Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник недопалок, до чого сниться недопалок уві сні

Недопалок уві сні вважається ознакою втраченого часу. Збирати в купу або просто бачити бички від сигарет — до ненавмисним зустрічам, розчарувань, іноді до проблем зі здоров’ям. Щоб з’ясувати,, до чого сниться недопалок, слід пригадати деталі сновидіння. Курцям сонники обіцяють одне, некурящим — дають абсолютно інше тлумачення.

Завершення справ за сонником Міллера

Приснився недопалок — значить, найближчим часом є шанс закінчити роботу або навіть цілий проект. Бачити, як хтось докурює і збирається гасити його — до великих скандалів. Близька людина або партнер давно чекає приводу поговорити з вами про неприємні речі. Нарешті настав час дізнатися правду.

Якщо сниться купа бичків, зібраних в одному місці, відповідно до сонником Міллера чекайте збільшення заробітної плати. Для курити подібний сон може означати наплив дрібних і великих клопотів, які принесуть дивіденди. Бачити багато недопалків, витрушувати попільничку для курців — знак просування по кар’єрних сходах.

Недопалок і самооцінка

Збирати чінарікі, здавалося б, непристойна заняття наяву. Зате уві сні така процедура обіцяє поліпшення матеріального добробуту сім’ї. Сучасні сонники неоднозначно трактують бажання підбирати їх. Але, якщо вже наснилося таке — будьте готові до розтрат: весь прибуток миттєво розлетиться на дрібні потреби і потреби.

Бачити в сновидінні іншої людини, що намагається підняти недопалок від сигарети і намагається його розпалити заново, а іноді навіть з’їсти — не дуже хороший знак. Традиційні сонники попереджають: кому-то з вашого найближчого оточення терміново потрібна фінансова підтримка і вашу увагу.

Викинути бичок — впоратися з хворобою

Паруючий недопалок від сигарет уві сні свідчить про початок хвороби. Якщо сниться, що курили ви через силу, будьте уважні до свого здоров’я та здоров’я батьків. Зазвичай чінарікі сняться тим, хто багато димить наяву. Якщо ж вами не керує ця шкідлива звичка, а вони все-таки сняться — постарайтеся зробити повне обстеження організму і переконатися в хорошому самопочутті близьких людей.

Наснилися розкидані по кімнаті недокурки — чекайте наяву низку невдоволення від рідних. Тлумачення сну за сонником Цвєткова вказує на те, що багато часу піде на сімейні розгляду через дрібниці. Вас звинуватять в недостатній увазі родичі, що потребують догляду. Особливо це стосується некурящих. Незабаром після сну спливуть старі чвари, ви будете розчаровані в домочадців і переоціните деякі важливі речі.

Спустошити попільничку і змінити коханця

Сонник Фрейда рекомендує дівчині, якій приснився недопалок, озирнутися на всі боки — до вас давно придивляються колеги і однокурсники як до прекрасної особі протилежної статі. Бачити уві сні купу огірків — до численним шанувальникам. Має бути період знайомств, зустрічей і романтичних побачень.

Гасити бички і збирати їх в одному місці — до розставання з колишнім партнером. І чоловіків, і жінок будуть вабити нові горизонти можливостей. Якщо довелося заховати недопалок або з’їсти його, щоб не знайшли — є шанс потрапити в пікантну ситуацію і бути спійманим під час зради партнера з коханцем.

Сонник недопалок, до чого сниться недопалок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: