Сонник наречений і наречена, до чого сниться наречений і наречена уві сні

Кожна дівчина мріє стати нареченою! Одягти біле плаття, фату, взяти під руку свого нареченого і дивитися на світ закоханими очима. Її вже не бентежить дитяча жарт: «Тили-тили-тісто, наречений і наречена», — вона щаслива! Наречений, звичайно, теж щасливий! Зустріти на вулиці красиву пару в весільних нарядах — задоволення для очей. А що якщо молодята вам наснилися? До чого сниться подібне сновидіння? Що пророкує весільна атрибутика, побачена у сні? Давайте запитаємо у відомих сонників, вони знають про це багато!

«Ах, це весілля…»

Якщо вам сняться красиві наречений і наречена — чекайте змін на краще: кар’єрний зліт, вступ в шлюб, цікаві знайомства — щось хороше обов’язково трапиться, пророкує Місячний сонник.

Бачити уві сні наречену без нареченого або навпаки — поганий знак, що означає розчарування і крах надій. Не варто братися за нові справи, їхати в незнайомі місця — вам буде супроводжувати невдача.

Якщо вам приснилося, що ви ведете закохану пару до вівтаря в церкві або ви — церемоніймейстер, що містить шлюби в ЗАГСі, — успіх у всьому, за що б ви не взялися, вам гарантований. Користуйтеся моментом, зараз дуже вдалий час внести «свіжий подих» в своє життя.

Власне весілля

Власне весілля — символ доленосних змін. Будьте готові до всього, як до хорошого, так і не дуже, радить Весняний сонник.

Жінці бачити себе уві сні нареченою без нареченого — до сліз і образ, підказує сонник Міллера.

Сниться сон, що ви і ваша кохана людина збираєтеся вступити в шлюб, але перед самим вівтарем хтось відмовляється від цього — ви дуже переживаєте, що у вас не вийде впоратися з важливим дорученням. Це через те, що ви дуже невпевнений у собі людина.

Нестандартне торжество

Бачити уві сні торжество, де всі голі — то, що ви приховуєте від всіх в реальності, стане відомо громадськості. Будьте обережні зі своїми секретами.

Наснилися закохані, які організували екстремальну церемонію одруження — перш ніж що-небудь зробити, подумайте про наслідки, є ризик наробити помилок, попереджає Східний сонник.

Бачити в ролі молодят старих — вам не варто затягувати з прийняттям рішень, можете спізнитися.

Одружуються не тільки люди

Одруження, де в ролі нареченого і нареченої собаки або інші тварини попереджає, що в реальності вам доведеться зіткнутися з незвичайним явищем або потрапити в незвичну для вас обстановку.

Наснилося, що на чолі святкового столу сидить наречена без нареченого, але зі звірятком — наяву вас будуть запрошувати взяти участь в якомусь сумнівному заході. Погоджуватися чи ні — вирішувати вам, головне не вкладайте нікуди гроші, ризикуєте їх втратити, радить сонник Ванги.

Весільні неприємності

Сниться, що стали свідком трагедії, в якій загинули молодята — до низці невдач і неприємностей, засмучує Осінній сонник.

Танцювати уві сні з кимось із молодих і постійно збиватися з ритму — подібний сон означає, що ваше становище в колективі дуже нестабільно. Бережіть свою репутацію, інакше ризикуєте втратити довіру колег та керівництва.

Наречений, від якого втекла наречена, пророкує сплячій людині розчарування в любові. Кинута наречена — знак того, що планам, які ви виношуєте в своїй голові, не вистачає конкретики.

Сонник наречений і наречена, до чого сниться наречений і наречена уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: