Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нагорода, до чого сниться нагорода уві сні

Абсолютно різні трактування має сновидіння, в якому вам приснилася нагорода. Пояснення, до чого це сниться, залежить від того, хто кому її вручав уві сні: ви кому-то, хто-то вам або ж ви взагалі були стороннім спостерігачем. Згадайте всі подробиці бачення і поцікавтеся думкою різних сонників, так ви напевно докопаєтеся до істинного сенсу, прихованого в нічний мрію.

Сонник Міллера

Згідно з тлумаченням сонника американського психолога, отримати уві сні нагороду за щось — ознака удачі, досягти яку вийде лише за допомогою одного або колеги. А ось якщо отримати нагороду мали ви, а її віддали іншому претендентові, то це бачення символізує сумнівний успіх.

Якщо жінці наснилося, що її запросили отримати нагороду героїчно загиблого уві сні дружина, то це говорить про те, що виплутатися з поганою історії їй допоможе власний чоловік. А якщо таке бачить незаміжня дівчина, то помічником стане знайомий чоловік.

Бути нагородженим: Від образи до задоволення

Сонник Китайського Імператора має своє тлумачення сну, в якому ви представлені до нагороди. Отримувати нагороду за виявлену кмітливість — сигнал про приховану образу за те, що друзі з вами не порадилися, приймаючи рішення з питання, що стосується і вас теж.

Тлумач Циганки запевняє, що отримувати уві сні медаль за спортивні досягнення означає задоволення від виконаної роботи. Навіть якщо ви намагалися не для себе, то результати того, що ви зробили, підвищать вашу і самооцінку, і репутацію.

Вручати нагороду — ознака боротьби з самим собою

До чого сниться вручення медалей, в якому ви виступаєте в ролі вручає? Таке сновидіння, за версією тлумача сновидінь медіума Хассе, означає ваше бажання залишити за собою чужі досягнення, з яким ви будете посилено боротися. Якщо ви все ж вручили медалі, то ви зумієте приборкати «своїх демонів».

Наснилося, що приз, який ви передаєте переможцю, є грошовим чеком? Будьте обережні наяву, попереджає сонник пастора Лоффа, так як такий сюжет віщує участь в сумнівній афері, пов’язаній з чужими капіталами.

«Чужа» нагорода, або Не піддавайтеся чужому впливу

Тим сновидцем, які бажають зрозуміти,, до чого сниться фалеристика, якої вони захоплені уві сні, слід усвідомити, що подібні сюжети, за версією багатьох популярних сонників, вказують на прагнення сплячої людини все тримати під своїм контролем.

Наснилося, що збирати значки, ордени, вимпели та інші нагороди пропонує друг або знайомий? Ця людина намагається вами маніпулювати, прагнучи «підім’яти» вас під себе, пророкує Східний сонник.

А якщо бачите, що ви одягаєте костюм з орденами на грудях, що не належить вам, то це означає, що вами рухає заздрість. Навчіться контролювати її.

За що нагорода

Якщо уві сні ви бачили нагороди, до яких мали безпосереднє відношення, то згадайте, за що їх вам дали. Це має значення в трактуванні,, до чого сниться подібне. Отже:

 • За проявлену мужність при пожежі — ви пристрасно захопитеся чимось або кимось;
 • В честь річниці важливої ​​події — згадайте про тих, з ким ви були дружні, але розлучилися;
 • За врятування життя людини — не відмовляйте в допомозі тим, хто просить;
 • За досягнення в науці або в навчанні — на вас зійде осяяння.
 • Сонник нагорода, до чого сниться нагорода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: