Сонник небіжчик дарує квіти, до чого сниться покійник дарує квіти уві сні

Якщо небіжчик дарує квіти уві сні, не поспішайте засмучуватися. Швидше за все, сновидіння означає, що ви напередодні згадали цю людину, особливо, якщо приснився покійний чоловік, брат, батько. Пояснюючи,, до чого сниться такий прояв уваги від покійних, сучасні сонники прогнозують ряд змін в особистому житті, навколишній світ.

Сонник Міллера рекомендує не панікувати

Бачити ледь померлої людини уві сні цілком природно. Його образ не повинен лякати вас, насторожувати. Будь-який подарунок, який зробив покійний, можна трактувати дружніми в минулому. Букет же несе підказку про те, що насуваються зміни соціального статусу сновидіння. Наприклад, молода дівчина скоро зустріне того єдиного, хто стане опорою і підтримкою на все життя.

Не поспішайте впадати у відчай, навіть якщо наснилося, що небіжчик дарує квіти і кличе з собою. Психологи в своїх сонниках радять звертати увагу на підлогу, родинні зв’язки, інші нюанси:

 • Брат, батько — до достатку;
 • Колишній чоловік — до доленосної зустрічі;
 • Близька людина жіночої статі — до перестороги;
 • Незнайомець — до зміни погоди.
 • Доля побалує сміливих

  Сонник Нострадамуса тлумачення сну, в якому небіжчик дарує квіти, зводить до істотного прибутку наяву. Виявляється, вас чекають щедрі нагороди, заохочення за швидко виконану роботу, якщо наснилося якесь підношення від покійного. Причому, вони можуть виражатися не тільки в грошовому еквіваленті.

  Цінні призи, щедрі подарунки від спонсорів проектів — саме те,, до чого сниться букет, прийнятий від покійного чоловіка, колишнього залицяльника, залицяльника. Крім того, сновидіння означає, що незабаром здійсняться ті мрії і сподівання, про які ви давно забули, якщо довелось відчути приємний аромат уві сні.

  Готуйтеся до шлюбу, довготривалого союзу

  До чого сниться ситуація, в якій небіжчик дарує квіти жінці, сімейний сонник описує по-своєму. У житті жінки з’явиться людина, здатна вирішити всі її проблеми. Колишній чоловік підказує, що прийшов час відкритися новим почуттям, оновити гардероб, змінити зачіску.

  Якщо приснилося, що померлий був набагато старшим за свій вік, значить чергове знайомство принесе не тільки удачу в шлюбі, але і безбідне життя. Бачити молодим колишнього чоловіка уві сні — до появи тимчасових поклонників. При цьому короткі романи, зустрічі, нічні прогулянки внесуть чимало позитиву в звичне життя.

  Проявіть обережність

  Сонник Езопа, розповідаючи,, до чого сниться покійна жінка, простягає ароматний пучок ледь зірваних ромашок, фіалок, конвалій, підсніжників, попереджає, що потрібно стежити за своїми діями і словами. Зайва довірливість і балакучість можуть привести до непоправної біди.

  Бачити загиблих незнайомця або незнайомку з будь-яким підношенням уві сні — до зміни погоди. Найчастіше, нічне бачення позначає швидку поїздку на курорт, зміну клімату, обставин. Є народна прикмета, яка свідчить про те, що будь-який новопреставлений, побачений у сні, обіцяє дощ, шквалистий вітер, негоду в усіх її проявах.

  Сонник небіжчик дарує квіти, до чого сниться покійник дарує квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: