Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник намисто — до чого сниться?

Англійська Сонник

Намиста із каменів, різнокольорових, блискучих, надзвичайно привабливих означають тягу до красивого життя, розкоші, безлічі різноманітних задоволень. Якщо уві сні фігурує перли, намисто з якого ви отримали в подарунок, вас чекає успіх у всіх життєвих сферах відразу. Це як раз той випадок, коли вдасться блиснути всіма своїми талантами, зустріти справжню любов або воскресити колишні почуття. Перебирати перлове намисто означає нерішучість. Вам і справді нелегко визначитися з вибором другої половинки і прийняти остаточне рішення, адже навколо так багато спокус.

Білі намиста уві сні часто уособлюють чисті і благородні наміри по відношенню до вас. Якась впливова персона по ряду причин щиро бажає вам добра і всіляко сприяє вашому просуванню, ні на що не претендуючи натомість. Червоне намисто пояснюються майбутнім напруженням пристрастей в стосунках. Особливо значення сновидіння стосується закоханих, хоча подібні образи відвідують уві сні і після довгих років спільного життя. Чорні намиста можна тлумачити і як емблему печалі, і як символ захищеності, сталості та сили. Сонник пропонує виходити з колірних переваг сновидіння, адже далеко не у всіх культурах чорний асоціюється з трауром.

Сонник Лоффа

Багато модниць люблять приміряти і носити такий аксесуар як намисто. Адже завдяки їм можна красиво підкреслити лінію своєї шиї. Прикраса може бути виготовлено з дорогих каменів (типу перлів і бурштину), а також його можуть виробляти зі скла і навіть з природних матеріалів. Однак цей різновид жіночих прикрас, як правило, сниться до туги і печалі. Уві сні ви можете нанизувати на нитку. Цей сон вказує на безрадісне заняття, що викликає апатію. Якщо уві сні ви розсипали намисто, то ваші печалі також розсиплються подібно бусинам. Якщо ви купуєте в магазині — то в житті ризикуєте захворіти.

Сонник Міллера

Красиві намиста сняться до отримання почестей і загальним визнанням. Знайти — знак того, що вас очікують нове знайомство і запаморочливі побачення. Порвати — незабаром опинитеся в депресивному стані. Вкрасти — до несподіваних обставин у вашому житті. Якщо їх тиснуть уві сні — зверніть увагу на своє здоров’я, можливо вірусне захворювання. Приміряти намиста в сновидінні — до перегляду деяких життєвих принципів, особливо тих, які заважають вам повністю розкритися і викликають комплекси.

Сонник Фрейда

Намиста, що складаються з фальшивих каменів, попереджають про те, що ваш партнер шукає розваги на стороні. Втратити — до розлуки, для сімейної пари — до розлучення. Отримати намиста в подарунок для дівчини — знак того, що її шанувальник буде задоволений сексуальною стороною відносин і зробить дорогий подарунок. Чим більше приснилися намистини, тим щедрішим буде обранець. Якщо з вас зірвали намиста уві сні — шукайте поруч суперницю, яка заважає вашим відносинам з коханим і претендує на його прихильність.

Еротичний Сонник

Отримати в подарунок — до щасливого сімейного життя. Однак якщо сниться, що ти втратила або розсипала намисто — доведеться гірко покаятися в своїх вчинках, оскільки ти можеш сама зруйнувати своє щастя. Коливання уві сні у виборі бус в якості подарунка — говорить про те, що ви ніяк не можете зробити вибір і зупинитися на кому-небудь з претендентів на ваші руку і серце.

Ісламський Сонник

Намисто — зерна чоток. Якщо їх багато, вони означають легко зароблене багатство. Вони також вказують на непотрібні знання. А якщо їх мало, то вони вказують на слуг. Робити прикраса з перлів — осягнути одну з істин, написаних в Корані, пізнати таємний сенс. Бачити, як намистинки розсипалися на підлогу — до неприємностей.

Сонник Лонго

Образ бус уві сні — слід розуміти як символ низки деяких подій. Красиві кольорові — віщують гарну смугу вашому житті, чорні або некрасиві — смугу невдач. Розсипати намиста уві сні — знак того, що ваші плани можуть почати турбуватися, і все піде прахом. У такі дні вам слід бути обачнішими.

Сімейний Сонник

Побачити намиста уві сні — знак несподіваного події або звістки. Нанизувати — передвісник бідності і розчарування в любові. Розсипати — знак марнотратства і сварки з близькою людиною, яка відбудеться з вашої вини. Дивіться тлумачення: Коштовності.

Сонник Ванги

Бачити уві сні намисто, куплені в торговельній крамниці — до великої купівлі в життя. Червоні можуть наснитися до навалом на вашу сім’ю щастя. Розірвати — позбутися від вантажу, тяготи душу. Перебирати намистинки — ваш вибір правильний.

Езотеричний Сонник

Отримувати, знаходити — вас хочуть прикувати до себе, прив’язати, можливо, надавши вам послугу. Ви даруєте, бачите чиїсь — ви самі закабалити або хочете підпорядкувати собі кого-то, швидше за все в сім’ї.

Сонник Нострадамуса

Побачити уві сні намисто або інша прикраса з перлів — стати свідком якогось надзвичайно красивого явища, пізнати істину, яка переверне уявлення про звичайне життя.

Сонник Хассе

Перлове намисто сняться до сварки і розставання з близькою людиною, найімовірніше, одним. Окремі перлини попереджають вас про сльози і гіркому обмані.

Китайський Сонник

Відчувати тиск бус, бачити їх натягнутими на шию уві сні може бути наслідком порушень в щитовидній залозі.

Сучасний Сонник

Якщо намиста дарують вам — до нової любові; даруєте ви — розставання з коханою людиною; розірвалися — до сварки.

Сонник Мандрівника

Намисто — печаль; несподіванка.

Сонник Цветкова

Намисто — печаль.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: