Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мило — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про нього віщує втрати, збитки, підступи недоброзичливців або виправдання. Іноді сон про мило пророкує оновлення, прагнення до кращого, успіх у справах. Вмиватися з милом уві сні означає, що вас чекає передчасна старість через зневажливе ставлення до свого здоров’я і легковажного проведення часу. Іноді сон, в якому ви вмиваєтеся над умивальником, віщує вам звільнення від зобов’язань. Дивіться тлумачення: Руки, Піна.

Іноді сон про умовно означає, що ваше лицемірство і безчесні вчинки стануть відомі, — і тоді вам доведеться пошкодувати про скоєне. Сон закликає вас замислитися над власною поведінкою. Бачити старий умивальник уві сні — знак того, що ви не зміните свої звички. Умивальний таз бачити уві сні — передвісник біди або смерті когось із ваших близьких. Прати милом або мити щось уві сні — знак того, що вам слід постаратися привести свої справи в порядок. Намалювати щось уві сні означає, що вам не слід пускатися в ризикована справа.

Намалювати себе уві сні означає, що вам слід відмовитися від хитромудрого плану, який ви задумали, інакше вам не уникнути неприємностей. Якщо вам присниться, що ви намалювати когось, то вам слід проявити обережність у важливій справі, щоб не погубити гарне починання. Для цього постарайтеся зробити так, щоб ваші хитрі виверти не помітив чоловік, від якого залежить успіх вашої справи. Сон, в якому ви побачили, як вас намилює, віщує обман від людини, що прикидається вашим щирим другом. Мильні бульбашки самому пускати — знак того, що скоро вас чекає невелике розвага або пусте проведення часу. Бачити мильні бульбашки уві сні — знак марних надій або порожніх клопоту. Дивіться тлумачення: Баня.

Сонник Ванги

Бачити сон, в якому ви вмиваєтеся — хтось намагається «замилити» вам очі. Придивіться уважніше до свого оточення. Нюхати дустовое або дігтярне мило з різким неприємним запахом — наяву вас чекає важка робота з низькою оплатою. Сниться сон, в якому вам дарують змилок — хтось хоче вас образити або принизити через заздрощі видали. Не піддавайтеся на провокації, пам’ятайте собі ціну і не слухайте дурних пліток.

Сонник Лонго

Бачити мило — Ваші друзі забезпечать, процвітання в справах. Мильні бульбашки — Ви дуже сильно можете постраждати від своєї довірливості. Купувати мило — господарство і побут повністю займуть Ваш час. Якщо снилося господарське мило — Ваші виправдання і каяття, з — за поганого вчинку будуть почуті. Якщо снилося красиве мило — успіх в кар’єрі, домашні справи, зростання доходів.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви бачите мило, віщує веселу вечірку. Якщо дівчині приснилося, що вона користується милом, наяву вона ні в чому не буде відчувати нестачу. Купувати мило — попередження про те, що в реальному житті рідні і друзі будуть ставитися до неї з недовірою.

Сучасний Сонник

Наснилося мило — уважно стежте за своїми речами, можете, що то втратити або у Вас що то вкрадуть. Мильні бульбашки — Ваше щастя і благополуччя буде дуже короткочасним. Якщо сниться, як варять мило (виготовлення) — не беріть нічого чужого, особливо без попиту.

Сонник Лоффа

Мило має в побуті настільки однозначне застосування, що і як сновідческій символ передає лише одне значення: оновлення, прагнення до кращого, потреба в тому, щоб мати незаплямовану совість і дійсно «чисті» руки.

Ісламський Сонник

Хто уві сні пере одяг милом, той зцілиться, або покається, або позбудеться своєї тривоги і сплатить свій борг. Бачити мило-ознака зникнення турбот і тривог, бо воно видаляє бруд, а бруд-це турбота і тривога.

Сонник Міллера

Мило уві сні означає, що друзі запросять Вас на цікаву вечірку. Фермерів очікують удачі в їх різноманітної діяльності. Якщо дівчина уві сні користується милом — значить, вона ні в чому не матиме потреби.

Англійська Сонник

Мильні бульбашки — щастя недовговічне, і легко може залишити Вас. Бачити мило — зможете досягти чогось нового, кращого; відчуєте себе оновленим. Вмиватися милом — зміни на краще неминучі, чекайте.

Езотеричний Сонник

Потрібно лікуватися. Мило — це вказівка ​​на те, що для одужання вам треба користуватися лікарськими засобами, випробуваними способами лікування. Сон закликає впритул зайнятися своїм здоров’ям.

Сонник Хассе

Приснилося мило — це знак прийдешнього відновлення, устремління до кращого, успіху у всіх справах. Мильні бульбашки — пізнати короткий щастя.

Сонник Мандрівника

Мило — спритність, протекція; звільнення (потреба в очищенні), невразливість; втрата, обман. Намилюватися — прочухан.

Французький Сонник

Приснилося мило означає, що за підтримки друзів і рідні ви зможете налагодити стан своїх справ.

Сонник Цветкова

Станеться щось несподіване, втратите щось.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: