Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник небіжчик забирає з собою, до чого сниться покійник забирає з собою уві сні

Вважається, якщо знайомий небіжчик забирає з собою, то вам загрожує справжня смертельна небезпека. Однак не поспішайте засмучуватися. Залежно від емоційного стану, деталей сновидіння і намірів померлого уві сні сюжет може інтерпретуватися інакше. Сонник повідає,, до чого сниться настільки страшне явище.

Підтвердження Міллера

Тлумач Міллера підтримує загальноприйняту думку і підтверджує, якщо наснилося, як ви йдете на поклик мерця, то будьте впевнені — уві сні за вами приходила сама смерть.

Тримайтеся!

До чого взагалі сниться, якщо небіжчик забирає з собою? Тлумачення сну, дійсно, найпохмуріший.

Вам уготована важка хвороба, нещасний випадок і інші події, які неодмінно призведуть до відходу з життя. Крім того, уві сні це ознака швидкої кончини близьких або знайомих людей і інших, не менш значимих втрат.

Наснилося, що покликав нині покійний чоловік, і ви пішли на його поклик? Сонник радить негайно обстежитися на предмет прихованих захворювань і вести себе вкрай обачно навіть в самих звичних умовах.

Відмовтеся!

До речі, на близький фінал вказують і інші сюжети за участю небіжчиків. Тому ніколи не погоджуйтеся сидіти за одним столом з мерцем або брати у нього уві сні якусь їжу.

Щоб уникнути неприємних подій, сонник рекомендує дати власним свідомості спеціальну установку. Якщо ви відмовилися їсти або йти з покійним, то наяву зумієте чудесним чином уникнути великої небезпеки.

Задумайтесь!

Сонник нагадує: в деяких випадках сновідних мрець відображає відмирає частина особистості сновидіння.

І якщо уві сні довелося бачити, як небіжчик забирає з собою, то це означає, що в реалі ви занадто часто думаєте в негативному руслі або ж робите погані вчинки.

Наснилося, що давно покійний персонаж намагається взяти з вас серйозне обіцянку? Ви на порозі найбільш важкій життєвій смуги, тому зберіть мужність для нелегкої боротьби.

З ким зустрілися?

До чого сниться прогулянка з померлим? Сонник попереджає: цілком можливо, що уві сні ви дійсно зустрілися з кимось, хто прийняв образ покійного.

Причому це може бути як світле і добре істота, так і злісна сутність. Щоб точно визначити, чи достатньо пригадати власні відчуття. Чим страшніше і гірше вам було, тим злобнєє був провідник.

Не забувайте: в подібних зустрічах можна бачити світ, що лежить далеко за межами реальності.

Це попередження!

Наснилося, що небіжчик забирає з собою? не варто впадати в паніку і готуватися до найгіршого, можливо, вас просто попередили про можливі обставини і дали час на виправлення ситуації. Тому сонник пропонує наступні розшифровки.

 • Відхід з матір’ю — приділіть пильну увагу здоров’ю.
 • З батьком — розберіться зі справами, відмовтеся від ризику.
 • З далеким родичем — чекайте втрат і випробувань.
 • З братом, сестрою — надайте допомогу.
 • З другом — отримаєте вкрай неприємна звістка.
 • Краще біжіть!

  Наснилося, що покійні бабуся або дід забрали дитину? Постарайтеся посилити його безпеку, але при цьому пам’ятайте, що батьки можуть уві сні ділитися з нащадками знаннями і досвідом.

  Довелось бачити давно померлих родичів? На думку сонника, бачення означає, що скоро станеться якесь важливе сімейне подія.

  До чого сниться, якщо ви не захотіли йти, втекли або прогнали небіжчика? Вам забезпечена довга, хоча не зовсім безбідне життя.

  Сонник небіжчик забирає з собою, до чого сниться покійник забирає з собою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: