Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник небезпека — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Катастрофа, небезпечна ситуація, загроза життю, переслідування диких тварин або моторошних істот. Все це викликає велике занепокоєння у сновидцев. Однак не завжди небезпека уві сні переноситься на реальне життя. Найчастіше такі сновидіння мають абсолютно протилежне значення. Найчастіше небезпека тлумачиться як сприятливий знак — Вас неодмінно чекає удача, але тільки якщо уві сні ви зможете уникнути її наслідків.

Якщо не вдалося уникнути поранення або навіть смерті — наяву вас чекають великі фінансові втрати, особливо в бізнесі. Якщо вам приснилося, що ви свідомо пішли на ризик і при цьому легко втекли від ворогів, то розпочату справу обернеться неймовірним тріумфом.

А ось для закоханих подібні сновидіння мають інше значення. Якщо дівчині приснилося, що її коханий потрапив в небезпеку, то сонник обіцяє великий скандал. Досить кілька разів зіставити те, що довелося бачити уві сні і події реальності, і ви будете точно знати, до чого сниться та чи інша небезпека.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви піддаєтеся небезпеки, мало не смертельному ризику, на який пішли свідомо, — в реальності такий сон обернеться повним успіхом вашого спочатку сумнівного підприємства. Бачити в небезпеці свого коханого для молодої дівчини означає сварку з ним наяву. Якщо ви опинилися в небезпечній ситуації абсолютно несподівано — значить, значення сну залежить від того, яким чином вирішилася ситуація в сновидінні: благополучним або навпаки.

Якщо уві сні вас залишили в небезпеці одну ваші друзі, боягузливо втікши, — значить, в реальному житті вас чекають втрати і ви позбудетеся всякої надії залагодити свої справи прийнятним для вас чином. Сон, в якому ви, нехтуючи небезпекою, встаєте на захист дорогих вам людей, віщує, що незабаром справи ваші підуть в гору на заздрість всім недоброзичливцям.

Сонник Лонго

Потрапити в небезпечне становище уві сні — швидко просунутися службовими сходами, зробити кар’єру наяву. Але це тільки в тому випадку, якщо вдалося врятуватися, уникнути небезпеки. В іншому випадку плани будуть порушені або ви не зможете досягти успіху ні в справах, ні в любові. Відчуття небезпеки уві сні ще може означати, що таємні недоброзичливці підстерігають вас, незважаючи на те, що навколо все спокійно і вас оточує приємна атмосфера уваги і дбайливості. Якщо уві сні вам подобається відчувати небезпеку, то подібний сон обіцяє, що ваші плани на майбутнє не витримають перевірки часом, і ви відмовитеся від них.

Сонник Фрейда

Уві сні загрожувати кому-то — ви заздрите чужому щастю, причому це почуття вам самому не дає спокою, тому що ви розумієте, що сидіти і заздрити марно. Однак доля поки відмахується від вас своєю владною рукою, знаходячи більш потребують її участю. Що ж, залишається лише почекати трохи, але потім будьте впевнені — щастя обрушиться на вас, як грім серед ясного неба. Якщо уві сні хтось погрожував вам — значить, ви легковажні і не помічаєте небезпеки, яка стоїть біля самого вашого порога. Пора подумати про те, як захистити своє життя від непрошеного вторгнення.

Сонник Міллера

Коли сниться загрозлива вам страшна небезпека, це означає, що ви станете не тільки відомим, а й шанованою людиною. Уникнути неминучої небезпеки уві сні у вас не вийшло, або ви були поранені — це до збитку в справах і домашнім неприємностей. Закоханим людям сновидіння пророкує, що їх задуми на майбутнє не зможуть витримати перевірки часом, тому доведеться від них відмовитися.

Еротичний Сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви потрапили в небезпечну ситуацію, яка Вас лякає, такий сон говорить про те, що наяву Ви нарешті позбудетеся від підозр і докорів з боку близької людини щодо Ваших колишніх інтимних відносин. Якщо уві сні Вам не вдалося уникнути небезпеки, наприклад Вас поранили або Ви потрапили в полон, це обіцяє великі неприємності з коханою людиною.

Сімейний Сонник

Відчувати небезпеку уві сні — знак успіху. Рятуватися від небезпеки уві сні добре, якщо прокинулися після того, як врятувалися. Інакше вас чекає багато хвилювань і переживань. Коханцям сон про небезпеку пророкує сварку. Найвдалішим сном про небезпеку, що передвіщає успіх, є той, в якому вам вдасться уникнути смертельної небезпеки до того, як ви прокинетеся.

Ісламський Сонник

Небезпечна ситуація — наяву вона віщує повний успіх. Ви незабаром зміцнити своє становище в суспільстві і перетворитеся на шанованої людини до думки, якого всі будуть прислухатися. Почуття коли небезпека не явна — говорить про вашому внутрішньому стані. Ви перебуваєте в конфлікті сам з собою.

Сонник Мандрівника

Відчуття, передчуття небезпеки буквально; нерідко, марні, неправдиві страхи, тривоги, занепокоєння. Критерієм аналізу повинно бути почуття, коли прокинешся. Але злякатися «раптом» — до несподіваної удачі.

Сонник Хассе

Якщо молодій людині приснилося, що його дівчина тікала від небезпеки, то їх почуття не витримають наяву перевірки часом. Самому тікати від небезпеки уві сні — до відмови від чогось необхідного.

Сонник Цветкова

Відчувати небезпеку — вас чекає неминучий успіх у всіх справах і починаннях. Закоханому людині відчувати почуття небезпеки — до великої сварці з коханим або коханою.

Сонник Ванги

Смертельна небезпека — вас чекає слава і пошана. Небезпечна ситуація — ви позбудетеся від докорів і підозр з боку другої половинки.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: