Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник наречений, до чого сниться наречений уві сні

Наречений здатний бути уві сні в самих різних обличчях. Це може бути як абстрактний персонаж в костюмі і з бутоньєркою, так і добре відомий вам молода людина, у якого скоро відбудеться весілля. Сонник вважає, що все,, до чого сниться незнайомий наречений, означає подальше заміжжя або надзвичайно приємне знайомство — моральні підвалини підкажуть найбільш прийнятний варіант.

Помічено, що весільна атрибутика частіше бачиться в нічних мріях дівчатам і жінкам. Проте, чоловіки також не застраховані від таких ось нічних мрій. Наприклад, багатьом доводиться бачити себе уві сні в якості нареченого. Такі сновидіння більшість тлумачень вважає передвісниками печалі, незалежно від того, чи бажає сновидец одружитися наяву.

Якщо приснився наречений у супроводі нареченої, для чоловіка це знак гармонії і стабільності у відносинах, сумніватися в почуттях коханої немає причин.

Коли фігурує самотній наречений незнайомець, це попередження про можливе розчарування. Хтось розпускає у вас за спиною плітки і недобрі чутки або намагається водити за ніс.

Ваше весільне торжество

Не дивно, що напередодні вінчання нареченим часто доводиться бачити уві сні свого нареченого. Практично всі тлумачі вважають цей сюжет відображенням реальних хвилювань з приводу майбутнього радісної події.

Якщо пощастило побачити уві сні нареченого, хоча в дійсності про одруження поки мова не йде, проте, сновидіння вважається добрим знаком: молода людина думає про вас.

Якщо на новому місці наречений приснився, сонник стверджує, що значення сновидіння посилюється. Не виключено, що назріває нова любовна інтрига.

Тлумачачи,, до чого сниться колишній наречений, тлумачення Нострадамуса радить остерігатися магічних атак і інших негативних енергетичних впливів. Не виключено, що їх ініціатором виявиться примарилося персонаж.

Якщо наснилася весілля без нареченого, не поспішайте вірити людям на слово і взагалі, будьте напоготові. З великою часткою ймовірності можна припустити, що сновидіння обіцяє обман і розчарування. Постарайтеся найближчим часом не давати обіцянок, так як стримати слово буде проблематично.

Езотеричний сонник вважає, що бачити себе нареченим уві сні доводиться тим, хто не пропустить нагоди виявитися в центрі уваги в реальному житті. Тлумач радить бути обачнішими, інакше можна ненароком підмочити репутацію.

Старовинний англійський сонник Зедкіеля куди більш похмуро тлумачить цей сон: бути нареченим на весіллі доводиться тому, хто в реальній дійсності схильний смертельної небезпеки. Ось чому слід бути обачнішими, побачивши уві сні щось подібне.

Майбутній свекор і свекруха

До чого сняться батьки нареченого, підкаже їх настрій і стан здоров’я. Якщо уві сні вони бадьорі і життєрадісні, сонник Міллера обіцяє благополучне сімейне життя.

Напередодні весільного торжества мати нареченого — досить частий гість нічних мрій. Сонник Мандрівника пояснює це переживаннями з приводу того, як складуться відносини з майбутньою свекрухою, чи зможете знайти спільну мову або опинитеся в підлеглому положенні.

Згідно з тлумаченням Езотеричного сонника, то,, до чого сниться мама нареченого, може бути проекцією непростих взаємин в принципі. Конфлікт уві сні означає, що і справді вам належить протистояння з кимось із супротивників.

Сонник наречений, до чого сниться наречений уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: