Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник напій — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Якщо вам приснилося, що ви помірно вживаєте будь-які напої з належною посуду — це пророкує вам веселощі, гарний настрій і бадьорість духу. Якщо ви побачили уві сні надмірне вживання напоїв — це віщує вам неприємності, приниження і осуд. Дивіться також: Пити, Вода, Лимонад.

Благородні і дорогі напої уві сні бачити — знак торжества, важливої ​​події, приємної зустрічі. Однак вважається, що пити такі напої бідним людям властиво, і тому цей сон віщує їм нещастя і невдачі. Іноді він вказує на те, що їх бажання ніколи не здійсняться. Багатьом такі напої і в житті доступні, а тому і сон віщує їм різні задоволення і приємні зустрічі. Приємний аромат напою уві сні, означає, що вас чекає зустріч з близькою людиною, яка доставить вам масу задоволення. Однак, якщо запах напою одурманив вас уві сні, то чекайте якогось підступу або обману. Напитися допьяна уві сні — знак хвороби. Дивіться тлумачення: Аромат.

Пити уві сні з неналежною нагоди посуді віщує засмучення і неприємності. Пити уві сні із золотої, срібної або бронзової посуду — знак благополуччя, яке може похитнутися через вашого легковажної поведінки. Вважається поганою ознакою пити уві сні з кістяний посуду або з рогу, так як після такого сну ваше благополуччя може порушитися. Іноді такий сон пророкує, що ваше щастя або положення неміцні. Глиняна ж посуд в такому сні віщує, що хоча ви не дуже багаті, але можете не побоюватися за щастя і благополуччя, які ви маєте.

Пити з кубка або дорогий чаші уві сні — знак смутку для закоханих. Пити з скляного посуду уві сні — передвісник небезпеки. Іноді такий сон пророкує, що ваше щастя крихко і ненадійно. Кришталева посуд уві сні — знак почестей і визнання. Розбити її — знак втрат і невдач. Пити з чарки уві сні — знак щасливого кохання, яка п’янить вас. Через вашу духовну любов ви готові закинути всі свої справи. Сон попереджає вас про те, що вам слід бути обережніше, щоб потім не опинитися в скрутному становищі. Розбита чарка уві сні віщує кінець любовний зв’язок, яка зжила себе. Пити з одного посуду з кимось означає, що між вами і тією людиною існує таємниця або зв’язок, яку ви приховуєте.

Пити на брудершафт уві сні — знак укладення союзу або угоди. Ворогам такий сон пророкує примирення. Битий, ламана, туга чи з тріщинами посуд уві сні віщує збитки, сімейний розлад, який може дійти до розлучення. Закоханим такий сон віщує швидку розлуку. Якщо ви сподівалися вступити з кимось в шлюб, то після такого сну можете забути про це. У вас нічого не вийде. Проливати будь-який напій уві сні — знак втрат і невдач у справі. Після такого сну закоханий не дочекається бажаного побачення, а дав в борг не отримає своїх грошей назад. Мріяв розбагатіти тільки втратить, а хворий довго не одужає. Наливати напій в стакани (келихи) — передвісник нових ділових зустрічей або знайомств. Занадто солодкі, нудотні напої уві сні попереджають нас про обман або хитрощі заздрісників або суперників. А надто гіркі — віщують розлуку, втрати і пророкують біду. Несмачний напій уві сні віщує розчарування.

Пригощати когось напоями уві сні означає, що ваше благополуччя буде залежати від участі інших осіб у вашій справі і вам доведеться приловчитися, щоб домогтися їх згоди. Якщо вам присниться, що вам піднесли чарку міцного напою, то вас чекають суперечки через гроші або прибутку. Іноді такий сон передвіщає вам гіркі випробування. Якщо уві сні ви піднесли чарку з міцним напоєм якоїсь важливої ​​персони, то скоро вас чекають прикрощі, пов’язані з його діями, рішеннями чи указами, які будуть життєво важливі для вас. Якщо вам присниться, що ви відкриваєте пляшки з напоями, то в житті вас чекає багато приємних зустрічей і вражень. Пити ром уві сні — знак поганих звичок і лінощів, яка заважає здійсненню ваших планів. Сон попереджає вас про те, що ваше легковажну поведінку дасть привід до численних толкам про вас. Іноді вважається також, що такий сон пророкує отримання багатства нечесним шляхом. Дивіться тлумачення: Стакан, напої за назвами.

Сучасний Сонник

Купувати уві сні прохолодний напій — наяву зустрінете людину, до якого спочатку маєте неприязне почуття. Пити уві сні лимонад означає, що вам має бути знайомство, яке досить швидко переросте у велике почуття. Теплий лимонад означає, що в реальності зробите спробу змінити свій імідж, але з цього нічого не вийде. Пити уві сні кока-колу, пузиряться газом, — до зміцнення здоров’я; вивітрілої кока-кола, навпаки, віщує погіршення самопочуття.

Сон, в якому ви п’єте квас, віщує розлад через домашніх негараздів. Готувати квас будинку — почуєте брудні плітки в свою адресу. Купувати квас з теплою бочки — наяву потрапите в неприємну історію, яка, втім, завершитися досить благополучно. Пити студений кислий квас з дерев’яного дзбану — до рясних враженням від подорожі. Пригощати квасом друзів — зробите непрощенну помилку.

Робити уві сні морс з ягідного соку віщує, що запланований захід доведеться скасувати через непередбачені обставини. Пити охолодженим морс, від якого ломить зуби, означає, що з вами обійдуться по-хамськи, на що вам доведеться відповісти тим же. Журавлинний кислий морс означає, що ваша поведінка засудять літні люди строгих вдач. Солодкий яблучний морс — ваше бажання погодяться виконати за умови, що для вас виявиться ніяк неприйнятним.

Якщо уві сні вас пригощають коктейлем — це означає, що наяву ви проявите не властиві зазвичай вам якості, ніж чимало поб’єте оточуючих. Готувати коктейль — доведеться виконувати кілька справ одночасно. Молочний коктейль означає, що ви проявите достатню проникливість щодо істинних намірів людини, який набивається до вас у друзі. Кефір уві сні означає, що ви будете стурбовані неприємностями, що спіткали ваших друзів.

Пити кефір — переживете легкі втрати і тимчасові негаразди. Купувати кефір — знак здоров’я і багатства, яке привалить неждано-негадано. Розбити пляшку з кефіром — наяву втратите щось важливе для вас. Скислий кефір — перемога в боротьбі.

Пити уві сні кумис означає, що в реальному житті вам не вистачає впевненості в собі. Свіжий кумис віщує душевний підйом і успіх в справах, перестояв в теплі — сварку з коханою людиною. Вибухнула пляшка з кумисом віщує нещастя з друзями.

Сонник Лоффа

Вирішальним в інтерпретації напоїв уві сні — є смакові (присмак) і температурні відчуття, якщо їх пити. Приймати теплі (а також кислі, солоні, гіркі) напої — погано, до бід, розчарувань, хвороб, краху. Холодне, солодке і гаряче питво — до доброти, удачі, щастя.

Бачити і пити такі напої непогано: шампанське, лимонад, мінералка, коньяк, віскі, червоне і біле вино, молоко, квас, солодку каву — вони можуть означати свято, задоволення, задоволення, досягнення цілей, вдалий хід справ.

А ось горілка і пиво, а також гіркі, гострі і солоні напої — навпаки, на жаль, неприємностей, жаль і розчарування в майбутньому наяву. Визначальним також є задоволення або незадоволення спраги. Останнє має прямий сенс (задоволеність і незадоволеність відповідно наяву). Окремо стоїть чай, бачити або пити його — майже завжди до безгрошів’я.

Сонник Міллера

Купувати напій — Ви зробите спробу привласнити чужу власність без будь-яких законних підстав. Продавати — Вас засудять за скупість в благодійні пожертвування. Пити — Ви вступите у володіння станом сумнівного походження, але Ваше великодушність дозволить Вам знайти щирих друзів, які зроблять все, щоб знайти вихід зі скрутного становища.

Напої, що зберігаються в бочках — достаток, але можливі і неприємні події, в результаті яких рідні відвернуться від Вас. Бачити напої в пляшках — удачі в матеріальному відношенні. Для жінки — тримати в руках посудину і пити з нього напій — неглибокі захоплення, богемне життя. Дивіться тлумачення: Бочка, Жага, Пляшка.

Сонник Нострадамуса

Якщо вам наснився напій — це символ заспокоєння, розслаблення і дружби. Бачити в сновидінні людей, що сидять в колі і п’ють золотистий напій з однієї чаші — це означає, що восени гряде подія, яка посварить членів самого міцного союзу, і це принесе розвал в деякі сфери діяльності держав, зокрема в торгівлю і харчову промисловість. Якщо вам наснився зелений напій, який проливається з графина на землю — це передвістя родючого року і на рідкість теплу весну.

Езотеричний Сонник

Напій алкогольний — до захворювання печінки і інших неприємностей, пов’язаних зі споживанням алкоголю. Безалкогольний солодкий — до проблеми надмірної ваги, цукрового діабету та іншого, пов’язаного з зайвим споживанням цукру. Фруктовий або овочевий напій — до нестачі вітамінів і мікроелементів в організмі. А ось якщо рідина розлилася, то в реальному житті очікує якесь несподіване відкриття, наприклад, знахідка або усвідомлення чогось важливого.

Сонник Фрейда

Бачити багато явств і напоїв уві сні — чоловікам сон говорить про те, що в реальності ваш сексуальний апетит розгорається дуже швидко. Причому вам досить тільки погляду на красиву жінку, і впоратися з фізіологічними позивами ви вже не можете. Мала кількість їжі, прівідевшееся вам уві сні, обіцяє зустріч з фригідною партнеркою (якщо ви чоловік) або з партнером, який дуже слабкий в потенції.

Англійська Сонник

Виготовляти якусь складну настойку або варити глінтвейн — таке сновидіння пророкує швидку зустріч з другом, якого ви вже досить тривалий час не бачили. Також сон служить нагадуванням про ваші зусилля, спрямовані на те, щоб приховати від стороннього погляду свої честолюбні помисли. Вже скоро вони дадуть відмінні результати, хоча не обійдеться без хвилювань і труднощів.

Ісламський Сонник

Пробували приємний напій — до легкого отримання багатства, якщо ж питво було гірким — для забезпеченого життя доведеться порядком попрацювати. Перекинули гарячий чай — остерігайтеся пересудів, розлили холодний морс — уникайте розмов з незнайомцем, тріснула пляшка з міцним напоєм — остерігайтеся підступу недругів.

Сонник Ванги

Побачити уві сні, що Ви п’єте алкогольний напій, а не п’яніє, то в реальному житті у Вас буде можливість довести, що Доля не дарма прихильною до Вас. Розлити в сновидінні напій — ознака того, що незабаром Ви зробите дуже цінний винахід. Інший раз подібне сновидіння обіцяє раптову знахідку.

Китайський Сонник

Уві сні тамували спрагу лимонадом, вас чекають невеликі витрати. Пили кислий квас — до несхвалення ваших вчинків родичами, газовану воду — до проблем з дітьми, міцну каву — до веселій вечірці.

Сонник Мандрівника

П’єте якийсь напій, і він вам дуже подобається — будете вести багате життя без нічого. Якщо він вам абсолютно не подобається — своє багатство ви здобудете тільки завдяки старанній праці.

Еротичний Сонник

Пити червоне вино в інтимній обстановці уві сні з красивим чоловіком для дівчини означає те, що вона з головою зануритися в пристрасні відносини наяву.

Сонник Цветкова

Розпивали настоянку із старовинним приятелем — поміняєте житло. Дегустували вино і не зрозуміли, що п’єте — попереду смуга невезіння.

Сонник Хассе

До зустрічі з людиною, якого важко назвати приємним.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: