Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нарцис, до чого сниться нарцис уві сні

Нарцис уві сні уособлює егоїстичні риси характеру. Також сонник називає цей символ попередженням про складні стосунки з партнером, його секрети від сплячого. Але іноді такий знак обіцяє вдалий період і приємні сюрпризи. Роз’яснити, до чого він сниться, допоможуть побачені подробиці.

Прагнення до самотності

Бачення уві сні вказує: ви не прагнете зближуватися з людьми, а вони також не поспішають підтримувати спілкування часто. Поки незручності немає, але пізніше самотність набридне, а поспілкуватися виявиться не з ким.

Наснилося в своєму саду рвати нарциси? Сонник пояснює: ви захочете допомогти вирішити проблему одного (подрузі), але непомітно задушевна розмова перейде в більш близькі стосунки.

Партнер щось приховує

До чого сниться жовтий нарцис? Можливо, кохана людина приховує від вас інформацію, яка може засмутити.

Бачити уві сні жовтий нарцис, по сонником означає: партнер може приховувати від сновидіння свою зраду. Треба постаратися вивести його на чисту воду.

Приснився жовта квітка також обіцяє: у вас в оточенні знаходиться самозакохана особистість, яка любить збирати і поширювати плітки. Постарайтеся менше розказувати.

Приємний сюрприз, зміни

Довелось отримати в подарунок уві сні цілий букет їх? Сонник повідомляє: партнер сновідіци зробить щось, несподіване і вона виявиться приємно здивована.

Приснилися білі квіти віщують: попереду зміни в долі. Розпочнеться вдалий період: енергетичний потенціал сплячого буде високим. Він знову набуде смак до життя, спрагу успіхів, творчості.

Обранець або хтось із близьких занадто самозакоханий

До чого сниться самому дарувати ці квіти комусь? Сонник сповіщає: доводиться миритися з егоїстичністю свого обранця. Ви продовжуєте ці відносини, оскільки боїтеся залишитися одна.

Нарцис уві сні може вказувати на дуже самозакоханого людини з ваших знайомих. Бажано обмежити своє спілкування з ним.

Бачити тюльпани і нарциси разом також означає: хтось із ваших друзів, приятелів стурбований лише своїм благополуччям. У важку хвилину від цієї людини допомоги не дочекаєтеся.

Що робили з ним?

Пригадайте свої дії. Отже, ви:

 • Садили цибулини нарцисів — засуджуєте когось за його байдужість до інших;
 • Зривали — піддастеся небезпеки через власну самовпевненість;
 • Купували — безуспішно намагаєтеся привернути увагу людини, абсолютно вам не підходить;
 • Продавали на базарі — ваші фантазії і мрії перевершують можливості, слід їх урівняти.
 • Сонник Міллера: ви занадто себелюбні

  До чого сниться нарцис? Ця квітка символізує себелюбство, егоїзм. Він вказує: сплячий любить горде самотність і не відчуває дискомфорту з цього приводу. Його цілком влаштовує суспільство самого себе.

  Попереду оновлення, отримання спадщини

  Є більш сприятливе тлумачення сну про нарцис. Він — уособлення весни, тому може символізувати оновлення, відродження.

  Зрізати нарциси уві сні — чекають клопоти, турботи, які виявляться виправданими. Сонник обнадіює: можливе успішне вирішення якоїсь проблеми.

  Наснилося бачити, як малювали їх? Це гарне сновидіння, яке обіцяє незабаром отримання спадщини.

  Сонник нарцис, до чого сниться нарцис уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: