Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник небо — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Чисте, блакитне або ясне небо бачити уві сні передвіщає благополуччя, душевного спокою, вдалу дорогу, а тим, хто щось втратив, пророкує, що пропажа знайдеться. Такий сон також пророкує виграш будь-якого важкого справи або його дозвіл на вашу користь. Похмуре і хмарне небо уві сні означає душевні переживання, хвороби, перешкоди в справах і неприємності. Безпросвітний морок уві сні пророкує вам отримання звісток про смерть близьких або рідних. Небо з білим просвітом — знак труднощів, які вам доведеться подолати, щоб досягти успіху. Небо, освітлене місяцем, зірками або незвичайно червоним сонцем, віщує отримання важливих і тривожних звісток або нещастя, які обрушаться на вас і ваших близьких. Дивіться тлумачення: Хмари, Вітер, Хрест, Ангел.

Багряне небо уві сні — передвісник суперечок, сварок, розбрату в сім’ї і на роботі. Іноді такий сон пророкує, що в країні можуть бути народні хвилювання. Рожеве або червоне небо, які подобаються вам уві сні, — знак щасливого кохання в похилому віці. Будь-сон про те, що з неба падають палаючі факели, зірки, вогні, іскри, передвіщає хворобу, смерть близької людини або покровителя. Дивіться тлумачення: Зірки.

Вознесіння на небо спостерігати уві сні — знак того, що ваша справа буде важко здійснюваним. Самому підноситися в небо — знак перемоги в ризикованій справі. Закоханим такий сон віщує задоволення, і близькі будуть говорити про них, що вони на сьомому небі від щастя. Літати в небі уві сні і бачити навколо себе світ, повний чудес, означає: чекайте несподіваного потрясіння. Можливо, ви дізнаєтеся про зраду близької людини. Фігури або предмети на небі віщують вам зміни. Дивіться тлумачення: Сходи.

Сонник Міллера

Якщо приснилося небо ясне, без хмар, світле, це означає, що люди будуть виявляти вам величезні почесті, а вам самим доведеться захоплюючу подорож, яке ви зробите в дуже вишуканою компанії. Нечисте, похмуре небо віщує розбиті надії і жіночі образи.

Летіти по небу в суспільстві фантастичних тварин і якихось дивних, химерних образів, дивуючись, що відбувається (уві сні або по пробудженню) — це означає, що всі біди, всі величезні страждання проявлять себе через ревнощі, для якої знайдеться місце у вашій нещасної любові; невірність одного з партнерів буде розвінчана і покарана по заслугах.

Багровеющіе небеса — провісники громадських хвилювань, заколотів. Зоряне небо означає, що для вас починається боротьба за можливість втілення в цьому житті, і бій це для вас буде мати щасливий результат. Однак якщо зоряне небо в вашому сні стало затуманюватися, то боротьба буде важкою, а перспективи — неясними.

Освітлене небо, на якому видно небесні світила, віщує колосальну роботу духу, повернення до матері-природи, яка подасть вам розраду і мудрість. Піднестися на небеса — це сон до марній спробі скористатися представилися вам прекрасними шансами досягти в роботі успіхів.

Побачити себе піднімається до неба сходами — це означає, що в суспільстві швидко виросте ваш статус. Але оскільки від вас це не зажадає ніяких зусиль, піднесення не зможе принести вам бажаного задоволення.

Сонник Лоффа

Сновидіння, дія яких відбувається на тлі різних явищ, що відбуваються на небосхилі, нерідко наділені глибинним, сакральним змістом. Інтерпретація подібних сновидінь повинна відштовхуватися від присутніх погодних явищ. Чим чистіше уві сні небо, тим більше позитивним є тлумачення даного сновидіння. Виняток може становити лише приснилося чисте небо під час посухи.

Якщо сниться темне, похмуре небо, то перспективи на майбутній життєвий період видаються не дуже райдужними, особливо, якщо ви бачите збираються грозові хмари. Що станеться конкретно, сказати складно, все залежить від того, чим в даний момент зайнятий в дійсності сновидец, які зміни відбуваються в його житті.

Якщо в денний час сниться абсолютно чорне небо, морок, то наяву ніяких справ починати не варто, краще тихо пересидіти і перечекати, поки несприятливий період закінчиться. Особливо недобре, якщо небо почорніло уві сні прямо на ваших очах.

Якщо уві сні вам довелося підніматися в небо, це може бути уособленням того, що у вашій голові багато зайвих думок. Опустіться на грішну землю, вам вистачить справ і тут. У деяких випадках політ в небі може снитися до звільнення від якоїсь залежності, як передвістя здобуття свободи духу. Дивитися на небо уві сні — ставити гідні цілі наяву.

Ісламський Сонник

Якщо хто побачить уві сні небо — йому випадає на долю велич і високе положення. Якщо хто побачить уві сні, що підноситься до неба, — зробить далеке і тривалу подорож, від якого отримає користь. Якщо хто побачить, що вознісся майже до неба, придбає високе положення як в справах релігії, так і в справах мирських.

Саме наближення до неба — це ознака наближення до Аллаха тих, хто служить Йому і робить добрі діяння, а іноді це — ознака наближеності до імама (ватажку мусульман), правителю, вченому, батьку, чоловікові і пану. І хто побачить, що впав з неба на землю, той зробить великий смертний гріх.

Безхмарне, чисте небо — ознака спокою душі і прекрасного настрою. Небо жовтого кольору — до хвороби. Небо, покрите хмарами — обіцяє невдачу. Блакитне небо — до достатку, алое — до неврожайного. Якщо уві сні з неба падає вогонь, то людей осягнуть такі лиха, як хвороба, смерть чи подорожчання товарів. Хто ж побачить, що з неба з’явилося світло, то це ознака настанови на Істинний Шлях мешканців цієї місцевості, а якщо з’явиться морок, то це ознака їх помилки.

Китайський Сонник

Бачити тільки що зійшло в безхмарному небі Сонце — велике щастя. Дивитися в небо, закинувши голову — велике багатство і знатність. Зірки рядами на небі — господар обдарує слуг і підданих. Небесне світло сходить на вашу дружину — народження благородного сина. Сонце і Місяць, які тільки що з’явилися на небі — в родині процвітання і достаток. Небо і земля з’єднуються — досягнеш того, чого прагнеш.

Небесний вогонь спалює ворота — віщує траур. Небо розколюється — буде печаль у зв’язку з розділом держави, країни. Пропливають по небу хмари — справа, яку ти робиш, що не завершиться успіхом. Прояснюється небо і припиняється дощ — незабаром пройдуть всі печалі і турботи. Розвидниться ось-ось, на небі загориться зоря — довгий термін життя і щаслива доля. Світло зорі розливається по небу — радісне дозвіл всіх справ. Син неба, законний правитель дарує тобі дозвіл сісти в його присутності — буде багатство і щастя.

Сонник Фрейда

Якщо приснилося небо було ясним, це говорить про благополуччя, що панує зараз у вашому особистому житті. Якщо і були невдачі, що спіткали вас на сексуальному «ниві», то вони зникнуть. Вдосталь насолоджуйтеся цієї пори, тому що вона може бути дуже короткою.

Небо було похмурим, без сонця — це видає занепокоєння, яке ви ніяк не пов’язуєте з сексуальним життям. А тим часом ви думаєте так дуже даремно: спробуйте «підлатати», поліпшити відносини з партнером, і ви побачите, що життя у всіх сферах дивним чином зміниться на краще. Чи не забороняються і нові знайомства.

Зоряне небо сниться до романтичної зустрічі, на яку ви покладали чималі надії. Її майбутні результати залежать тільки від вас, від того, наскільки вам вдасться розслабитися і отримати задоволення, а також доставити його своєму партнеру.

Сонник Менегетті

Символ того, що дається, спускається Понад. Залежно від виду піднебесної це: біди (небо в чорних або тёмнокровавих хмарах) або подарунки, здійснення бажань (зоряне небо); безперспективність (темне) або відкриваються хороші можливості (чисте, светлоголубое, сонячне небо).

Сонце, Місяць, місяць, хмари, зірки, комета, метеор… в залежності від своєї контрастності, яскравості, колірної гами надають події відповідну конкретику і забарвлення і володіють окремим власним змістом. Різні знаки, написи, образи і об’єкти в небі отримують при тлумаченні також своє додаткове посилене значення, так як є посланням від самого Її Величності Пані Долі. Іноді знаки на небі повідомляють про чёмто нездійсненним, ілюзорному.

Еротичний Сонник

Якщо вам приснилося чисте безхмарне небо, такий сон обіцяє приємне романтичну подорож, під час якого у вас є шанс зустріти свого обранця. Похмуре і похмуре небо віщує розчарування в любові і жіночі образи. Якщо вам сниться, що ви піднімаєтеся на небо по сходах, це означає, що завдяки вдалому шлюбу ви займете чільне становище в суспільстві, однак це не принесе вам задоволення, так як не зажадає від вас ніяких зусиль.

Сучасний Сонник

У реальному житті небо символізує чистоту, спокій і благодать. Чисте небо і в снах віщує спокійне, розмірене, без катаклізмів і потрясінь життя, поява надії. Затягнуте хмарами небо сниться до нездійсненності ваших сподівань. Якщо снилося, що по небу пливуть самотні хмари, то у вашій голові зародяться цікаві ідеї. Снилося нічне небо — значить, в реальному житті ви втратите грунт під ногами, а зоряне небо сниться до того, що вас вразить раптова думка.

Езотеричний Сонник

Небо — це простір для ваших думок. Якщо було чистим, значить, в ваших думках існує повний порядок. Грозовим, похмурим — це говорить про те, що у вас занадто багато думок негативного характеру. Нічне — присутні думки про таємне; ви можете отримати таємні (езотеричні) знання. На небі побачити малюнки, слова, образи — це запрошення подумати про них; сконцентрувавшись, подумати про загадкові явища.

Сонник Нострадамуса

Вам сниться, як ви стоїте, дивлячись в небо, де пливуть хмари. Раптово воно починає темніти і по ньому пробігають темні, грізні хмари. Вони закривають собою все небо, і стає так темно, що важко навіть розглянути свої власні руки, — цей сон свідчить про початок останньої світової війни, після якої навряд чи хто залишиться в живих, оскільки повітря буде отруєний і непридатний для життя.

Сонник Лонго

Небо — простір для думок. Чисте — в ваших думках повний порядок. Нічне — думки про таємне, вам доведеться отримати таємні (езотеричні) знання. Грозове, сіре — у вашій голові занадто багато негативних думок. Малюнки, слова, образи на небі — вас запрошують подумати про них, сконцентрувати свою увагу на загадкові явища.

Французький Сонник

Приснилося ясне небо — це ваше майбутнє благополуччя в домі. Небо ви побачили в вогні — станете жертвою нападу, за яким в вашу долю увійдуть бідність і відчай. Побачили небо в кольорах — чекайте швидкого відкриття вам якоїсь заповітної істини. Підніматися в небо — такий сон обіцяє величезні почесті.

Сонник Ванги

Уві сні ви літали високо в небі і відчували радість польоту — цей сон пророкує вам радісне і щасливе подія. Сон, в якому ви побачили високо в небі летить птаха, свідчить про те, що душі померлих близьких протегують вам у всіх справах і постануть за вас перед Богом.

Сонник Цветкова

Побачити світле небо — до успіху; блакитне — чекайте добра; червоне — до конфлікту; в зірках — до реалізації бажань, великим спадок; темне, без зірок — опинитеся в небезпеці; в вогненних хмарах — до великої радості; в червоних хмарах — до важкого недугу.

Сонник Хассе

Побачити ясне небо — будете успішні в підприємствах; в хмарах — будете долати перешкоди; в вогненних хмарах — до великої радості; в зірках — на превеликий спадок; підніматися на небо — досягнете захисту; темне — до великої небезпеки.

Сонник Мандрівника

Світле, яскраве, чисте сприяння у всьому. Темне, сіре, каламутне біди, невдачі, хвороби. Багряне, криваве нещастя в родині, біда в особистому. Щось на небі може бути знаком мрій, реально досяжних або безплідних.

Англійська Сонник

Небо уві сні обіцяє кардинальні зміни в житті. Якщо, прокинувшись, ви почнете згадувати цей сон, то можна стверджувати, що решту життя духовного життя будуть для вас щасливими; смерть ваша буде тиха і легка.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: