Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник намисто — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Вважається, що сон про намисто, віщує нещастя. Але це не завжди так. Бачити уві сні золоте намисто — передвісник щастя. Якщо намисто буде зі срібла, то чекайте подарунка. Красиве намисто уві сні віщує щастя і почесті. Намисто з фальшивих каменів бачити на собі уві сні означає, що ви довірилися не тій людині. Це сон про зраду і обман. Подружжю такий сон пророкує розлучення.

Отримувати намисто в подарунок уві сні — знак того, що ваш коханий вірний вам і ви будете щасливі з ним. Сон, в якому ви побачили, що на вас надітий нашийник замість намиста, каже, що ви будете залежати від волі іншої людини. Зривати намисто уві сні — знак свободи або розлучення. Кинути його в когось уві сні означає, що ви не станете миритися з приниженнями, а підете в наступ на своїх ворогів, кинувши їм звинувачення і висловивши все, що ви про них думаєте. Дивіться тлумачення: Коштовності.

Сонник Лоффа

Сон, в якому Вам приснилося намисто, символізує незадоволені бажання. Воно підкреслює Ваш інтелект і бажання мати більший вплив і владу над іншими людьми. Якщо намисто уві сні було порвано, або Вам приснилося, що Ви втратили намисто, то це вказує на те, що Ваше раціональне мислення прийшло у відповідність з Вашим емоційним мисленням. Ви повинні задіяти свою інтуїцію в якій — то ситуації або відносинах.

Бачити уві сні, як улюблений одягає вам на шию красиве, дороге намисто, — значить, опинитеся в путах забобонів або будете обмежені в пересуванні. Цей сон не виключає, що винуватцем ваших бід буде людина, що надів вам його на шию. Милуватися уві сні красивим, недоступним вам намистом — в реальному житті удача вислизне від вас або шахраї покладуть око на вашу власність.

Ісламський Сонник

Для жінок — це їхня краса і прикраса, і також кольє жінки — це її чоловік або дитина. А для чоловіка, якщо він неодружений, — це одруження на хорошій і гречної дівчині, за умови, що воно з срібними підвісками, або якщо одружений і його дружина вагітна, вона народить йому хлопчика. Якщо хто-небудь уві сні побачить, що йому на шию повісили намисто зі срібла або золота, це означає, що люди довірили йому щось значуще. А якщо це буде намисто з перлів або інших дорогоцінних каменів, число яких невідомо, то це вказує на дороге майно. Чоловікові носити уві сні залізне намисто — до збільшення сили і впливу. Якщо жінка уві сні жовте намисто, то це означає, що її чоловіком може стати іноземець.

Англійська Сонник

Побачити себе в чудовому і дорогому намисто — таке сновидіння означає, що ви скорите серце вельми багатої людини. Логічним завершенням приємною пори тривалого залицяння стане щасливий шлюб, в якому народиться багато чудових дітей, найімовірніше, дівчаток. Їм відведено доля вирости дуже красивими дівчатами і вийти заміж за багатіїв.

Для жінки побачити уві сні, що вона, не бажаючи того, розірвала і розсипала намисто, — це дуже поганий знак: діти будуть весь час хворіти; можливо, на них чатує смерть у молодому віці. Після досягнення старості їй буде не вистачати суспільства друзів, вона буде піддаватися різним негаразди.

Сонник Менегетті

Намисто уві сні символізує обов’язки, які людина приймає на себе добровільно. Красиве, дороге намисто: означає, що успіх вам може забезпечити вміння тримати себе в суспільстві, а також мистецтво підтримувати хороші відносини з впливовими людьми. Якщо намисто занадто важке або як-небудь заважає вам уві сні: це означає, що вам буде важко триматися в рамках пристойності. Можливо, якісь події викличуть у вас хвилю неприємних почуттів, які ви всіма силами будете намагатися приховати, щоб не втратити обличчя. Втратити або зламати його уві сні: знак того, що, забувши про правила пристойності і гарного тону, ви ризикуєте втратити своє становище.

Сонник Лонго

Вас може очікувати приємна несподіванка, якщо ви побачили себе уві сні приміряє або приміряє розкішне, явно дороге намисто. Жінкам такий сон обіцяє одержання подарунка від шанувальника, про почуття якого вона могла навіть не знати, тому їй забезпечений подвійний сюрприз. Для чоловіка сон означає повернення давнього і практично забутого боргу від приятеля. Якщо намисто в вашому сні розсипалося, це несприятлива прикмета, оскільки після такого сну людина, до якого ви відчували безмежну довіру, проявить себе як зрадник.

Сонник Фрейда

Одягати намисто — таке сновидіння видає ваше абсолютну покірність своєму партнерові. Можливо, вам здається, що це правильно і що саме таким чином повинні йти справи, але ви помиляєтеся. Повне підпорядкування супутника життя забирає у вас шанси на його до вас повагу. Може бути, на даному етапі така покірність східної жінки йому дуже імпонує, оскільки з її допомогою він відчуває свою над вами владу. Однак, швидше за все, таке захоплення довго не триватиме і перетвориться в роздратування.

Сонник Міллера

Отримати намисто в подарунок — для жінки це передбачення майбутнього чоловіка. живить до неї ніжні почуття. і чудового затишного будинку. Втратила намисто — її передчасно наздожене гіркоту важкої втрати. Красиве намисто, що прикрашало вас уві сні, — це передвістя високих почестей, з приводу прав на які ви будете відчувати сумніви. Жінкам сон повідомляє, що в числі прихильників буде кілька чоловіків, чиї почуття і наміри будуть не дуже щирими.

Сучасний Сонник

У ніч на середу прикрашає вас намисто сниться до похвал на вашу адресу. Можливо, вас навіть захвалили. Якщо уві сні на п’ятницю ви отримали його в подарунок, то вас намагаються сповістити про те, що у вашому житті зараз все добре: є люблячий чоловік і будинок — повна чаша. Якщо на понеділок вам приснилося, що ви намисто втратили, то наяву вас чекають гіркі втрати.

Сонник Ванги

Одягнути і носити намисто уві сні — провіщення багатства і везіння. Якщо приснилося замість намиста фальшивка, то такий сон означає важкий шлях до багатства і досягнень ваших цілей. Крадіжка вашого намисто — поганий сон, що говорить про втрати. Якщо даруєте своє намисто — попереджає сон. Він підказує вам, щоб ви допомогли своїм близьким людям.

Еротичний Сонник

Якщо жінка отримує уві сні в подарунок намисто — це знак того, що у неї є (або буде в найближчому майбутньому) прекрасний чоловік, який шалено її любить і ні разу її не зраджував. Сон, в якому жінка бачить на своїй руці або шиї намисто, обіцяє їй безліч шанувальників. Втратити або продати його уві сні — до втрати коханої людини.

Езотеричний Сонник

Сон про намисто — це підказка: ви невірно будуєте свої стосунки з людьми. Хтось вам дав, ви наділи — хтось вважає вас власністю. Ви дарували, дали — схоже, ви забули, що люди — не речі, і ви не можете бути їх господарем.

Французький Сонник

Вам подарували дороге намисто, і ви його наділи, — значить, вас чекають суворі випробування. Якщо знайшли ювелірну прикрасу — наяву будете розчаровані.

Сонник Мандрівника

Намисто — нещирість, засмучення; зрада. Розсипалося — розчарування в любові; з металу — до заміжжя.

Сонник Цветкова

Чекайте неприємності.

Сонник Хассе

Остерігайтеся зради.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: