Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник насіння, до чого сниться насіння уві сні

Якщо уві сні ви побачили насіння — чекайте збільшення добробуту, пророкують все сонники без винятку. Насіння — це основа життя, проростаючи, воно народжує новий живий організм. Саме тому сни про насіння завжди символізують багатство і процвітання. Але іноді ці маленькі зернятка несуть в собі попередження про небезпеку. До чого сниться насіннячко красиве і рівне, а до чого — висохле, підкаже сонник!

Зародки квітів

Сняться насіння весняних первоцвітів — на радість, веселощів і задоволення, обіцяє сонник Міллера.

Маленькі чорні зернята осінніх квітів — символ печалі про померлого. Ви жалкуєте про те, що довелося з чимось або з кимось розлучитися.

Крупинки маку, конюшини та інших польових квіточок — пророкує удачу тим, хто на життя дивиться просто і живе одним днем.

Бачити уві сні зерна декоративного соняшнику — до приємної поїздці з людиною, для якого не існує слово «смуток».

Наснилося багато різних квіткових насіння в одній коробці — вас чекає низка веселих пригод, які будуть перериватися несподіваними проблемами.

Сільськогосподарські культури

Бачити уві сні насіння масляного соняшнику — до нудьги і нічогонероблення, пророкує сонник Цвєткова.

Насіння льону, побачені уві сні, попереджають про проблеми зі здоров’ям. Не допускайте розвитку хвороби, прийміть заходи.

Сняться зерна кукурудзи — до ситого життя і достатку. Найближчим часом вам не варто переживати через гроші, у вас їх буде вдосталь, радує Місячний сонник. Наснилися зерна гречки, рису, пшениці або інших сільськогосподарських культур — в реальному житті ви чимось стурбовані і не можете сконцентруватися на своїй роботі. Вам слід взяти себе в руки, інакше проблеми виникнуть ще й там.

Що росте на грядці?

Наснилися уві сні насіння гарбуза — до святкового настрою. В даний період ви можете організувати свято посеред сірих буднів. Порадуйте своїх рідних святкової феєрією.

Насіння огірків чи помідорів — ви з головою поринете в сімейні клопоти. У вас накопичилося багато домашніх справ, які необхідно вирішити, щоб вони не переросли в проблеми.

Сниться насіння кропу, петрушки або інших пряних трав — знак боязкості. Ви несміливий і невпевнений у собі людина в реальному житті. Прийшла пора змінюватися. Дерзайте, у вас вийде, обіцяє Східний сонник.

Зерна моркви, буряка, цибулі та інших коренеплодів — символ скупості. Не будьте жаднюгою, поділіться з ближніми тим, що маєте, інакше зарекомендуєте скупердяї.

Садити і збирати

Сниться сон, що ви збираєте насіння овочів для посадки — вас чекає заслужена нагорода у вигляді премії і похвала від начальства.

Наснилося, що ви збираєте по землі висипалися з рослин зернятка — до важкої і копіткої роботи, яка принесе хороший дохід, пророкує Осінній сонник.

Садити уві сні насіння льону в землю — в реальності ви плануєте розпочати якусь грандіозну справу. Зараз сприятливий для цього час, дерзайте.

Сіяти насіння в контейнер на підвіконні і бачите, що вони зійшли — задуманому справі потрібна довга підготовка і ретельна перевірка всіх деталей. Тільки тоді все піде так, як ви задумали.

Садити пророслі насіння в грунт теплиці або сіяти під плівки не пророслі — ви дуже обережна людина. Перш ніж що-небудь почати, довго думаєте. Це добре, але іноді, слід думати швидше, радить Весняний сонник.

У насіннєвому магазині

Наснилося, що ви прийшли в магазин купувати різні насіння для посадки — вас чекає покупка необхідної речі, яку ви давно запримітили, але все не наважувалися її купити.

Торгувати насінням квітів — приносити людям радість; овочів і спецій — ви надасте неоціненну послугу одному зі своїх друзів.

Довго вибирати, що купити в насіннєвому магазині, і так нічого і не вибрати — в реальності ви відмовитеся від вигідної пропозиції через острах не впоратися з ним, пророкує сонник міс Хассе.

І смачно, і корисно

Додавати в салат насіння соняшнику — до міцного здоров’я і довголіття. Вам не страшні хвороби, однак не забувайте про травми і бережіть себе.

Посипати їжу насінням льону — тлумачення сну наступне: ви мрієте про щось нездійсненне і нереальному. Пора «опуститися з небес на землю», зрозуміти, що чудеса робимо ми самі і почати діяти.

Сонник насіння, до чого сниться насіння уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: