Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник народження дитини, до чого сниться народження дитини уві сні

Народження дитини для багатьох довгоочікувана і радісна подія, тому з цим пов’язані лише приємні емоції, найчастіше таке бачення уві сні віщує успіх у справах і особистому житті.

Для пар, які насправді хочуть завести дитинку, таке сновидіння може означати, що їх бажання збудеться. Для творчих особистостей такий сон знаменували реалізацію якогось проекту або успішне завершення справ.

Згідно сонника, народження дитини уві сні може означати, щов незабаром до вас приїдуть гості або вас хто-небудь обрадує приємними новинами. У будь-якому випадку народження малюка характеризує тільки позитивні події, які відбудуться з вами в найближчому майбутньому.

Сон, в якому народжується нездоровий малюк, навпаки може символізувати неприємності, тривоги і стрес, тому такий сон є попередженням про можливі невдачі в недалекому майбутньому.

В сонник Міллера народження дитини обіцяє благополучне поліпшення життєвих обставин.

Сон, в якому незаміжня молода дівчина бачить народження малюка, є застереженням про те, що наяву їй необхідно стежити за своєю репутацією і берегти свою гідність.

Так само такий сон може пророкувати отримання спадщини в дійсності.

Народження дитини в сонник єврейських народів вважається священним подією, тому в сонник Азара таке сновидіння символізує сімейне щастя. Євреї вважали, що людина, що побачив такий сон, може бути впевнений в тому, що у нього міцні відносини і дуже дружна сім’я.

В сонник Шівананди народження дитини — індуїстський духовний вчитель трактував такий сон не однозначно, для незаміжньої дівчини народження немовляти уві сні говорило про її розбещеності в реальному житті. Якщо ж таке сновидіння наснилося заміжньої дівчини, то це означало, що народження її малюка пройде благополучно, пологи будуть швидкими і без ускладнень.

До чого ще сниться народження дитини

До чого сниться народження дитини для чоловіка — таке сновидіння для чоловіка віщує нові починання і успіх в справах. Можливо, у вас з’явиться довгоочікувана можливість здійснити задумане, реалізувати давні плани або добитися більш високої посади на роботі.

До чого сниться народження дитини у воді — якщо молодій дівчині сниться, що вона народжує малюка в воді, значить, наяву незабаром вона втратить свою невинність або раптово вийде заміж.

Сон, в якому ви бачите, як ваша знайома або подруга народжує дитя, обіцяє щастя і благополуччя побаченої жінки. Приймати пологи уві сні, як для жінок, так і для чоловіків, знак очищення і звільнення від якогось гнітючого тягаря.

До чого сниться народження дитини для літніх жінок — якщо зріла жінка уві сні зібралася народжувати значить, в реальності їй загрожує захворювання сечостатевої системи.

Сон, в якому старенька бачить свої власні пологи, є тривожним попередженням загрожує хвороби.

Сонник народження дитини, до чого сниться народження дитини уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: