Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник накрило хвилею, до чого сниться накрило хвилею уві сні

Якщо уві сні вас накрило хвилею, то в житті відбудеться якась подія, яке вимагатиме максимальної концентрації. Однак це ж сновидіння може мати і зовсім інше трактування. Сонник розповість,, до чого сниться настільки неординарне подія.

Потрібен контроль!

Щоб отримати достовірне тлумачення сну, сонник радить в першу чергу розглянути основний образ. Велика хвиля символізує власні почуття і емоції.

Якщо велика стіна води призводить вас в жах, то необхідно тримати себе в руках, щоб уникнути біди.

Наснилася велика, але при цьому красива і чиста хвиля, яка анітрохи не злякала? Ваша енергія і цілеспрямованість допоможе досягти багато.

Доля?

Величезна накриває все хвиля уві сні знаменує негатив, який ви вихлюпує в реальний світ.

Сонник стверджує, що відбудеться подія, в ході якого ви не зумієте опанувати себе. Приснилася величезна водна стіна? Це знак невблаганності подій і навіть долі.

Розширене тлумачення

Якщо вас накрило хвилею, то поточний справа досягла своєї кульмінації. Однак дуже важливо врахувати, якою саме вона була з вигляду і стану.

 • Темна, чорна — до сварки, конфліктів.
 • Світла, прозора — до доленосної зустрічі.
 • Брудна — до затяжної хвороби.
 • Піниста — до довгої ворожнечі.
 • Бурхлива — до вчинення фатальної помилки.
 • Озерна, річкова — до впевненості, врівноваженості.
 • Океанічна — до творчого підйому.
 • Морська — до сліз, смутку.
 • Повітряна — до несправедливості.
 • Будьте готові!

  До чого сниться розбурхане море або океан? Якщо довелося бачити штормове стихію, то сонник вважає, що неприємності охоплять всі сторони життя. Шторм в море може приснитися до збитків і розорення, печалі і невдач.

  Одночасно сильний морський прибій обіцяє сприятливий перебіг справ. А шалено летить морський прибій уві сні попереджає про те, що наближається щось дуже значуще і важливе.

  Туга або радість?

  До чого сниться цунамі? Сонник вважає його вказівкою на бурхливу суспільне життя, заняття екстремальними видами відпочинку та спорту.

  Якщо приснилося цунамі, то ймовірно, вас охопить всепоглинаюча туга або навпаки нестримна радість. Бачити цунамі здалеку — на жаль в допущеному промаху.

  Проявіть себе!

  Уві сні вас накрило хвилею буквально з головою? Сонник вважає, що якесь справа доведеться починати з самого початку.

  Величезна хвиля, що накриває з головою означає, що вас накриє натхнення і творчий запал.

  Якщо залило з головою, то скоро вас затягне незнайоме заняття, в якому ви зумієте проявити всі свої найкращі якості.

  Інтерпретація Міллера

  До чого сниться це ж бачення по сонником Міллера? Якщо вода виявилася каламутній, темної і брудною, то зробите фатальну помилку і нашкодите не тільки собі.

  Наснилося, що уві сні накрило хвилею світлою, прозорою і теплою? Ви знайдете велике знання, яке допоможе вирости духовно.

  Готуйтеся до змін

  Бачити з боку, як накрило хвилею іншої людини, означає, що в житті відбудеться глобальне подія, яке порушить звичний порядок і старі принципи.

  Якщо уві сні стрімка хвиля накрила людей і відносить їх геть, то вам загрожують втрати і повна безнадія.

  Постарайтеся!

  До чого сниться, що накрило хвилею цілий будинок? Сонник вважає, що загострення загального роздратування досяг свого апогею і ризикує прорватися в будь-який момент.

  Якщо уві сні довелося бачити, як вода накриває будинок, то змінилися якісь умови, і ви ніяк не можете до них пристосуватися.

  Сонник накрило хвилею, до чого сниться накрило хвилею уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: