Сонник навісний замок, до чого сниться навісний замок уві сні

До чого сниться навісний замок? Сонник дає цьому знаку кілька суперечливих тлумачень. Бачення уві сні віщує ускладнення, перешкоди для справ, розрив любовний зв’язок, але також символізує перемогу над недругами, суперниками в любові, успішне завершення справи.

Мають бути складності, обміркуйте свої дії

Наснилося бачити навісний замок? Мають бути затримки в справах, непередбачені ускладнення. Причому, серйозність труднощів залежить від того, наскільки потужним він виглядав уві сні.

Вішати його на двері символізує бажання усамітнитися. Можливо, навколишні занадто наполегливо вимагають уваги сновидіння до своїх проблем або виникло надто багато складнощів. Потрібно перепочити, щоб ніхто не заважав, впорядкувати думки і почуття, вибудувати лінію поведінки або черговість вирішення завдань.

Попросіть про допомогу друзів

До чого сниться відкритий навісний замок? Сонник підказує: людина чогось побоюється, турбується про власну безпеку, відчуває потребу в захисті.

Можливо таке тлумачення сну про відкрите замку: сплячий боїться, що не зможе своїми силами усунути якусь загрозу. Треба не соромлячись попросити допомоги у друзів, які зможуть підстрахувати в скрутну хвилину.

Наснилося бачити відкритий, з відкинутою дужкою? Сонник повідомляє: комусь із ваших друзів знадобиться допомога. З ключем всередині — таємне співробітництво.

Успішно завершите почате

Відкривати ключами уві сні означає: завдяки професіоналізму, винахідливості зможете сприятливо завершити відповідальне нелегке захід. Ви володієте всіма якостями, щоб успішно завершити розпочату справу.

До чого сниться закривати ключами навісний замок? Згідно сонником, це передвістя закінчення романтичних відносин, інтимний зв’язок. Повернути вже нічого не можна, доведеться лише змиритися з цим.

Приснився сюжет, ніби закривали ключами, обіцяє: ви знайдете спосіб, щоб узяти гору над недоброзичливцями, які прагнуть нашкодити.

Можливі підступи зловмисників і плутанина

Повісити його на двері свого будинку уві сні і закрити — треба побоюватися проникнення в житло зловмисників. Слід посилити заходи безпеки, щоб захиститися від можливих зазіхань.

Закрити, згідно сонником, означає: треба контролювати свої висловлювання, притримати язик, інакше доведеться покаятися.

Бачити дверний замок уві сні віщує: попереду плутанина, непорозуміння. Знадобиться багато терпіння, щоб прояснити всі моменти.

Попереду перепони, але їх можна подолати

Також дверний навісний замок символізує перешкоди, перепони вашим справам. Також це підказка: потрібно приховувати наміри і справи, інакше можлива невдача.

Наснилося відкрити його? Бачення підказує: той, хто лежить близький до якогось ефективного вирішення своїх проблем.

Закоханому такий сюжет уві сні обіцяє швидку перемогу над суперником.

Який це замок?

Сонник рекомендує пригадати, яким він був:

 • Звичайний, що висить на дверях — збентежився
 • Закритий — важкорозв’язні складності;
 • Відкритий — можлива зрада;
 • Зламаний, непрацюючий — любовні невдачі;
 • Без свердловини — самовпевненість завадить швидко вирішити проблему;
 • Незвичайної форми — відбудуться цікаві події.
 • Сонник Міллера: остерігайтеся ворогів

  До чого сниться відкривати або закривати навісний замок? Це означає: сновидец незабаром виявить, що хтось йому шкодить.

  Сонник навісний замок, до чого сниться навісний замок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: