Сонник наручний годинник до чого сняться наручний годинник уві сні

Бачити уві сні цей образ означає брак часу здійснити задумане. Якщо уві сні ви розглядаєте їх, в реальності квапте події, так само цей знак символізує значущість нового періоду у вашому житті.

Сонник Н. Гришиной наручний годинник трактує по різному: розглядати уві сні годинник означає, витрачати життя в порожню; розбити їх — втрата сім’ї або близької людини, плутанина у вашому житті; намагатися завести їх — в реальності відчувати нетерпіння; побачити, що годинник зупинився, означає кінець чого-небудь або смерть.

В сонник Деніз Лінн наручний годинник вказують на плин часу, якщо наяву ви відчуває, що час від вас тікає, вселите собі, що його достатньо для поставлених цілей і постарайтеся стежити за знаками і ознаками навколо вас.

Найчастіше у всіх популярних сонниках наручні годинники є свого роду попередженням або провіщенням, якого важливого події у вашому житті. Якщо уві сні ви чути цокання годинника, значить, ваше життя ще не скоро налагодитися і вам треба буде розв’язати чимало проблем.

Якщо вам приснилося, що вам подарували годинник з розкішним браслетом, незабаром ви вступите в шлюб, втратити їх уві сні означає крах ваших сподівань. Але якщо ви зможете знайти їх уві сні, чекайте щастя і повного взаєморозуміння в подружньому житті.

Згідно сонником, якщо вам приснилося що годинник, зісковзнувши з руки, падають і розбиваються, наяву потрібно неодмінно міняти звичний хід життя і шаблонні схеми поведінки, тоді ваша реальність стане набагато яскравіше і цікавіше.

У своєму сні ви визначаєте час на годиннику без циферблата — погане передвістя. Поцупити годинник знак того, що у вас з’являться впливові вороги, які прагнуть зіпсувати вашу репутацію. Підводити наручний годинник уві сні означає наяву чекати винагороду за виконану роботу, тільки не варто сподіватися, що воно буде матеріальним.

Виходячи з тлумачення сновидінь Зигмунда Фрейда годинник, як і будь-який складний механізм, є символом чоловічої гідності. Тому якщо уві сні чоловік підносить жінці їх в якості подарунка, він прагнути до сексуальних взаємин з нею. Якщо в сновидінні у вас багато годин, в реальному житті ви маєте багато сексуальних партнерів і ведете активну, і різноманітну статеве життя.

Які б уві сні ви не побачили годинник, вони пророкують зміни, але все ж було б не погано прокинувшись пам’ятати час або цифри, які неодмінно можуть послужити орієнтирами позначають, коли відбудеться, то чи іншу подію. Проте, чим менше години, тим меншими будуть зміни і зміни у вашому реальному житті.

Наручний годинник в популярних сонниках зазвичай позначають, що ви в реальності дуже багато уваги концентруєте на дрібницях, розбазарює своє життя на незначні вчинки і дурості, упускаючи при цьому дійсно важливе і значуще.

Головне завжди пам’ятати про те, що сприйняття часу в реальному житті, відкладається в нашій підсвідомості, а підсвідомість безпосередньо пов’язано з нашими сновидіннями.

До чого ще сняться наручний годинник

У своєму сні ви визначаєте час по годинах, у яких немає циферблата — погане передвістя.

До чого сняться наручний годинник з браслетом — якщо вам приснилося, що вам подарували годинник з розкішним браслетом, незабаром ви вступите в шлюб, втратити їх уві сні означає крах ваших сподівань. Але якщо ви зможете знайти їх уві сні, чекайте щастя і повного взаєморозуміння в подружньому житті.

До чого сняться поцуплені наручний годинник — вкрадені годинник знак того, що у вас з’являться впливові вороги, які прагнуть зіпсувати вашу репутацію. Підводити наручний годинник уві сні означає наяву чекати винагороду за виконану роботу, тільки не варто сподіватися, що воно буде матеріальним.

Сонник наручний годинник до чого сняться наручний годинник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: