Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник немовля — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Взагалі, немовля уві сні означає якусь нову справу, яке ви затіяли, чи якусь роботу, яка вимагає великих вкладень сил і засобів. Іноді сон про нього пророкує здивування. Бачити уві сні, що ви захищаєте немовляти, щоб він не впав, означає, що ви сумніваєтеся з себе і боїтеся, що ваше справа не здійсниться. Бачити уві сні веселого і здорового немовляти — передвісник здоров’я, успіху, благополуччя. Якщо вам присниться годувальниця з немовлям на руках, то вас чекає сімейне благополуччя.

Якщо вам присниться, що немовля буде загорнутий в пелюшки, то після такого сну він може захворіти. Вагітним такий сон віщує передчасні пологи. Жінкам такий сон пророкує хвороба її або ж її чоловіка. Хворої дитини бачити уві сні — знак того, що нещастя загрожує вашим планам на майбутнє. Голого немовляти бачити уві сні — знак тривоги, нещастя. Сон, в якому ви побачили матір, яка годує немовля, то знайте, що настав слушний момент для здійснення заповітного бажання. Заколисувати немовляти уві сні — знак сімейної радості і спокою, якими ви дуже дорожите.

Лепет немовлят чути уві сні означає, що незабаром якийсь чоловік набридне вам своєю порожньою балаканиною. Іноді такий сон означає, що ви маєте справу з людиною, яка не відає, що творить. Бачити себе немовлям уві сні означає, що вам доведеться чимало зробити, щоб встати в життя на ноги після довгого періоду невдач або заслужити повагу оточуючих. Побачити свою дитину немовлям уві сні означає, що він потребує вашої підтримки або може захворіти, і йому знадобиться ваша допомога, щоб видужати. Якщо ж дитина виявиться хворим уві сні і кидається в агонії, то вас чекають страждання, крах надій, нужда, позбавлення та самотність. Дивіться тлумачення: Нянька.

Сонник Лонго

Маленький дитинка сниться до радості, особливо, якщо немовля посміхається. Приснилася красива коляска з немовлям — до фінансових втрат. Чим дорожче і презентабельнєє вона виглядала, тим істотніше буде шкоди. Цілувати немовляти уві сні — до бурхливого виразу емоцій.

Мертве немовля сниться до охолодження почуттів, відстороненості від подій. Якщо сниться хворий немовля — будете здійснювати наяву одну дурницю за іншою. Приснився новонароджене немовля в крові — дуже хороший знак для тих, хто не може завагітніти, скоро у цієї пари все вийде. Таке ж сподівання дає сон, в якому довелось шукати немовляти і знайти його.

Дуже велика голова немовляти уві сні вказує на те, що сновидцу слід послабити хватку в питанні виховання дітей, інакше буде пізно. Усиновити немовля — сон до великих клопотів, в тому числі і бюрократичним. Рятувати немовляти, маленьку дитину з якоїсь біди — для чоловіків до кар’єрного злету. Плач немовляти сниться до радісної події.

Сонник Міллера

Якщо приснився новонароджена дитина, можете готуватися до приємного сюрпризу, який чекає вас вже дуже скоро. В цілому новонароджені сняться до чогось несподіваного. Молодій жінці, що побачила себе з немовлям, сон розповідає, що її засудять за те, що вона сприяє розпусної времяпрепровождению інших людей. Купання немовляти сниться до того, що зі скрутного становища буде знайдений досить вдалий вихід. Якщо ви або хтось інший уві сні возили дитя на прогулянку, значить, сюрприз буде якимось чином пов’язаний з дорогою, поїздкою, подорожжю. Плачуть новонароджені діти сняться до вашої великої радості.

Сонник Фрейда

У загальному сенсі, діти символізують геніталії, причому, хлопчики — чоловічі, а дівчатка — жіночі. Якщо жінка демонструє турботу про дітей, то вона відчуває прагнення до радощів сімейного союзу, хотіла б побудувати міцні взаємини і готова стати матір’ю. Покарання плаче дитини в сновидінні уособлює нещирі і безплідні відносини, важкий комплекс провини сновидіння. Надання дитині уві сні реальної життєво-необхідної допомоги має найсприятливіший значення і уособлює підсвідоме бажання сновидіння мати потомство.

Сонник Ванги

Якщо жінка уві сні бачить, або тримає немовля, значить незабаром її чекає приємна звістка про щасливе вагітності. У свою чергу, подібний сон у чоловіка віщує незначні проблеми. Їх рішення дозволить запобігти розвитку складнощів і великих фінансових втрат. Якщо під час сну ви заспокоюєте малюка, що плаче, значить в найближчому майбутньому з вами відбудуться несподівані події.

Французький Сонник

Побачити немовляти, пригорнувся до материнських грудей, — сон, який обіцяє благополуччя. Тримали його за ручку — значить, якесь ризикована справа цілком вдало завершиться. Приснився мертве немовля віщує добру звістку. Є ймовірність, що поправите грошові справи.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині приснилося, що вона стала маленькою дитиною, це означає, що вона буде вести розпусний спосіб життя. Бачити, як немовля купають, віщує вдале вирішення складної ситуації завдяки допомозі коханої людини.

Сонник Хассе

Побачити немовляти — такий сон говорить про те, що ви досягнете благополуччя, треба тільки повірити в свої сили; цілувати його — будете до глибокої старості мати вельми свіжий і привабливий вигляд.

Езотеричний Сонник

До несподіванки. Був вашим, знаходився в ваших руках — сон до ймовірності раптового порушення ваших планів.

Ісламський Сонник

Новонароджена дитина віщує ворожі відносини, або обіцяє клопоти і несподівані турботи.

Сонник Цветкова

Сильно здивуєтеся; голий немовля — провісник біди. Також см. Діти.

Сонник Мандрівника

Чистий хороший результат, ідея, винахід; для жінки — радість.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: