Сонник надгробок, до чого сниться надгробок уві сні

Власне надгробок уві сні — досить поширене явище. І все ж сновидцу не терпиться дізнатися,, до чого сниться цей зловісний символ. Сонник обнадіює, що настільки лякаючий образ далеко не завжди означає негатив. Найчастіше він віщує позбавлення від марних тривог. Надгробок знайомої людини, який насправді живий, попереджає, що він в біді.

Власне поховання

Коли трапляється бачити своє надгробок уві сні, зверніть увагу на його зовнішній вигляд. Покинута могила уособлює почуття самотності і безвиході. Доглянута віщує, що той, хто піклується про вас, подарує нежданий свято.

Тлумач Лонго вважає вкрай несприятливим знаком розорені поховання, зруйновані хрести і обеліски. Це провісники ганьби і повного краху. Якщо вдалося застати вандалів на місці злочину, сновидіння говорить про те, що нервова система сплячого в критичному стані.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться надгробний пам’ятник зі своїм ім’ям. Універсальний сонник обнадіює, що сплячій не грозить нічого поганого. Швидше за все, його чекає настільки ж несподівана зустріч або дивовижна подія наяву.

Якщо трапилося бачити своє надгробок уві сні, осяяного сяйвом, найближчим часом ви почуєте новина, яка принесе чималу втіху.

Сонник Міллера вважає, що якщо довелося бачити своє надгробок уві сні, наяву незабаром з’ясується, що тривожні передчуття виявилися безпідставними. Особливо тлумачення снів стосується переживань з приводу стану здоров’я.

Дії на кладовищі

Сонник Міллера також роз’яснює,, до чого сниться цілувати надгробок хрест. Побачене уві сні означає, що негативним передчуттям, на жаль, судилося збутися. У той же час, сновидіння, який з честю і гідністю витримає випробування, чекає нагорода.

Існує й інше пояснення,, до чого сниться цілувати обеліск. Французький сонник вбачає в цьому жесті сприятливий символ завершення чорної смуги, провісник достатку і просування в справах.

Якщо приснилося, як ви встановлюєте пам’ятний знак на могилі насправді живу людину, йому загрожують неприємності. Сплячого ж, навпаки, очікує успіх, найімовірніше, в області професійних досягнень.

Це аж ніяк не єдине тлумачення снів,, до чого сниться надгробок з ім’ям живої людини. В реальній дійсності вашому знайомому загрожує небезпека або вкрай скрутна ситуація. Не виключено, що знадобиться ваша допомога.

Як повідомляє сонник Міллера, якщо наснилося, що ви власноруч наносите на надгробок ім’я живої людини, ваші відносини зі згаданою персоною незабаром припиняться.

Про що розкажуть надгробки

Якщо наснилася, як ви знайшли братську могилу зі своїм ім’ям на надгробку в списку похованих, сонник попереджає, що в реальному житті з вами можуть неналежно обійтися або пустити недобрі чутки.

Сонник Мандрівника вважає, що той, кому приснилось надгробок, в реальності гірко шкодує про нереалізовані задуми і втрачені можливості, а також кається в тому, що не завжди добре поводився з тими, хто йому дорогий.

Безіменний хрест вказує на надмірну прихильність до минулого, яка вже давно стала тягарем для сновидіння, тим не менш, він не бажає її розривати.

Якщо приснилося, як ви читаєте написи на надгробку, пророцтво Нострадамуса обіцяє, що у вас з’являться нові друзі.

Якщо довелося коротати час на цвинтарної лавці, насолоджуючись спокоєм, самотою і тишею, в реальності ви знайдете спосіб знайти умиротворення.

Сонник надгробок, до чого сниться надгробок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: