Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник небіжчик дає гроші, до чого сниться покійник дає гроші уві сні

До чого сниться сон, в якому небіжчик дає гроші? Обіцяє він щось хороше або попереджає про якісь неприємності. Сонник дасть краще тлумачення всього, що ви побачили уві сні.

Чи не привід для страху

Для початку, сонник рекомендує не панікувати після такого сновидіння. Бачити померлого уві сні — погано лише у виняткових випадках. Та й то, в основному це варто розцінювати як попередження, а не страшну неминучість.

Мертві часто є живій людині в сновидіннях, щоб попередити. Саме таким знаком сонник вважає бачення, в якому небіжчик дає гроші. Більш того, його традиційне тлумачення обіцяє успіх, збагачення і хороший період в житті.

Знаючі люди навпаки радять при зустрічі в мріях з померлими попросити у них що-небудь. І якщо у відповідь ви отримаєте хоча б одну паперову купюру, то чекайте удачі в справах.

Ступінь споріднення

Так до чого ж сниться сон, в якому небіжчик дає гроші? Сонник рекомендує пригадати ступінь споріднення померлого. Наприклад, бачити уві сні близького родича часто означає, що він в курсі всіх ваших справ.

І якщо наснилося, що грошики вручив покійний, з яким при житті ви мали дуже тісний зв’язок, то ймовірно він бажає надати вам допомогу в складній ситуації. До речі, зовсім необов’язково вона стосується фінансів.

А ось явище живій людині абсолютно незнайомого мерця, варто розцінювати як знак певної небезпеки. Навіть якщо наснилося, що незнайомий небіжчик подарував пачку банкнот, найближчим часом варто проявляти обережність в комерційних справах.

Звичайно, це зовсім не означає, що незнайомець таким чином вніс у ваше життя небезпека. Просто від сторонньої людини навіть в реальності очікувати можна чого завгодно.

Кількість і якість грошей

Намагаючись розібратися, до чого сниться, що небіжчик дає готівку, сонник радить звернути увагу на такі деталі, як їх якість і кількість.

Наприклад, паперові купюри дійсно можуть означати прибуток, мідні монети і будь-яка дрібниця частіше може приснитися до сліз і печалі, а ось іноземна валюта в деяких випадках виступає як символ обману.

Якщо ви зможете пригадати, якого гідності і скільки конкретно бачили купюр, це ще краще. Сонник вважає, що цифри, написи та інші знаки на них можуть вказувати на час виконання передбачення і давати іншу цінну інформацію. До речі, сон, в якому ви отримали паперові гроші великого достоїнства, обіцяє дуже серйозні зміни.

Інші деталі

Найбільш повне тлумачення сновидінь, на думку сонника, дають додаткові деталі. Саме вони допомагають конкретно зрозуміти, до чого він сниться.

Наприклад, якщо наснилося, хто небіжчик дає гроші правою рукою, то можливо вас чекає виграш в лотерею, удача в бізнесі або підвищення по службі. А ось якщо мрець простягав грошики лівою рукою, то сонник радить очікувати спадщини або допомоги від впливової особи.

Атмосфера

Як вже говорилося, живій людині ні в якому разі не потрібно лякатися уві сні мертвого. Однак іноді сама атмосфера дає привід до малоприємних відчуттів.

Тому, навіть якщо наснилося, що небіжчик дає гроші, але навколо занадто темно і похмуро, то ймовірно удача і багатство не принесе бажаного задоволення. Таке ж значення несе сон, в якому ви відчули неприємні почуття.

Сонник небіжчик дає гроші, до чого сниться покійник дає гроші уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: