Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник м’ясо — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Наснилося людське м’ясо — значення цього сну можуть бути різними. Ви налякалися? Тоді сновидіння може відображати ваші внутрішні переживання або стати сигналом про насування недугу. Може бути, ви бачили конкретні органи? Зверніть увагу, в першу чергу, на них. Якщо це були просто шматки м’яса з кров’ю — ви можете потрапити в аварію, отримати серйозну травму.

Якщо людське м’ясо сниться як продукт, приготований для їжі, і вас в сновидінні це анітрохи не бентежить, то в реальному житті ви жорстоко чините по відношенню до кого-то. Вам не доводилося, що називається, «підсидіти колегу»? А може бути, ви «їсте поїдом» когось із родичів або близьких людей? Саме таке значення несе в собі м’ясо людини в такому сюжеті сну.

Подібне тлумачення має і сновидіння, в якому вам довелося обробляти людське м’ясо. Якщо вам сниться сире м’ясо, багато свіжого м’яса якогось домашньої тварини — це асоціюється з внутрішніми глибокими переживаннями, фобіями, досконалими в вульгарному аморальними вчинками.

Іноді, особливо часто це трапляється у жінок, свіже або заморожене м’ясо виникає в сонному свідомості після досягнення якоїсь мети, яка довго займала розум і всі помисли сновидіння. У цій інтерпретації бачити варене або тушковане м’ясо уві сні — погана ознака, бо виявиться, що хтось дійшов до вашої заповітної мети раніше, а місця для двох на цьому життєвому олімпі немає.

Бачити упереміш свіже і варене м’ясо — сон, який вказує на повну плутанину в життєвих планах і нерозуміння свого призначення. Нарізати м’ясо і крутити його уві сні в фарш — натяк на вашу непристосованість до життя. Чи не забагато за вас і для вас роблять ваші рідні, члени вашої сім’ї або кохана людина? Це не може не подобатися, але терпіння будь-якого не безмежне, врахуйте це.

Сімейний Сонник

Бачити його уві сні, купувати або є означає, що вас чекає хвороба або неприємності, з-за яких ви будете сильно переживати. Чим свіже м’ясо і чим більше на ньому крові, тим небезпечніше буде хвороба. Тухле м’ясо уві сні пророкує, що ви запустили вашу хворобу. Солоне м’ясо уві сні означає, що ваша хвороба принесе багато прикростей вам і вашим близьким. Баранину є уві сні — знак мук, переживань, тривог. Яловичину є уві сні — передвісник невеликого розлади шлунка. Але є телятину уві сні віщує одужання від тяжкої хвороби. Свинина смажена уві сні — знак більш щасливий, ніж свинина варена. Смажена свинина уві сні — знак користі, вигоди, а варена — віщує прибуток, яку ви отримаєте не відразу, а після довгих суперечок і клопоту. Взагалі, є уві сні смажене м’ясо віщує збитки.

Є уві сні сире м’ясо — до розчарувань і втрат. Є уві сні будь сире м’ясо означає збитки і невдачі в справах. Якщо вам присниться, що ви їсте м’ясо іншої людини, то ваш стан збільшиться. Однак вважається, що їсти м’ясо незнайомої людини уві сні краще, ніж м’ясо людини знайомого, так як останнє означає його смерть. Є уві сні ті частини тіла, якими той чоловік заробляє собі на життя (руки, ноги, голову і т. П.), Означає, що в житті ви позбавите когось шматка хліба. Якщо вам присниться, що ви бачите м’ясника за роботою або з сокирою, то вам загрожує смерть від нещасного випадку або насильницька смерть. Іноді такий сон передвіщає вам втрату доброго імені в результаті необдуманих дій.

Ісламський Сонник

М’ясо — ознака благополуччя і Божого спадку. Свинина — це багатство, здобуте гріховним шляхом. Риб’яче м’ясо — приємний доля від Аллаха. А бачення невідомого м’яса і кісток — ознака смути і воєн. Людське м’ясо тлумачиться як майно, — в тому випадку, якщо хто-небудь побачить його в вареному або тушкованому вигляді. А якщо м’ясо сире, то воно вказує на лихослів’я про будь-кого, хулу, наклеп. І хто побачить уві сні, що їсть м’ясо людини, той буде ганьбити його в його відсутність.

Сире м’ясо означає майно заборонене, а м’ясо варене або смажене означає майно, що належить царю. Хто ж побачить, що смажить м’ясо, то його через велику кількість, яке він придбав гріховним шляхом, осягнуть проблем. Верблюже м’ясо — це придбання багатства або, як ще кажуть, воно може означати хвороба, а є уві сні його м’ясо — до сили і могутності ворогів. Купувати чи продавати уві сні м’ясо — до втрати майна. Є баранину — до сварки і ворожнечі.

Є яловичину — до стомленості. Але інші кажуть: їсти смажену яловичину — до позбавлення від тривог. Є куряче або гусяче м’ясо — завжди на добро. Інші вважають, їсти м’ясо будь-якого птаха — до стомленості. Є сире м’ясо тварин — до добра. Є засолених м’ясо — на жаль. Деякі вчені — тлумачі снів вважають, що бачити уві сні м’ясо — до хвороби.

Сонник Лонго

Бачити уві сні м’ясний магазин, купувати сире м’ясо — до погіршення здоров’я або матеріального становища. Якщо уві сні ви викидаєте сире м’ясо, то наяву вам доведеться відмовитися від чогось, придушити в собі плотське бажання. Людське м’ясо сниться як провісник недобрих подій. Бійтеся травм. Мити сире м’ясо — до тривалої хвороби.

Давати сире м’ясо собаці — такий сон говорить, що вам чимось доведеться пожертвувати в реальному житті заради одного. Різати сире м’ясо, нарізати його на шматки — до суттєвої підтримки від когось близького, але тільки в тому випадку, якщо продукт побут свіжим і без крові. В іншому випадку вас чекає хвороба або інша напасть. Красти м’ясо уві сні — до великої вигоди в справах. Знову ж воно повинно бути свіжим і якісним. Якщо в сновидінні вам довелося їсти м’ясо в колі сім’ї і відчувати, що воно несмачне, погано приготоване — чекайте розладу, сварок в будинку.

Сонник Ванги

Сни про м’ясо мають як погане, так і хороше значення. Тлумачення залежить від кольору: темне м’ясо або яскраво червоного кольору — хвороба, причому важка, а якщо м’ясо рожеве, ніжне — одужання. Сонник Ванги символізує м’ясо як знак плотських утіх і насолод: якщо наснилося м’ясо з кров’ю, успіх в любовних справах не за горами.

Якщо сниться процес поїдання сирого м’яса з кров’ю або м’яса дикого звіра, чекай біди: смерть близької або істотні фінансові втрати. Однак сон, в якому сниться сама людина або близький йому родич, який їсть уві сні смачне, соковите м’ясо, означає позбавлення від напастей. Іти в сні з м’ясом в руках по дорозі — означає, що хвороба постукає в двері.

Китайський Сонник

Вовк пожирає м’ясо на нозі — говорить про неблагополучне становище. Є собаче м’ясо — тяжба, офіційний розгляд. Їж баранину у відкритому залі, в критій частині двору — щастя. Ножем ріжеш і їж свинину — передвіщає хворобу, недуга. Їж гусятину — передвіщає хворобу дружини. Їж курятину або качатину — на щастя. Є сире м’ясо — на жаль. Є готове м’ясо — на щастя. Поїдати м’ясо свого власного мертвого тіла — розставання. Вбити бика і є його м’ясо — комерційний прибуток.

Сонник Фрейда

З усіх видів їжі м’ясо — в самій явною і грубій формі символізує статевий акт. Тільки активні дії і ніяких душевних переживань! Сире м’ясо — сексуальне розпуста з ознаками збочень. М’ясо з кров’ю — символізує прагнення займатися любов’ю під час місячних. Добре приготоване м’ясо — символізує прагнення до витонченим і різноманітним сексуальним вправам. Зіпсоване м’ясо — символізує захворювання статевих органів або порушення їх функціонування.

Сонник Нострадамуса

Купувати чи є м’ясо — до хвороби, але якщо є приготоване смачне м’ясо — до одужання або до того, що хвороба благополучно мине. Приготоване м’ясо — символ державної влади і державного майна. Якщо сниться чоловік, обробляли м’ясо (м’ясник), варто побоюватися неправильного розуміння дій з боку оточуючих людей.

Еротичний Сонник

Поїдання м’яса — до пристрасті, любовних пригод, пов’язаних з небезпекою. Якщо сон сниться чоловікові, значить незабаром його чекає успіх і в матеріальному плані, і в душевних справах. А дівчина, яка бачила уві сні м’ясо, доб’ється мети і її чекають дивовижні події. Але якщо вона уві сні приготувала м’ясо, удача вислизне від неї до суперників.

Езотеричний Сонник

Якщо приснилося свіже м’ясо, це до майбутньої болю (є ймовірність зубного болю, невралгії, радикуліту). Приготоване — до гостинного прийому в якийсь поїздці або подорожі. Побачити гниле — такий сон підказує, що вам варто було б перевірити зуби і носоглотку, оскільки є ймовірність запального процесу.

Сучасний Сонник

Якщо жінці сниться сире м’ясо — це значить, що вона зіткнеться з безліччю приголомшливих подій при виконанні поставлених нею цілей. Якщо вона бачить приготоване м’ясо — це знак того, що тієї мети, до якої вона прагнула, швидше досягнуть інші.

Сонник Міллера

Побачити сире м’ясо — для жінки цей сон означає, що на шляху до поставлених перед собою завдань вона зіткнеться з великою кількістю несподіванок. Приготоване м’ясо сниться до того, що цілі, якої вона хотіла досягти, доб’ються зовсім інші люди.

Французький Сонник

М’ясо темно-червоних відтінків сниться до важкого недугу. Шматки м’яса, залитого кров’ю, сняться до того, що в сердечних справах події розвиватимуться більш сприятливий оборот. М’ясо рожевого кольору обіцяє хворим одужання, а іншим — довгий відмінне здоров’я.

Сонник Менегетті

Так як м’ясо — продукт, одержуваний при розчленуванні живого (неживе, що сталося від живого), то цей образ завжди має негативний звучання і може символізувати агресивний канібалізм.

Сонник Хассе

Побачити м’ясо — це до неприємностей; є — до хвороби; покупка сниться до вилучення якоїсь користі; готувати страву з м’яса — сон до благополучного життя.

Англійська Сонник

Відрізати в сновидінні шматок м’яса: для себе — в торгових справах будете успішні; для іншої людини — належить займатися благодійністю.

Сонник Мандрівника

Бачити сире — досада, неприємності; є — до хвороби; є людське — до важкого пізнання; дізнатися заборонену таємницю.

Сонник Цветкова

Сире м’ясо сниться до неприємності, а якщо є його — до хвороби. Також см. Яловичина, Свинина.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: