Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Якщо сниться покійник живим, то що це означає і про що попереджає?

Сон, у якому фігурує померла людина живою, сонники трактують по-різному. Дехто вважає, що побачити уві сні живого небіжчика — до небезпеки, адже здавна відомо, що померлі люди попереджають уві сні про неприємності, які скоро виникнуть в реальному житті. Тим не менше, все зовсім не так однозначно, важливу роль відіграють деталі, саме на них і потрібно зосередитися, щоб правильно зрозуміти сон.

Короткий зміст:

Основні значення

До чого сниться покіник живим?

Український сонник. Якщо вам наснилась живою померла людина, то наяву почнеться новий період у житті. Старі відносини, робота, погляди підуть і їм на зміну прийдуть нові.

Часто цей сюжет лише передбачає звичайну зміну погоди, особливо, якщо ви просто розмовляли уві сні і не пам’ятаєте більше нічого, крім самого факту такої зустрічі.

Якщо уві сні ви намагаєтеся позбутися від покійника, а він все не хоче залишати вас у спокої, значить, у реальному житті якісь події з минулого турбують вас, не дають зробити крок вперед. Подивіться навколо, проаналізуйте свою поведінку, стан, варто звільнитися від кайданів минулого, того, що тягне вас назад. Потрібно жити сьогоднішнім днем, життя стане набагато радіснішим і яскравішим.

Згадуємо деталі

Англійський сонник. Якщо сниться покійник живим, ви з ним розмовляєте, значить, невдовзі вас очікує складний відрізок у реальному житті. Або це до зміни погоди, дощу, негоди.

Покійник уві сні плакав? Це до сварки з будь-ким, яка може статися і з близькою, і з абсолютно незнайомою сторонньою людиною.

Побачити уві сні небіжчика живим і ніяк з ним при цьому не контактувати (не розмовляти тощо) — до активного обговорення в реальному житті якихось важливих питань.

Якщо уві сні до вас додому в гості прийшла померла людина, то не слід лякатися. Ви просто будете згадувати покійного невдовзі, сумувати за ним.

Обніматися і цілуватися уві сні з людиною, яка вже померла — до відчуття провини по відношенню до даної людини. Можливо, ви чимось образили її або не сказали важливі слова і тепер страждаєте від неминучого почуття провини. Якщо попросити вибачення на могилі цієї людини, у церкві чи просто вдома, причому, зробити це щиро, то ваша душа заспокоїться.

Жіночий сонник. До чого сниться покійник живим за Жіночим сонником? Сон передрікає в реальному житті великі неприємності. Також, цілком можливо, ви проявите слабкість в тому питанні, де цього робити зовсім не варто.

Якщо уві сні покійник говорить, що він живий, в реальності ви отримаєте значущі новини і новини ці серйозно вплинуть на ваше життя. А от до добра чи ні — невідомо.

Якщо ви побачили під час сну свого родича, вже покійного, обов’язково пом’яніть його.

Не варто йти уві сні разом з покійником, якщо він кличе. Якщо протягнути йому руку, то наяву можна самому попрощатися з життям! Ви бачили цей сон, де взяли покійника за руку і пішли з ним? Максимум уваги і концентрації у реальному житті! Найближчі два-три тижні для вашого життя вкрай небезпечні, сон попередив вас про це! Постарайтесь нікуди не їздити, бути обережними на дорозі, рідше виходити з дому. Бережіть здоров’я та життя, адже смертельна загроза зовсім поруч.

Бачити уві сні небіжчика живим і обніматися з ним — до міцного здоров’я наяву. Ще довгий час після подібного сновидіння вас не турбуватимуть ніякі хвороби і нездужання.

Просто побачити уві сні живою людину, яка вже померла – до зміни погоди.

Сонник 20-го століття. Цілувати уві сні людину, яка вже померла у реальному житті — до змін. Зміни ці зовсім необов’язково будуть негативними. Цілком можливо, вам несподівано пощастить, і ви станете власником великого грошового виграшу, або відступить хвороба, яка довгий час не дає спокою.

Наснилися дідусь чи бабуся? Якщо настрій у побачених уві сні покійних родичів безтурботний і спокійний, то не переживайте через дрібниці. Доля деякий час буде до вас дуже прихильна. А от якщо вони схвильовані, то будьте уважні до ситуації, у якій ви зараз є, можливо, насуваються проблеми. Але у будь-якому разі нічого серйозного, поганого не станеться.

Також нерідко померлі родичі пророкують проблеми зі здоров’ям у родичів живих. Ваше власне самопочуття при цьому залишиться без змін. Також цей сюжет може попереджати про важливі сімейні події, яким ви не надаєте потрібної уваги.

Сонник Міллера. Якщо сниться покійник живим, веселим і задоволеним, то сон попереджає про підступні плани ворогів. Будьте обережні і максимально передбачливі у всьому, що зробите найближчим часом. Це попередження!

Покійник уві сні був невеселим? Це може означати негативний вплив на вас когось із оточення, друзів. Подумайте, можливо, ви і справді стали здійснювати невластиві вам вчинки останнім часом, які складно охарактеризувати позитивно? Готуйтеся в реальності розраховувати тільки на свої власні сили. Коли буде потрібно, ніхто зі знайомих і з відданих товаришів не протягне руку допомоги. Вирішувати всі труднощі доведеться самостійно.

Покійний батько уві сні застерігає, що в реальному житті запланований захід пройде незадовільно. Не варто найближчим часом нікуди вкладати гроші і взагалі приймати важливі рішення.

Покійна мати, побачена уві сні, обіцяє наяву хворобу близької людини.

Інші кровні родичі віщують непередбачливі грошові розтрати.

Сниться покійник до 40 днівВ соннику Міллера можна відшукати пояснення і тому, до чого сниться покійник живим до 40 днів. Це сновидіння говорить про опіку та піклування, які ви будете отримувати від оточуючих. Пропонуємо вам окрему статтю, яка так і називається «Якщо сниться покійник до 40 днів», у ній більш детально розглянуті усі можливі варіанти та дії, які вам у даному випадку бажано вчинити.

Циганський сонник. Якщо уві сні до вас додому прийшла людина, яка померла у реальному житті, то це віщує тільки дрібні негаразди, які доставлять вам чимало клопоту та прикрощів.

Цілувати уві сні живого покійника — до численних проблем. Цілувати в лоб ожилого небіжчика — до розставання на тривалий термін з кимось із членів сім’ї. А ось якщо цей сон побачила важкохвора людина (цілувати уві сні живу людину, яка в реальності померла), то існує велика ймовірність її швидкої смерті.

Короткочасна зустріч і спілкування з покійником передрікає в реальному житті розчарування. Розчарування це принесе чимало переживань, аж до важкої депресії.

Сонник Ванги. До чого сниться покійник живим за сонником Ванги? Пояснення одне: вас чекає у найближчому майбутньому несправедливість. Або ви з кимось із своїх знайомих поступите вкрай нечесно, або самі на собі відчуєте цю несправедливість.

Велика кількість людей, що повстали з мертвих, пророкують епідемію або яку-небудь страшну глобальну катастрофу у рамках держави.

Коментарі відвідувачів

Марта

Кілька раз мені снилися люди, які вже померли у реальності. Це були як родичі, так і колеги по роботі, просто знайомі та сусіди. Помітила, що сон цей, як правило, віщує зміну погоди або ж взагалі нічого не стається. Тому вважаю, що саме головне значення – це погіршення погоди. Звичайно, знаю, що якщо покійник кличе за собою уві сні, то це поганий знак, але мені таке, слава Богу, не сниться.

Олеся

Минулої ночі мені наснився покійний дідусь, я з ним розмовляла, він жартував, був радісний. Не вважаю, що сон віщує щось негативне, адже настрій із яким я прокинулась, був піднесений, думаю, що станеться щось хороше. Колись у мене вже був схожий сон і тоді у житті почалась світла полоса, бо саме на той момент я ледь встигала виплутуватись із одних неприємностей, тут же потрапляючи в інші.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: