Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник муха — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Побачити муху уві сні — означає, слід очікувати подій, пов’язаних з дітьми. При цьому є маса різних нюансів. Так, якщо Вам доводиться бити уві сні мух, які докучають вам і не дають спокою, то це означає, що на підсвідомому рівні Ви відчуваєте неприязнь або ненависть до своїх власних дітей. Якщо Ви відриваєте крила, лапки у мухи уві сні, то у Вас є приховане бажання зайнятися вступити в зв’язок з більш молодим партнером.

Ймовірно, Вам слід трохи зменшити опіку над своїми дітьми, якщо уві сні мухи не докучають і не заважають Вам. Якщо сняться мухи, які дзижчать, літають навколо Вас, а Ви нічого не можете зробити з цим, то значить, потрібно чекати неприємностей або невдач на любовному і сексуальному фронті. Злість від таких невдач Ви схильні зганяти на дітях. Якщо Ви бачите уві сні, що мухи обліпили що-небудь, то потрібно бути обережними, так як у Вашому житті найімовірніше, скоро настануть зміни, які не завжди є хорошими.

Сонник Лоффа

Комахи зеленого кольору є несприятливим знаком, що передвіщає смуток і клопіт. Ще це може бути символ нечистої сили або ж вказівка ​​на нещирих друзів. Побачити зелену муху на руці, значить, найближчим часом існує ризик втратити щось цінне, причому це може мати не тільки матеріальний, а й духовний характер. Подібний сюжет служить рекомендацією, що пора позбавлятися від докучливих знайомих. Прийшов час, коли ви зможете убезпечитися від накопичених пліток і чуток, і створите навколо себе сприятливу атмосферу.

Якщо для того щоб позбутися від комах використовується мухоловка, значить, в реальному житті є ризик стати об’єктом пліток. Побачити в мухоловка багато мух — це знак того, що вдасться впоратися з існуючими проблемами, але неприємний осад після них залишиться на тривалий час. Сновидіння, де комахи ловляться на липку папір, пророкує виникнення численних сміття, а ще проблем зі здоров’ям.

Сонник Лонго

Якщо вам приснилася муха, яка голосно дзижчала над вашим вухом і докучала, значить, ваш давній друг визнає за якийсь ваш вчинок дурницею. Якщо хочете уникнути конфлікту, то забудьте про гордість. Чи не вставайте в позу і не відмовляйтеся від пояснень. Якщо ви відверто поговорите, розповісте про мотиви свого вчинку, то це найкращим чином позбавить від напруженої ситуації.

Ловити муху, пробувати її вбити — підказка: якусь важливу для вас завдання ви хочете вирішити не найкращим способом, хоча вважаєте саме його найоптимальнішим. Не знайшовши іншого рішення, ви зав’язнете в свою проблему ще більш грунтовно.

Відривати мусі крила — цей сон говорить про зайвої жорстокості по відношенню до тих, хто, на вашу думку, завинив. Розмірковуючи, як би серйозніше помститися цій людині, ви абсолютно втрачаєте з поля зору, що все скоєне вами зло повертається бумерангом.

Сонник Ванги

Муха — знамення про покійних, які хочуть про щось вам повідомити. Якщо до вас пристала шкідлива муха уві сні — значить незабаром ви будете проводжати в інший світ близького і улюбленого вами людини, з яким прожили разом не один рік і розставання для вас стане дуже болючим. Прикінчити муху — можливо, ви старанно намагаєтеся забути якісь моменти з минулого, болісні спогади, які мають зв’язок зі смертю, однак, чим більше ви намагаєтеся їх забути, тим більше вони перед вами є. Помоліться і зміряв з тим, кого втратили, не намагайтеся стерти це з пам’яті.

Сучасний Сонник

Якщо вам приснилася муха, то до вас прийдуть гості, які вимагають не тільки вашої уваги, але і захочуть, щоб ви дістали для них з неба зірку. Не об’єднуйте свій пристрій їхніх забаганок і ігноруйте їх невдоволення.

Рояться навколо вас мухи сняться до того, що ваші співробітники стануть плести інтриги і плітки, але вам не потрібно брати до уваги сказане ними. В іншому випадку ваші сміховинні, необгрунтовані закиди настільки змучений близької вам людини, що він порве з вами.

Ісламський Сонник

Бачити бджолу або муху означає людей низького походження і правдиві мови. Муха це мерзенний, слабкий і часто лаються людина. І якщо хто-небудь побачить, що муха літає над його головою, то у нього є слабкий ворог, який не здатний що-небудь зробити або придумати підступи проти нього і хоче мати перевагу над ним. І хто побачить, що муха сіла на що-небудь з його майна, той повинен берегти цю річ від злодіїв.

Сонник Хассе

Побачити безліч мух — це до пліток. Ловити мух — такий сон означає, що ви опинитеся в біді через своїх дій або промов. Побачити, що комахи були в їжі або вини, — це до переляку; вбивати — уникнете неприємностей.

Сімейний Сонник

Одна муха уві сні означає прикрість або ж зустріч з наданими людиною. Мухобойка уві сні нагадує вам про те, що ваші вороги не дрімають і вам не слід сидіти склавши руки. Дивіться тлумачення: комахи, укус.

Сонник Мандрівника

Муха — нав’язливі думки, бажання; поганий настрій; настирлива знайома (подруга). На їжі — справи під загрозою; гудуть небезпека; пробудження демонічної енергії Кундаліні.

Китайський Сонник

Муха — бачити її означає, що сили ворогів ростуть. Муха уві сні сідає на одяг — до намовою, наклепі. Бачити, як ви знищили муху, — до успіху в справах.

Сонник Міллера

Муха — небезпека інфекційного захворювання, у Вас занадто багато ворогів. Вбити або вигнати муху — Ви поправите ситуацію, завдяки своїй винахідливості.

Езотеричний Сонник

Наснилася муха — значить, уже дуже скоро вам хтось набридне. Перетворилися в муху — значить, в реальному житті комусь набридає.

Французький Сонник

Муха — це передвісниця переслідування вас заздрісникам і розчарування в друзях.

Сонник Цветкова

Побачити одну муху уві сні — до печалі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: