Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник напитися — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про п’яних або про сп’яніння уві сні вказує вам, що через своїх легковажності і довірливості ви можете потрапити в біду. Вами можуть скористатися, а потім посміятися над вами. Такий сон хороший тільки для тих людей, яким є, чого боятися, так як обіцяє їм благополучний результат небезпечного підприємства. Якщо вам присниться, що ви сп’яніли від якогось солодкого напою, то вам слід побоюватися заступництва якогось знатного людини, яка хоче використовувати вас у своїх цілях і заради цього ні перед чим не зупиниться. Такий сон пророкує, що, піддавшись спокусам, ви можете потрапити в неприємну історію і ваша репутація може здорово постраждати. Дивіться тлумачення: Напій, Жага.

Сон, в якому ви побачили, що п’яні і ваше серце шалено калатає, віщує вам, що ви можете втратити нажите добро через зраду партнерів по бізнесу. Якщо уві сні ви сп’яніли від простої води, то вам не слід занадто захоплено вихваляти чужі багатства і хвалитися можливостями, яких у вас насправді і немає. Якщо ви не зробите за попередження, яке випливає з цього сну, то в подальшому можете пошкодувати про це. Можливо, ваші знайомі відвернуться від вас, дізнавшись, що ваші слова — пусті балачки. Дивіться тлумачення: Серце.

Якщо ж уві сні ви побачите, що були п’яні і вас знудило, то ваш добробут може бути порушено якимись посадовими особами, які можуть зажадати від вас пояснення з приводу походження вашого стану і, можливо, конфіскують його. Іноді ж такий сон пророкує, що ви втратите гроші, нажиті шляхом махінацій або дісталися в результаті якихось виграшів. П’яного зустріти уві сні — знак тривоги, передвісник великих переживань. Запойного п’яницю зустріти уві сні або бути їм означає, що ви вкрай незадоволені своїм становищем. Дивіться тлумачення: Пити, Вино, Горілка.

Сонник Лоффа

Алкогольне сп’яніння, пияцтво, п’яний чоловік — як в житті, так і в сновидіннях все це викликає у нас не найприємніші асоціації. Однак, лише тоді, коли людина абсолютно перестає себе контролювати. До людей «в хмелю» російський народ завжди ставився поблажливо, вважалося, що, трохи випивши, чоловік полегшує свою нелегку долю. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що коли в сновидінні з’являється п’яний чоловік, здатний себе контролювати, сон є лише попередженням, зазначенням на певну міру, понад яку брати, давати, робити, любити і т. д. нерозсудливо і небезпечно.

Крім того, має значення стать людини, що випила, оскільки споконвічно ставлення в напідпитку жінку та чоловіка розрізнялися. П’яний чоловік уві сні — образ більш позитивний або, краще сказати, менш негативний, ніж приснився п’яна жінка. У першому випадку сон може попереджати, що трохи відвертості і вольностей ви можете собі дозволити, але не перегніть палицю. У другому випадку, коли вам сниться п’яна жінка, сюжет говорить про неприпустиме за нормами моралі поведінці, а також про те, що не варто брати приклад і орієнтуватися на тих, кому щось сходить з рук, оскільки з вами цей номер не пройде.

У загальному випадку, п’яні люди уві сні — це вказівка ​​на слабовілля, несамостійність і схильність до пороку. Якщо вам наснився п’яний небіжчик, важливі найдрібніші деталі цього сну, а також ваш стан після пробудження. Якщо п’яний померла людина налякав вас в сновидінні, значить є небезпека сильно постраждати саме від надміру прийнятого алкоголю. Якщо ж померлий п’яний був у вашому сновидінні весел сам, і ви раділи разом з ним — значить, вас чекає радість, пов’язана з вашим минулим і цією людиною.

Сонник Фрейда

Якщо чоловік уві сні хоче напитися — він хоче якомога швидше вступити в статевий зв’язок. Якщо він п’є з якої-небудь судини — він бажає свою постійну партнерку. Якщо він п’є з джерела або струмка, річки, озера — особистість партнера йому не важлива; йому важливі лише його власні бажання. Якщо чоловік п’є з рук жінки, то це говорить про його пристрасної прив’язаності. Можливо, його причарували. Якщо вода вислизає від чоловіка, і він не може напитися — йому слід звернути увагу на своє здоров’я, так як такий сон може служити передвісником наступаючих розладів.

Якщо жінка уві сні втамовує спрагу — це говорить про її бажанні стати матір’ю. Якщо жінка п’є з якої-небудь судини — вона хоче мати дитину від коханої людини. Якщо вона п’є з джерела або струмка (річки, озера) — вона хоче мати справу з більш досвідченою партнером. Якщо жінка п’є воду зі своїх долонь — вона не отримує задоволення від коханого чоловіка; бажання завести дитину вступає в протиріччя з небажанням терпіти біля себе самця. Якщо ж жінка п’є з долонь чоловіки — вона хоче вступити з ним в сексуальний зв’язок, але її мучать і стримують якісь страхи. Якщо жінка не може напитися або вода від неї вислизає — вона може стати (або вже стала) безплідною.

Сонник Лонго

Якщо ви сп’яніли після зовсім невеликої кількості алкоголю, значить, ви надаєте занадто велике значення речам, того не заслуговує. Швидше за все йдеться про ваші стосунки з людиною, яку ви любите або вам так здається. Щоб все розставити по місцях, спробуйте з’ясувати, чого насправді варті відносини з партнером. Якщо у вашому сні ви вели себе як п’яний, але свідомість ваше було тверезим, знайте, що хтось хоче скористатися вашою нерішучістю в корисливих цілях.

Англійська Сонник

Якщо уві сні Ви відчуваєте спрагу і не можете її вгамувати — значить, в прийдешніх випробуваннях Вам доведеться розраховувати тільки на себе. Якщо уві сні Ви зустрінете людину, вмираючого від спраги, і дасте йому напитися — можете сподіватися, що у Вас завжди буде добре серце, ви ніколи не втратите властивої Вам чуйності і завжди допоможете того, хто потребує цього.

Езотеричний Сонник

П’яним самому бути — до хвороби по необережності: застуді, травмі, заразної хвороби. Бачити незнайомого п’яним — неприємна зустріч, вимушене присутність на торжестві. Багато п’яних — епідемія. Ви ризикуєте захворіти, так як схильні до впливу групової карми. П’яний знайомий — хвороба чи горе у цієї людини.

Сонник Менегетті

Напитися — індивід задовольнив свою статеву пристрасть; припинення пиття може бути також мотивовано тривогою. Якщо уві сні ви розумієте, що п’єте через силу, значить ваш емоційний стан близький до нервового зриву, вам варто відпочити.

Ісламський Сонник

Хто побачить себе у сні п’яним випивши спиртне, той придбає багатство через уряд, а побачити себе п’яним могли скористатися алкоголь — не до добра. Такий сон обіцяє постійні тривоги.

Еротичний Сонник

Напитися уві сні — означає, що ви ні в чому не прагнете себе обмежувати, а це негативно сприймається оточуючими і вашим обранцем.

Сучасний Сонник

Якщо вам приснилося, що ви напилися, пив у веселій компанії — то можливо скоро ви захворієте.

Сонник Міллера

Приснилося уві сні сп’яніння означає, що Ви потураєте своїм прагненням до задоволень.

Французький Сонник

Напитися уві сні — недобрий знак, остерігайтеся затяжної хвороби.

Сонник Цветкова

Напитися допьяна — хвороба.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: