Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник миша — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Миші уві сні означають неприязні стосунки, особливо в своєму будинку, або важкі часи (якщо побачите уві сні багато мишей). Після сну про мишей уважніше придивіться до свого найближчого оточення. Хтось із ваших близьких затаїв на вас зло і намагається шкодити вам. Іноді сон про мишей віщує втрату близької людини або друга. Ловити мишей уві сні — знак того, що ви не повинні сидіти склавши руки. Щоб здійснити ваші плани, вам доведеться чимало побігати. Іноді такий сон пророкує, що ви помститеся за зраду або зраду.

Бігати за мишею уві сні — знак сватання або залицянь. Писк мишей чути уві сні означає, що вам слід бути обережніше і не базікати зайвого, так як ваші заздрісники спробують нашкодити вам. Іноді такий сон попереджає про крадіжки. Білих мишей бачити уві сні означає удачу в справах і сімейне щастя. Одружувалися сон віщує довге і щасливе спільне життя. Вбивати миша уві сні — до печалі. Бачити уві сні, як миші поїдають запаси, означає, що у вас буде багато нахлібників. Іноді такий сон трактується по-іншому і означає, що в родині дармоїдів запасів не виснажаться. Дивіться тлумачення: Летюча миша.

Сонник Лоффа

Слово «mus» (миша) в грецькій мові утворено від дієслова «красти», так що мишу можна вважати символом злодійства. І у нас миша часто називають «сірим злодюжкою». Миша також здавна символізує боязкість. Народні казки часто наділяють миша надприродною силою. Миша — істота, що допомагає знайти втрату в будинку: «Мишка, мишка, пограй та назад віддай». Миша дає приріст. Випав у дитини молочний зуб кидали за грубку, примовляючи: «Мишка, мишка, на тобі зуб кістяний, дай мені корінний».

В Африці мишей використовують для пророкувань, так як вважають, що вони знають таємниці загробного світу. В іудаїзмі миші — символ лицемірства, а в християнстві — символ злий, руйнівною діяльності. Зауважимо також, що це маленький звір, який може усюди пролізти. Залежно від вашого реального ставлення до них, приснився миша може означати і дрібну неприємність, і сентиментальне ставлення до кого-то. Однак в більшості випадків бачити уві сні мишей веде до втрати грошей або є передвістям небезпеки бути обкраденим.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні миша впритул наблизилася до вас, то сон вказує на те, що вам потрібно терміново отоваритися, так як гряде підвищення цін. Спляча миша сниться до того, що у ваших дітей все буде добре: вони здорові і однолітки не ігнорує, не ображають їх. Миша, що з’явилася в снах на вівторок, вказує на те, що у вас є секрет, який ви приховуєте від близької людини. Таємниця розкриється в будь-якому випадку, і краще, якщо він почує вашу версію.

Якщо за вашою спиною розпускаються плітки, то після сну про миші ви в найближчі дні дізнаєтеся ім’я головного «розповсюджувача» «життєвих історій». Сниться біла миша — значить, швидше за все, цією людиною виявиться хтось із вашого близького оточення. Чорна або сіра миша сниться до того, що у вашій реальному житті все як і раніше і зміни не передбачаються.

Сонник Ванги

Сон за участю миші має для людини велике значення і вимагає дуже серйозної уваги. Миша уві сні провісник початку чорної смуги в житті, важкого періоду, коли можуть відбутися будь-які неприємності, від підвищення цін на продукти до справжніх небезпек. Якщо миша знаходиться близько до Вас, то необхідно якомога швидше закуповувати необхідні продукти і товари, так як подорожчання вже не за горами. Якщо в ніч на вівторок Вам сниться миша — Ви зберігаєте велику таємницю, і необхідно прийняти рішення, розкрити її близьким чи ні. Сплячі мишки це хороший сон, в ньому йдеться про те, що Ваші дітки будуть здорові, у них немає труднощів у спілкуванні з однолітками, вони прекрасно і вільно почувають себе в будь-якій компанії. А можливо, Вас чекає поповнення сімейства.

Сонник Лонго

Якщо вам приснилася миша, ви опинитеся в небезпеці, тому від вас вимагається підвищена обачність. Якщо незнайомі люди вселяють вам побоювання або не викликають довіри, не варто сходитися з ними ближче. У хороших людей, як правило, енергетика чиста, тому ваші емоції, викликані добре зарядженим людиною, не потребують «фільтрації». Якщо ж ви при спілкуванні з кимось відчуваєте дискомфорт, це говорить про те, що людина має не зовсім здорове біополе і може пробувати якимось чином надати на вас вплив. Ловити миша або побачити її сидить в мишоловці — добрий знак: ви або отримаєте прибуток, або вам щось подарують, або зробите для будинку вдале придбання.

Сонник Міллера

Якщо наснилася миша, значить, ви зіткнетеся з брехнею друзів, вдома трапляться якісь неприємності, хід справ в бізнесі буде неприємно дивувати. Вбити миша — до перемоги над недоброзичливцями. Дали їй можливість втекти — попереду боротьба з сумнівним результатом. Якщо миша явилася уві сні молодій жінці, це означає, що у неї є недоброзичливці, які віддають перевагу діяти приховано. Вони можуть зараз готувати для неї якусь пастку. Побачити миша на власному платті — жінці після такого сновидіння належить стати головною дійовою особою майбутнього скандалу.

Ісламський Сонник

Миша — це нечестива і грішна жінка, яка завжди краде. Писк миші або щури віщує про ушерб, який буде завдано якимось пронирливим, зіпсованим людиною або злодієм. Бачити уві сні як миша вибігає з дому — віщує кінець благоденства і хорошого життя. Бачити багато чорних і білих мишей — ознака того, що Ви проводите дні і ночі без користі для себе і для інших. Якщо побачить людина, що миша їла їжу або що-небудь інше в будинку його — це до скорочення життя.

Сонник Нострадамуса

Величезні кількості мишей сняться до важких часів — війні, голоду, мору. Мертва миша — передвісниця матеріальну скруту. На вас напала зграя кажанів — доведеться зіткнутися з проявами страшного зла. Якщо ви з руки годували кажана, це говорить про те, що можуть статися якісь небезпечні події, і тільки витримка і терплячість можуть їх попередити.

Сонник Менегетті

Миша є виключно ненажерливого гризуна, що знищує запаси людини, надзвичайно плодовитого на шкоду оккупируемой їм середовищі. Чи означає вампірично захоплення, нав’язуючи спонукання до еротизму. Висловлює підкреслену жіночу негативність, постійно символізує деструктивність, яка провокує в чоловікові потяг.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться миша, це означає, що ви постійно сваритеся з коханою людиною або чоловіком. Якщо подібний сон сниться дівчині, це означає, що хтось намагається нашкодити їй і замишляє посварити її з коханим. Миша на плаття віщує скандал, в якому жінка буде брати участь.

Англійська Сонник

Якщо сняться миші, то вони означають безрезультатні спроби зайнятися бізнесом, життя в бідності, а також спроби недругів і наклепників втрутитися у ваші справи і нашкодити. Ще одне значення сну — нещасливий шлюб і неслухняні діти.

Сонник Мандрівника

Миша — таємний недоброзичливець; стара — недозволені нав’язлива проблема, думка, почуття; біла — вірність в непотрібних відносинах; механічна, електронна — творчі ідеї.

Езотеричний Сонник

Потрапите в безглузде становище; це знак майбутніх дрібних дурниць. Ловити миша — опинитеся в безглуздому становищі, розшукуючи сумнівні розваги на свою голову.

Сонник Фрейда

Миша уві сні означає, що людина дуже не задоволений своїм подружнім життям і шукає спосіб вирішення даної ситуації.

Китайський Сонник

Кішка ловить миша — віщує великий прибуток, багатство.

Французький Сонник

Сон попереджає про підступність близької вам людини.

Сонник Хассе

Миша — це уособлення таємного недоброзичливця.

Сонник Цветкова

Бачити миша уві сні — у вас є таємний ворог.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: