Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник небіжчик в труні, до чого сниться покійник в труні уві сні

Сон, в якому привидівся небіжчик в труні, часто багатьом здається вкрай недобрим знаком. Насправді, сонник може тлумачити подібне сновидіння і позитивно. Пояснення,, до чого сниться подібний сюжет уві сні, в більшій частині залежить від тлумача і від певних деталей бачення.

Так, бачити уві сні труну з покійником до отримання новин чи зміні погоди. Деякі джерела обіцяють, що в будинок прибудуть довгоочікувані гості. Візит їх буде приємним. Ще таке сновидіння може передбачати оновлення гардероба, покупку побутової техніки або приємне коротку подорож.

За сонникам Н. Грішіной і Шеремінской

За Н. Гришиной труну уособлює страх і тугу. Це джерело пояснює,, до чого сниться нести труну з покійником. Якщо уві сні Ви побачили аналогічний сюжет, то в реальному житті готуйтеся отримати прибуток. Своїми руками сколотити ящик для мерця до підвищення по службі.

Самостійно залізти туди і зайняти місце покійного за сонником Н. Гришиной до туги за знаннями. Ймовірно, наяву Вам бракує інформації. Не тягніть час. Пройдіть додаткове навчання або зверніться до кого-небудь за порадою. Тільки так можна поповнити свій багаж знань.

Побачити себе в сні трупом, лежачим в труні, до появи в реальності деяких перешкод, які завадять здійснити задумане. Уникнути цих проблем, швидше за все, не вдасться. Єдиний варіант, просто вирішити всі труднощі і все-таки домогтися бажаного.

Сонник Н. Гришиной пояснює, до чого сниться труна з небіжчиком закритий, який Ви закопуєте в землю. Сюжет говорить про те, що Ви в реальному житті намагаєтеся посилено забути якась пригода, але зробити це поки не дуже виходить. Сновидіння, в якому Ви розкопували ящик з мерцем, обіцяє розкриття таємної таємниці. Зовсім скоро про найпотаємніше дізнаються оточуючі.

За сонником Шеремінской бачити мертвим свого друга уві сні, що лежить в труні, до його успіхам. Успіхи ці можуть бути як в кар’єрі, так і в особистому житті. Аналогічний сюжет молодим людям пророкує швидке одруження. Заміжнім варто чекати наяву матеріального прибутку і успіху. Самому виявитися на місці трупа до завершення всіх поточних справ. Завершуватися вони, швидше за все, досить благополучно.

До чого сниться таке сновидіння в інших сонниках

Згідно з Новим сімейному сонником стоїть труна з небіжчиком в будинку уві сні, обкладений з усіх боків квітами, передрікає наяву невдалий шлюб. Себе бачити на місці мерця до важкої хвороби або численних сварок. Невдалий період торкнеться і роботу, і сім’ю.

Циганський сонник розтлумачує зовсім інакше,, до чого сниться такий сюжет. По ньому побачити уві сні небіжчика в труні до довголіття. Себе виявити на його місці до міцного здоров’я на довгі роки. Якщо несподівано небіжчик ожив в труні, то слід очікувати в реальності різних неприємностей.

Французький сонник велике значення надає зовнішньому вигляду труни і матеріалу, з якого він був уві сні зроблений. Якщо виготовлений похоронний короб із золота, то чекайте швидкого успіху. Причому, успіх цей прийде здалеку. Якщо збитий грубо з найпростіших дощок, то готуйтеся до бідності і принизливого становища.

В англійському старовинному сонник дано негативний пояснення того,, до чого сниться відкритий труну з покійником. Подібний сюжет обіцяє в даному випадку великі нещастя в реальному житті, уникнути настання яких не вдасться ніяким чином. Краще змиритися і пережити все приготовані долею випробування.

До чого сниться ожилий небіжчик в труні уві сні розповідає Китайський сонник Чжоу-гуна. Якщо під час нічного відпочинку Ви побачили такий сюжет, готуйтеся до приїзду або приходу гостей. Також цей сон обіцяє матеріальну прибуток наяву. Якщо ящик для поховання з мерцем усередині варто в великій гарній залі, то, це означає, що життя найближчим часом буде надзвичайно спокійною і радісною. Ніякі турботи не затьмарять її.

Якщо небіжчик встає з труни уві сні живим і вступає в розмову, слід готуватися до великого нещастя. Побачивши такий сюжет, постарайтеся якомога швидше перервати розмову. Сонник китайський Чжоу-гуна не радить взагалі вести бесіду з ожившими мерцями, щоб не накликати на себе нещастя і прикрості в реальному житті.

Ще кілька пояснень сновидіння

До чого сниться покійник в труні живий роз’яснює сучасний сонник. Якщо встав небіжчик з гробу і простягає уві сні до Вас свої руки, то наяву остерігайтеся небезпеки. Це сновидіння — недобрий знак! Неприємності можуть виникнути через помсту скривдженого Вами людини, через проблеми зі здоров’ям або аварії. Також, зовсім не виключено, на Вас можуть вчинити напад злочинці.

Якщо в своїх нічних мріях Ви раптом побачили, як мрець, що лежить в похоронному ящику, плаче, готуйтеся до серйозної сварки. Скандал буде настільки великим, що цілком може спровокувати у Вас розвиток неврозу або душевного розладу. Сновидіння заздалегідь попереджає Вас про негативні наслідки. Постарайтеся вести себе розумно і не давати волю своїм емоціям.

Померлий чоловік, що лежить мирно і спокійно з відкритими очима, є ознакою відчутною грошової прибутку. Прибуток ця прийде з того джерела, з якого Ви її зовсім не чекали. Залишиться тільки радіти несподівано стабілізувати фінансовому становищу. Ще один варіант,, до чого сниться покійник в труні з відкритими очима — покупка нових речей в будинок.

Якщо уві сні небіжчик з гробу випадає, то в реальності найближчим часом Ви будете відчувати тільки негативні емоції. Можливо, станете тужити за який пішов в інший світ людині або розірваних раніше відносинах.

Якщо ящик пофарбований у білий колір, то незабаром важку недугу, від якого страждаєте Ви або Ваші близькі, пройде. Зцілення принесе багато щастя і радості в життя. Сновидець проживе ще багато років. Побачена уві сні лежить в похоронному ящику мати по сонником передрікає велике горе. Швидше за все, пов’язано це горе буде з невиліковною хворобою.

Якщо в труні лежить саме чоловік, то в реальності Вас чекає великий успіх, якщо жінка — будуть перешкоди на шляху здійснення планів. Перешкоди допоможе подолати тільки безмежна наполегливість. Незайвим на шляху до мрії буде і терпіння. Що лежить в похоронному ящику хворий в реальному житті людина, згідно сонником, зовсім скоро видужає остаточно. Якщо мрець починає наполегливо кликати з собою, то це є вірним провісником смерті.

По одному з сонників побачений уві сні похоронний короб з небіжчиком виступає ознакою похорону в реальному житті. Якщо похоронний ящик рухається, то готуйтеся до великого ганьби. Також може виникнути серйозне нерозуміння з коханим. Якщо Ви лежите в труні у вигляді небіжчика, а потім встаєте живим, то наяву належить повне відродження. Ви знайдете бажану впевненість в своїх силах і будете спокійно домагатися своєї мети.

Сонник пояснює,, до чого сниться ожилий труп. Якщо мрець уві сні несподівано оживає, то, як свідчить сонник, Вам доведеться відродити давно відкладені «в ящик» справи і довести їх до завершення.

Сонник небіжчик в труні, до чого сниться покійник в труні уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: