Сонник наркотики, до чого сниться наркотики уві сні

Наркотики уві сні символізують сильну особистість людини, його здатність впливати на інших людей. Щоб розібратися до чого сняться наркотики, потрібно в деталях пригадати сновидіння, свої дії, почуття, сюжет, мотиви та інші дрібні деталі, проаналізувавши і скомпонувавши бачення в одну осмислену картинку. Після цього подивитися її значення в сонник.

У реальності, вживання наркотичних засобів може бути викликано багатьма факторами, основні з яких — спроба втекти від дійсності, тиск оточуючих і безсилля проти спокус. Безліч сонників інтерпретують ці фактори, переводячи їх в тлумачення виходячи з безлічі деталей.

Безліч сонників досить неоднозначно тлумачать до чого сняться наркотики.

Згідно сонником Міллера, приймати наркотики уві сні, є знаком того, що незважаючи на своє фізичну слабкість, людина може чинити сильний вплив на оточуючих. Варто обмежити свій вплив на людей, оскільки не завжди воно є позитивним. Відмовляти кого-небудь від прийому наркотичних засобів, знак того, що спляча людина просочений добро і намагається допомогти оточуючим. Давати комусь вживати наркотики — до нездужання когось з домочадців.

Наступ складного життєвого етапу, який буде усіяний великими неприємностями, ось,, до чого сниться приймати наркотики відповідно до тлумачення сучасного сонника.

Бачити уві сні наркотики, тлумачиться, як бажання піти від реальності, відсторониться від виниклих проблем, небажання брати на себе відповідальність.

Маніпуляції та вид наркотичних речовин.

Для того щоб розтлумачити, до чого сниться вживання наркотиків, потрібно пригадати власну мотивацію, почуття і відчуття уві сні. Якщо наркотики приймалися за приписом лікаря, значить, в реальному житті відбудеться ряд подій, які зажадають від сновідящего нестандартного підходу до ситуації.

Вживати наркотики уві сні і відчувати їх дію, Менегетті, тлумачить як хворобливий стан сплячої людини і занепад сил в реальному житті.

Продавати анашу, позначає глибоке розчарування у своєму обранцеві, самому курити марихуану — до появи впливових спонсорів. Жінці, курити гашиш, віщує грандіозну сварку в родині, винуватицею якої стане сама сновидицей. Чоловікові подібне бачення позначає неприємності на роботі.

Якщо хтось умовляє приймати наркотики уві сні, значить, потрібно терміново розібратися в своєму оточенні, оскільки завдяки негативному впливу друзів може сильно постраждати репутація людини і справи прийдуть у занепад.

Купувати опіум розшифровується сонником, як виникнення ситуації, в якій необхідно діяти рішуче і без зволікань, тільки таким чином можна відвести лихо, що насувається.

Бачити, як хтось інший вживає наркотики уві сні, тлумачиться сонником, як виникнення зв’язків з сумнівними людьми, які в скрутну хвилину залишать сплячої людини без докорів сумління.

Сонник наркотики, до чого сниться наркотики уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: