіями період;
 • Неіснуючого в природі забарвлення — досить несподіваний сюрприз.
 • До чого сниться бачити різнокольорових кошенят? Має бути підвищення в посаді. Але збільшення доходу сплячий може витратити лише на розваги, задоволення.

  Сонник Міллера: труднощі в новій справі

  Приснилося народження кошенят означає: незабаром сновидец почне нову справу, яке буде супроводжуватися дрібними неприємностями.

  Сонник народження кошенят, до чого сниться народження кошенят уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: