Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нагота, до чого сниться нагота уві сні

Нагота уві сні символізує раптову хворобу, скандал, ганьба і взагалі неприємні ситуації. Щоб розібратися,, до чого сниться обнаженка конкретно, сонник радить взяти до уваги будь-які деталі.

Будьте сміливіше!

Власна нагота в мріях відображає невпевненість, незахищеність і вразливість перед навколишньою дійсністю.

Якщо подібне бачення сниться регулярно, то сонник рекомендує попрацювати над собою, позбутися комплексів і розкріпачитися. Якщо ж сталося бачити наготу інших, то хтось робить відчайдушні спроби перешкодити вам.

Чим ви незадоволені?

Бачити уві сні власну наготу означає, що ви прагнете знайти індивідуальність. Якщо ж при цьому ви намагалися приховувати наготу від інших, то це навпаки свідчить про бажання бути як всі.

Наснилося, що ви опинилися голим серед величезного натовпу і намагалися приховувати непристойне стан від оточуючих? Сонник вважає, що це ознака граничного невдоволення собою і своєю поведінкою.

Попередження Міллера

Пан Міллер попереджає: якщо уві сні ви намагалися всіма силами прикривати наготу, то таємна пристрасть змусить вас піти проти власних принципів.

Менше будьте відвертий!

Наснилося, що ви опинилися без одягу, але навіть не намагалися прикривати наготу? Це знак того, що вам нема чого приховувати, ви відверті як в словах, так і в помислах.

Якщо ж в мріях виник на тлі оголеності конфлікт, то наяву ваша відвертість принесе багато проблем і складнощів.

Утримайтеся від спокуси!

Уві сні трапилося соромитися наготи? Сонник стверджує, що в реалі ваша таємниця або хитрий план будуть розкриті, а вам уготовані довгі докори сумління.

Якщо ви опинилися в людному місці без одягу і були змушені соромитися цього, то в реальному світі не зумієте встояти перед спокусою і будете дуже переживати. Це також вказівку на те, що ви пригнічуєте певні сторони характеру.

Наснилося, що вам довелося розгулювати голяка і анітрохи цього не соромиться? Сонник думає, що ви здатні на будь-які, навіть самі бридкі вчинки.

Розшифровка за місцем

Найчастіше тлумачення сну безпосередньо залежить від місця, де вам довелося оголитися.

 • У стриптиз-клубі — до набуття бажаного.
 • На громадському пляжі — до загострення проблеми або відносин.
 • На нудистському пляжі — до фінансових труднощів.
 • У ліжку з коханцем — до сімейного скандалу.
 • У лазні — до радісної події.
 • На вулиці — до грандіозної пиятики.
 • Побережіть репутацію!

  До чого ще сниться нагота? Молоденької дівчини уві сні захоплюватися ідеальним тілом — до прихильності чоловічої статі і достатку шанувальників.

  Наснилося, що оголена фігура була потворною? Сонник вважає, що вам належить відстоювати добру репутацію.

  Купатися уві сні голяка для дами — до любовну інтрижку, яка закінчиться великим розчаруванням.

  Зберіться!

  До чого нагота сниться чоловікові? Самому бути голим означає, що будуть розкриті таємні плани і це зруйнує подальші перспективи.

  Бачити багато оголених дівчат — до жіночої хитрості і підступності, одну лише красуню — до несподіваної удачі.

  Якщо ж приснилася гола баба, то сонник радить зібрати всі сили і ресурси — попереду смуга складнощів і проблем.

  Сонник нагота, до чого сниться нагота уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: