Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник наручники, до чого сниться наручники уві сні

Як і будь-які кайдани, наручники уві сні ототожнюються з безсиллям, неможливістю впорається з ситуацією, відсутності необхідної вправності. Крім цього, тлумачення, до чого сняться кайдани, сонники пов’язують з небезпекою і силою недоброзичливців сплячої людини, які діють грамотно і обережно за його спиною.

Створення сім’ї або розлучення

Сновидіння, в якому Вам надягають на руки наручники, на думку сонника Іванова, віщає про майбутній весільному торжестві, вінчанні. Те,, до чого сниться знімати кайдани, відображає можливість сплячої людини звільнитися від сімейних зобов’язань, розлучитися і жити своїм життям.

На думку доктора Фрейда, наручники на руках уві сні позначають постійний підсвідомий пошук сновідящего гострих відчуттів. Ви дуже непросто ставитеся до сексу і не можете визначитися у власних перевагах.

Дівчині, якій уві сні довелося прикувати хлопця, варто дуже дбайливо ставитися до свого коханого, інакше є велика ймовірність втратити обранця назавжди. Мабуть в реальному часі, Вашій другій половинці не вистачає свободи, особливо в інтимі, де Ви явно віддаєте перевагу домінувати.

Кайдани надягають на інших — підставте своє плече

Сонник пастора Лоффа стверджує,, до чого сниться бачити наручники на іншу людину, про серйозні проблеми приснився персонажа. А якщо врахувати, що сновидіння наснилося саме Вам, значить, у Вас є всі можливості допомогти цій персоні. Бачити кайдани на руках у друзів підказує про необхідність розділити горе і проблеми приятелів.

Жінці, приснився арешт сина, підказує про внутрішню тривогу за свою дитину. Часто, приснився образ ототожнюється з надмірним контролем сновідіци, від якого хоче втекти персонаж.

Одягати кайдани на іншу людину уві сні, тлумачиться Фрейдом постійним пошуком родзинки і неземних насолод, за допомогою постійних експериментів в сексі і зміні партнерів, які не завжди підходять сновідящій.

Надягають наручники уві сні — стережіться недоброзичливців

Відетьво сні себе в наручниках, сигналізує Новим сімейним сонником про небезпеку попастися в підступну пастку ворогів. Якщо дівчині сниться, що наручники на неї одягає чоловік, значить, в реальному часі чекає знайомство з сильним, владним і деспотичним людиною. Не варто сильно зближуватися з цією людиною, оскільки він цілком може перетворити ваше життя в тюрму.

Часто, арешт і перебування у в’язниці пов’язані з виникненням хвороби, яка може надовго вибити людину з колії і позбавити колишніх задоволень в житті. Наснилося, що хтось жартома одягає на Вас наручники — остерігайтеся одного, задумів недобре.

Довелось уві сні вкрасти наручники символізує Новим сонником перемогу над противником його ж методом. Можливо, щоб перемогти в сутичці з недоброзичливцями, сновидцу слід застосувати тактику противника.

Наручники за сонником Міллера — символ небезпеки

Те,, до чого сниться сон, в якому Вам надягають браслети, символізує про ризик потрапити під вплив чужих людей. Побачити закутими інших, тлумачиться сонником Міллера про можливість піднесеться над виниклою ситуацією і завоювати авторитет у оточуючих.

Сонник наручники, до чого сниться наручники уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: