Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник небіжчик — до чого сниться?

Еротичний Сонник

Поцілунок небіжчика обіцяє нещастя, якщо він вам неприємний або коли цілувати вирішив вас людина, при житті славився вашим ворогом. Легко сприйнятий «чмок» в щоку і навіть в губи — знак величезної удачі. Чоловікам належить укласти вигідну угоду, налагодити партнерство або отримати прибуток, жінкам — зустріти турботливого і уважного залицяльника. Заміжнім і одруженим цілуватися з мерцем уві сні теж на руку — це обіцяє поповнення в сімействі. Вважайте, що вас приходили привітати з цим чудовим подією.

Сон про обійми з небіжчиком витлумачити складніше. Як правило, знавці радять і тут звернути увагу на свої відчуття. Якщо вам було не по собі обійматися з нічним гостем, мрія вважається вірним знаком неприємностей і хвороб, які обступили вас з усіх боків. Контакт з померлим здався настільки ж природним, як обійми живого друга? Стало бути, побоюватися нема чого. Вже розпочаті справи чекає вдале завершення, що знаходяться в стадії планування просто-таки приречені на успіх, а ви особисто зможете поглянути в обличчя своїм страхам і впоратися з ними.

Займатися любов’ю з небіжчиком — розчарування в діючих відносинах. Якщо героєм сну виявився колишній чоловік або дружина, мрія каже про тугу за передчасно покинув сновидіння супутнику життя, не більше. Однак сновидцем, які пережили яскраво виражені негативні емоції, варто почати приділяти підвищену увагу своїй другій половинці. Є ризик, що кохану людину постарається відвести підступна розлучниця або розлучник.

Весілля з небіжчиком, який за життя був доріг, вважається передвісником нового знайомства. Який оголосив у вашому житті людина змусить забути про понесені втрати, зайнявши спорожніле місце в душі. Але виходити заміж або одружуватися на недруга, а ще гірше, відкритому ворога, символізує важкий недуг з небезпекою для життя. Якщо ж небіжчик при вас грав весілля з кимось іншим, страждають ваші душевний спокій і самооцінка — навіть у власному сні ви не є його центральним персонажем!

Ісламський Сонник

Хто побачить себе вчиняє молитву за упокій душі (Джаназа-Намаз) над тілом покійного, той, швидше за все, зав’яже контакт з деякими людьми, щоб наблизитися до Аллаха. Побачити, що вас несуть чоловіки на похоронних ношах, провісник величі і влади, ви будете підкорювати людей, Аллах буде вам допомагати. Якщо ці чоловіки оплакують померлого уві сні — це символізує благополучне завершення життя цієї людини в світі реальному, а якщо його просто несуть — то неблагополучний кінець чекає його. Побачите, що ховаєте тіло небіжчика, означає, що ви підете в дорогу з мертвим щоб попрощатися з ним.

Бачити, що вас несуть на похоронних ношах, може означати, що ви заведете нове знайомство з кимось, хто буде надавати вам матеріальну допомогу. А якщо, носилки ніхто не несе — знак в’язниці. Нести похоронні носилки на ринок — вас чекає прибуток завдяки вашому лицемірству. Нести носилки на кладовищі — значить ви робите правильні вчинки, живете чесно і справедливо. Якщо ви уві сні несете похоронні носилки — то на яву ваш авторитет зросте в колі ваших знайомих, також це символ багатства.

Той, хто побачить себе в сновидінні похованим небіжчиком, того чекає далеку подорож і збагачення. Якщо ж ви поховані живцем — ви потрапите до в’язниці через ваших недоброзичливців, ці люди будуть будь-якими способами вас утискати. Якщо ви померли про сон, після того, як були поховані — на яву вас охоплять проблеми і турботи. Вибратися з могили, після поховання — покайтеся в гріхах своїх, ви в чомусь завинили перед Аллахом. Побачити себе живим серед мерців — життя серед лицемірів, душам яких невідома Істина. Якщо ви бачите себе небіжчиком серед небіжчиків — значить виїхати далеко від будинку і ніколи більше не повертатися назад або, це сновидіння може нести інший зміст — щось нове може виявитися смертельним для вас.

Сонник Лоффа

Коли в сновидінні з’являються покійники, як правило, це інтерпретується як звичайне присутність, вирішення якихось питань і осуд. Найчастіше сон, в якому вас відвідав небіжчик, згадується з не дуже приємними емоціями, вам трохи моторошно. Однак майте на увазі, що його поява саме по собі не має якогось великого сенсу, якщо розглядати сновидіння в цілому. Найчастіше це простий сон, де померлий сниться живим учасником подій, не будучи при цьому скільки-небудь значимим дійовою особою. Може бути, він з’являється як наслідок спогадів про подію, до якої колись мав відношення і померлий. Є ймовірність, що сон — це прояв прихованої печалі, жалю через відсутність цієї людини у вашому житті.

Сновидіння, де до небіжчикам мають безпосереднє відношення якісь конкретні події і дії, належать до категорії дозволяють снів. Явище небіжчика в цьому випадку — головна подія розгортається сценарію. Можливо, їм потрібно щось, чого ви не можете їм дати; може бути, їх дії знаходять у вашій душі певний емоційний відгук (позитивної або негативної забарвлення). Як би там не було, дія або неможливість його здійснити той чи інший спосіб мають відношення до вирішення відносин. Такі сновидіння можуть супроводжуватися почуттями радості або засудження — в залежності від того, чи змогли вирішитися відносини чи ні.

Існують і засуджують сни — коли ми бачимо небіжчиків або мертвими, або зомбовані. Вони породжують в нас тяжкі почуття, адже у нас відсутня можливість що-небудь зробити, щоб змінити ситуацію. Згадайте, які риси були притаманні небіжчикам за життя і відповідало їх реальну поведінку приснився. Можливо, є сенс спробувати трохи краще розібратися в особистості покійного, постаратися зрозуміти, яким він був в очах інших.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви бачите небіжчиками своїх рідних — віщує їм багато років благополучного здравствованія, якщо вони насправді живі; якщо ж вони і так небіжчики — такий сон віщує зміну вашого настрою, яке буде залежати або від погоди за вікном, або від того, з якої ноги ви встали. Бачити небіжчиком свого коханого — віщує сумне розставання з ним. Бачити покійницею себе, якщо вас ховають уві сні скромно і наспіх — до занепокоєння і розчарувань, а якщо урочисто і з безліччю народу — такий сон говорить про те, що незабаром коло ваших друзів значно розшириться і ви придбаєте широку популярність.

Сон, в якому прівідевшіеся небіжчик покінчив життя самогубством — віщує зраду з боку вашого чоловіка або коханця. Небіжчик, страчений як злочинець — передвістя образ і образ, які завдадуть близькі люди в стані крайнього збудження по приказці: «Що у тверезого на умі, те у п’яного на язиці». Бачити потопельника або жертву аварії — означає, що вам належить відчайдушна боротьба за збереження своїх майнових прав. Сон, в якому вас оточують ожилі небіжчики, що перетворилися в упирів, спраглих напитися вашої крові — такий кошмар віщує безліч прикрих неприємностей в особистому житті і погіршення становища в суспільстві.

Бачити труну з покійником у себе в квартирі — віщує розбрати в сім’ї на грунті зловживання спиртним. Хто говорить небіжчик, який просить вас допомогти йому піднятися з труни — до злісних наклепів і наклепі. Випав з труни небіжчик — до травми або нездужання, впасти на нього — незабаром отримаєте звістку про смерть когось із близьких людей. Виявити небіжчика у себе в ліжку — означає успіх в безперспективному спочатку справі. Обмивати і одягати покійника — до хвороби, ховати — вам повернуть те, що ви ж не сподівалися отримати назад.

Езотеричний Сонник

Незнайомий небіжчик сниться до зміни погоди. Наяву живі родичі та близькі наснилися мертвими — в більшості випадків це для вас попередження бути обережніше. Самим приснився людям нічого після такого вашого сну не загрожує. Якщо, навпаки, ті, що в сні живі, то якщо це мати — до удачі; батько — до підтримки. Якщо це були родичі, близькі, друзі, сновидіння можна розцінювати як заклик поміркувати про сенс життя. Просто знайомі — по самолюбству буде завдано удар.

Якщо мрець кликав вас з собою: відгукнулися і пішли — на жаль, важкої хвороби, смерті; Не пішли — ви можете опинитися в смертельній небезпеці, якій проте можна уникнути, якщо вжити заходів і бути обережніше. Пропонували поїсти — значить, вам необхідно лікуватися, оскільки ви хворі небезпечною недугою. Поїли з мертвим — смерть дуже близька.

Все, що пропонують уві сні «живі» мерці, необхідно відхиляти, причому подібна установка задається в стані неспання, і тоді уві сні вона цілком може працювати. Якщо уві сні оживає мрець, відбудуться дивовижні, незвичайні події та пригоди.

Сонник Ванги

Ванга відносила то, до чого сняться покійники, здебільшого до поганих знаків. Але вона відштовхувалася від стану прийшов і його поведінки. Ось, якщо до вас прийшов небіжчик, який на додачу виглядає дуже хворим або навіть кашляє на вас, то вам не пощастило. Найближчим часом ви вляпатися в якусь ситуацію і до вас поставляться несправедливо. Причому це буде незаслужене ставлення. Про великі проблеми говорить ціле нашестя померлих. Якщо ви бачите, як вони заполонили ваше місто, то це тягне за собою масштабну екологічну катастрофу або ж епідемію.

Про зміни завжди говорить прихід мертвого друга. Причому, важливо якщо він з вами заговорює. Так як в його словах може бути прихована підказка для вас. Можливо, він навіть дасть цінні поради або інструкцію куди рухатися. Погано, якщо вам сниться, як знайома людина переживає клінічну смерть. Це означає, що вам доведеться зіткнутися з підступністю. Причому для вас це буде справжнім шоком. Адже люди, яких ви вважали своїми друзями, насправді виявляться фальшивками, сіють плітки за вашою спиною.

Сонник Міллера

Бачити небіжчика — попередження. Бачити свого померлого батька або говорити з ним — небезпека зробити невигідну угоду, будьте обережні в справах, бо вороги оточують Вас. Бачити свою померлу матір — зайва вразливість послужить для Вас джерелом неприємностей, можлива хвороба когось із близьких. Покійний брат або інший родич, друг — найближчим часом хтось попросить у Вас ради або грошової допомоги.

Небіжчик виглядає живим і щасливим — хтось робить на Вас поганий вплив, піддавшись якому Ви ризикуєте зазнати серйозних збитків. Розмовляти з якимось давно померлим родичем і той намагається вирвати у Вас якесь обіцянку — в Вашому житті почнеться чорна смуга, якщо Ви не підете радам Ваших друзів. Для дівчини — небіжчики, повсталі з могил, обступають Вас, а друзі відмовляються прийти на допомогу — неприємні події. Дивіться тлумачення: Льох, Саван, Смерть, Розмова.

Сонник Лонго

З’явився в вашому сновидінні мрець — це передвісник поганого, яке буде пов’язане з вашою родиною. Наприклад, доросла дитина став пізно повертатися додому, що може привести до небезпеки для його здоров’я і життя. Намагайтеся запобігати біді, не забуваючи про делікатності.

Бачити, як оживає небіжчик, або оживляти його самому — такий сон означає, що в недалекому майбутньому знову дасть про себе знати проблема, з якою ви вже давно попрощалися. Спочатку ви відчуєте шок, не захочете нічого робити, бажаючи втекти. І все ж краще, пересиливши себе, спокійно, без паніки, постаратися в черговий раз знайти рішення.

Бесіда з уже вмер наяву людиною обіцяє зміну погоди. Ще одне значення: родич або знайомий приснився вам людини спробує вийти на вас з метою з’ясувати якийсь важливий момент.

Китайський Сонник

Бачити небіжчиком іншої людини або самого себе — на щастя. Мертва людина в труні — віщує матеріальний зиск. Бачиш своїх померлих предків, поважних людей — велике щастя. Бачити мертвим свого сина — буде радісна подія з додатком. Чи приймаєш співчуття від інших людей — провіщає народження сина.

Відкривати труну і говорити з небіжчиком — на жаль. Небіжчик оживає — віщує звістка, лист. Постає з труни — приїде гість з боку. Плаче — віщує сварку, сварку. Небіжчик зі сльозами руйнується — віщує добробут. Небіжчика, який стоїть серед живих — віщує велику біду. Небіжчик їсть — хвороба.

Сонник Менегетті

Якщо небіжчик уві сні буянить — чекайте неприємностей, труп у вашому будинку — знак небезпеки, йдучи з дому, перевіряйте, вимкнена плита або праска, зростає ймовірність загоряння. Тяжкохворого людині мрець сниться до смерті, що наближається. Цілувати в лоб — до прощення, нести в труні — до печалі, спати з ним — до розставання з коханою, спати між двома покійними — до важкої хвороби, одягати — до загострення хронічних недуг.

Сонник Нострадамуса

Чіпати або обіймати мерця — обдурити страхи, позбутися від них наяву; якщо покійний кличе вас — не йдіть, підете з ним, значить, важко захворієте або втратите себе, поринете в депресію. Ожилий мрець уві сні розповідає про своє занепокоєння — немає йому спокою на тому світі, побачити оголеним означає повне упокоєння його душі. Чути голос померлого — до хвороби або попередження.

Сонник Фрейда

Якщо вам наснився у вигляді небіжчика людина, яка вже помер — все його слова і дії по відношенню до вас чи ваших близьких мають сенс побажань або застережень. Тобто, це треба розуміти так, що він сказав би це, будучи живим. Якщо ж у вигляді небіжчика вам наснився ще жива людина — це говорить про ваших неприязних з ним стосунках.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що з вашого будинку виносять небіжчика — чекайте несподіваних ускладнень у відносинах з людьми. Побачити уві сні мерця в савані — до жаху. Обмивати бездиханне тіло — до втрати дорогої людини. Лежати в труні з мерцем і відчувати, який він холодний — до смерті дорогого вам людини.

Сонник Мандрівника

Небіжчики (люди, які померли, але уві сні постають живими) в цілому — до зміни погоди; відпочивав, спокою душі. Брати і давати що-небудь у небіжчика, відводять «до себе» — дуже погано (на жаль, важким хворобам, смерті близьких або своєї).

Сонник Цветкова

Небіжчик — до дощу, зміни погоди; поза труни — гість. Також см. Мрець, Похорон, Труп.

Сонник Хассе

Знак здоров’я і довгих років життя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: