Сонник небезпека, до чого сниться небезпека уві сні

Катастрофа, небезпечна ситуація, загроза життю, переслідування диких тварин або моторошних істот. Все це викликає велике занепокоєння у сновидцев. Однак не завжди небезпека уві сні переноситься на реальне життя. Найчастіше такі сновидіння мають абсолютно протилежне значення. Розібратися,, до чого сниться небезпека, допоможе сонник і власна інтуїція.

Популярність і почесті

Сонник поспішає вас підбадьорити, небезпека уві сні найчастіше тлумачиться як сприятливий знак. Наприклад, бачити себе учасником небезпечних подій означає можливість отримати більшу популярність, заслужену повагу і шану.

Загалом, якщо вам приснилася смертельна загроза, то сонник радить розслабитися. Доля і ангели-хранителі на вашому боці. Однак в тлумаченні подібних снів існує одне, але дуже велике але…. Вас неодмінно чекає удача, але тільки якщо уві сні ви зможете уникнути небезпеки.

Напад ворогів

До чого сниться, що на вас нападають вороги і вам доводиться відбивати їх численні нападки? Ймовірно, наяву ви потрапите в аналогічну ситуацію. І результат цієї боротьби залежить від того, чи змогли ви перемогти недругів або бігти в інший спосіб.

Якщо не вдалося уникнути поранення або навіть смерті — наяву вас чекають великі фінансові втрати, особливо в бізнесі. Якщо вам приснилося, що ви свідомо пішли на ризик і при цьому легко втекли від ворогів, то розпочату справу обернеться неймовірним тріумфом.

А ось для закоханих подібні сновидіння мають інше значення. Якщо дівчині приснилося, що її коханий потрапив в небезпеку, то сонник обіцяє великий скандал. Досить кілька разів зіставити те, що довелося бачити уві сні і події реальності, і ви будете точно знати,, до чого сниться та чи інша небезпека.

Що робити?

Але що ж робити, якщо приснилася смертельна небезпека? Відповідь одна — будь-якими шляхами бігти від неї. Звичайно, це звучить досить дивно, як можна виконати таке, коли від сновидіння мало що залежить.

Однак наша підсвідомість не спить, поки ми спимо, а значить, цілком може впоратися з ситуацією. Досить заздалегідь налаштувати себе, що в конкретному випадку слід неодмінно втікати і це буде відбуватися кожного разу, немов за помахом чарівної палички.

Розібратися в собі

Чи є інші тлумачення сонника, які пояснюють, до чого сниться небезпека? Звичайно, сонник вважає, що це внутрішні конфлікти сплячого.

Якщо ви зайняті пошуками істини, якщо постійно ведете внутрішній діалог, намагаєтеся розібратися в собі і устрій світу, то уві сні вас регулярно будуть підстерігати небезпечні події. Важливо, щоразу бігти від них і тоді наяву одного разу ви дозволите свої конфлікти.

Почуття небезпеки

Зовсім інша справа, коли побачити реальну небезпеку не вдається. Іноді може приснитися сон, в якому не тільки смертельної, а взагалі немає ніякої загрози. І тільки лише похмурі фарби, згущаються сутінки і тиша дозволяють в повній мірі відчути весь жах сновидіння.

До чого сниться такий сон? Тлумачити його сонник радить на основі власних відчуттів. Якщо в хвилини пробудження ви все ще відчуваєте небезпеку, то це було явне попередження про щось погане.

Якщо ж вам довелося відчути невидиму загрозу, але вдалося врятуватися від неї, значить в реальному світі все буде відмінно і немає приводу для занепокоєння.

Сонник небезпека, до чого сниться небезпека уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: