Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник намет — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Наснилося намет є символом непостійності — ви любите часто міняти сексуальних партнерів, тому що сталість смаків вас не збуджує. Якщо ви самі в сновидінні встановлюєте намет, значить, зміна партнерів відбувається за вашим вибором, якщо перебуваєте в уже встановленої наметі — вибирають вас. У будь-якому випадку ви отримаєте хиткі, ні до чого не ведуть відносини. Щоб такий образ не перетворився на звичку і не став найбільшою проблемою у вашому житті — намагайтеся уникати швидкоплинних зустрічей, віддайте перевагу більш стійким зв’язкам. Коли уві сні людина спить в наметі разом зі своєю коханою, то це говорить про непостійність її почуттів, тому краще не поспішати з весіллям і продовжити спілкування, яке, швидше за все, ні до чого не приведе, оскільки не буде спільних інтересів.

Англійська Сонник

Намет, побачена уві сні, є символом чогось тимчасового і непостійного, тому після цього не слід підписувати будь-які документи і робити серйозні вкладення, так як справи можуть прийняти несподіваний оборот. Якщо бачити уві сні намет, яку ось-ось здує вітром, то таке сновидіння говорить про те, що людині доведеться справлятися з наринули на нього проблемами, але він стійко перенесе всі негаразди і вийде переможцем. Коли намет була віднесена сильним поривом вітру — наяву перед сновидцем виникне дилема, але незалежно від того, який варіант він обере, всі вони будуть провальними. Найкращим виходом в цій ситуації буде просто тягнути час, тоді можна буде побачити світло в кінці тунелю і знайти більш вигідне рішення.

Французький Сонник

Сидіти в похідному наметі, поставленої туристами або військовими, — готуватися до великих змін в житті. Можливо, доведеться з кимось із-за чогось «воювати». Уникнути конфронтації буде важко. Кілька наметів — до подорожі в іншому суспільстві. Пошкоджені, повалені намети — до неприємностей. Якщо ви самі ставите намет для відпочинку в прекрасному куточку природи — незабаром позбудетеся від матеріальних клопотів. Торгова палатка — знак незвичних і незручних для вас занять. Торгувати в наметі уві сні — наяву втратити майно. Сидіти усередині намету — відчувати неприязнь знайомих; вибиратися з-під розваленої намети — отримати привід для хвилювання. Наметове містечко — спілкування з людьми сумнівної поведінки.

Сучасний Сонник

Якщо вам приснилася невелика туристичний намет, в якій ви перечікують негоду, — стало бути, ви перебуваєте напередодні великих змін, які змінять весь хід вашої подальшого життя. Велика армійський намет — до незначного розбіжності в думках на сімейній раді. Бачити наметове містечко — до заміської вилазці з шашликами, міцних і все таке інше. Сидіти в дірявому наметі, крізь яку на вас ллється дощ, — вам випаде нагода переконатися в помилковості рішення, яке ви тут же змініть. Палаюча намет віщує розлад з приводу нерозумних вчинків вашого чада.

Сонник Хассе

Побачити намет — сон до погіршення житлових умов або подорожі в несприятливих умовах. Перебувати в наметі — це до суттєвих змін в цілому в житті. Ставити намет в дрімучому лісі або якомусь страхітливому, нелюдимом місці — сновидіння до самотності, відлюдницької способу життя, можливо, через хворобу. Побачити в наметі неприродно велику кількість людей — такий сон означає, що ви не зможете задовольнити свої мрії про кар’єрний ріст. Перебувати в наметі з коханою людиною — це сон до романтичного пригоди.

Сонник Ванги

Рвана намет сниться до фінансових втрат і довгим душевних переживань з цього приводу. Побачити наметове містечко — на превеликий заходу, де ви зустрінетеся з тими, кого зазвичай уникаєте в своєму житті. Доведеться терпіти цих людей і спілкуватися з ними всупереч своїм бажанням. Якщо розгулялася негода дістає вас і в наметі, через щілини і латки — значить, ви керуєтеся помилковими доводами в прийнятті важливих рішень. Прийшов час переконатися в цьому і понести заслужені збитки.

Сонник Лонго

Символ хиткості і невизначеності вашого становища. Можливо, ви намагаєтеся втекти від життєвих проблем, проте проблем від цього стає тільки більше. Перебувати в наметі з іншими людьми: віщує невизначені відносини з родичами або швидкоплинні зустрічі без серйозного продовження. Наметовий табір: знак того, що «немає речі більш постійною, ніж тимчасова». Ваш період невизначеності, схоже, занадто затягнувся, і це загрожує перерости в проблемну звичку.

Езотеричний Сонник

Якщо хвора людина побачив уві сні намет, то це обіцяє йому швидку госпіталізацію, тому слід придивитися до свого здоров’я, і ​​самостійно лягти в лікарню, щоб не доводити свій організм до кризи. Чорна намет сниться до негативних змін, але вони будуть тимчасовими, тому слід просто пережити їх, працюючи усередині, а також підвищуючи професійну кваліфікацію.

Сонник Лоффа

Якщо вам здалося, що ви живете в наметі, то цей сон може говорити про невлаштованості сімейного побуту або про те, що для вас значно важливіше духовна складова наявних відносин, ніж їх матеріальна основа. Однак для тих, хто часто подорожує по дикій природі і звик жити в наметах, цей сон може означати не більше ніж чергову подорож.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте в наметі, це означає великі зміни в особистому житті, можливо, поява нової любові. Побачити уві сні кілька наметів віщує зраду або зраду близької людини. Намет з комахами віщує поява заздрісників або суперників. Причиною цього стануть ваші успіхи і перемоги.

Сімейний Сонник

Намет уві сні означає, що ваше життя Нєустроєв і вас чекають зміни. Порвана намет уві сні — знак тривог і переживань. Бути в наметі уві сні — знак великих і нехороших змін у вашому житті. Бачити уві сні наметовий табір — до неприємних зустрічей з людьми, які вам не подобаються.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ви сидите в наметі — Вас незабаром очікують великі зміни. Якщо Ви побачите відразу кілька наметів — значить, Вас чекає подорож в неприємній для Вас компанії. Рвані або повалення намети віщують майбутню тривогу і занепокоєння.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні намет або намет — незабаром, ви отримаєте радісне, сприятливе звістка; сон являтся зазначенням на ваше бажання відправиться в шлях, на відносини з вашою нинішньою дружиною (якщо є), або бажання і можливість знайти дружину.

Сонник Мандрівника

Похідна намет — позбутися своїх життєвих коренів, життя на вулиці; безцільне мандрування по життю. Торгова — то ж, що кіоск.

Сонник Цветкова

Намет в сновидінні символізує мінливість. Спати в наметі — до небезпеки.

Сонник Менегетті

Намет — архетип юнаки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: