Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник набережна — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Якщо вам наснився сон, в якому ви гуляєте з кимось по набережній удвох, то це означає труднощі в сімейному житті — вас заїв побут і цілком можливо, що ваша сім’я перебуває на межі розвалу. Постарайтеся привнести в сімейний побут частку романтики і оригінальності, повірте, несподіваний сюрприз у вигляді романтичної вечері здатний повернути у ваші відносини колишню пристрасть, колишню теплоту. Якщо вам наснився сон, де ви стоїте на набережній, милуючись водою внизу, то такий сон може попереджати про те, що, віддавшись у владу розваг, ви упустите важливі питання, вирішення яких могло б принести хороші дивіденди.

Сонник Міллера

Бачити уві сні, що Ви їдете вздовж набережної, означає, що попереду Вас чекають тривога і нещастя. Якщо продовжуєте благополучно їхати — значить, Вам вдасться уникнути поганих подій і це ознака виявиться для Вас предвестьем удачі.

Їхати по набережній верхи на коні — передвіщає Вам, що Ви безстрашно зустрінете і подолаєте всі перешкоди на своєму шляху до добробуту і щастя. Гуляти по набережній — це передвісник довгої і виснажливої ​​боротьби за своє міцне становище, з яких Ви вийдете з честю і навіть з нагородами.

Сонник Лоффа

Гуляти по набережній, дивитися на воду — скористатися минулим досвідом, щоб змінити своє життя. Проїжджати по набережній — до неприємних подій, які виведуть вас з рівноваги. Спостерігати з набережної льодохід на річці — передвістя удачі і незвичайного везіння в грі; великий виграш. Гуляти вночі по набережній — належить завзята боротьба за зміцнення свого становища

Сучасний Сонник

Гуляти по набережній — передвістя довгої, виснажливої ​​(і успішної врешті-решт!) Боротьби за своє міцне становище. Їхати уві сні вздовж набережної — до тривог і неприємностей в недалекому майбутньому. Їхати по набережній верхи означає, що ви безстрашно зустрінете і подолаєте всі перешкоди на своєму шляху до добробуту і щастя.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви на самоті гуляєте по набережній, це віщує самотність і нещастя. Але сон, в якому ви їдете по набережній верхи на коні, віщує вдале рішення життєвих проблем, процвітання і любов.

Езотеричний Сонник

Набережна — стійке положення. Виходити на набережну — ваше становище в суспільстві (гранітна, висока) або в сім’ї (проста, низька) зміцнитися. Будувати — належить подбати про своє становище в колективі.

Сімейний Сонник

Бачити її або йти по ній віщує приємну зустріч або розмова з близькою людиною. Іноді сон про набережній означає, що у вас є таємні надії на щасливий результат якоїсь справи.

Англійська Сонник

Набережна уві сні — знак стійкого становища в житті. Виходити на набережну — отримати шану у вищому суспільстві або зміцнити відносини в своїй сім’ї.

Сонник Мандрівника

У тлумаченні провідним є вид річки, берегів, характер перебігу. Прогулюватися спокійно міркувати про своє життя, нові можливості.

Сонник Менегетті

Побачене уві сні шосе або набережна річки символізує якусь обов’язок, неабияк обридлу людині.

Сонник Цветкова

Набережна є уві сні передвісником різних змін, які, проте, відбудуться не так скоро.

Сонник Хассе

Набережну уві сні бачити — радісне побачення з коханою особою.

Французький Сонник

Ваш сон означає, що Вас очікують скорботні події.

Ісламський Сонник

Такий сон до зустрічі з коханою людиною.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: