Сонник мухи в будинку, до чого сниться мухи в будинку уві сні

Мухи в будинку уособлюють уві сні найгірші людські якості. Крім того вони попереджають про свої клопоти, хворобах, а іноді і про смерть. Сонник допоможе грамотно розтлумачити образ і зрозуміти, до чого він сниться.

Трактування по Міллеру

Сонник Міллера переконаний: уві сні мухи в будинку попереджають про ризик підчепити інфекційне захворювання. Крім того, схоже вас оточують недруги і злостивці.

Проявіть кмітливість

Молодий дівчині бачити мух означає, що її спіткає нещастя. Але якщо вона їх вижене уві сні або повністю переб’є, то наяву виправить непросте становище завдяки власній хитромудрості і винахідливості. Сонник також радить врахувати всі особисті дії в сновідних сюжеті.

Обережніше!

Гнати комах з кімнати — до клопотів і печалі, рідше — до звістки про чужої смерті. Довелося ловити шкідників руками — потрапите в пастку, яку будували для іншого.

Наснилося, що ви потруїли мушок хімічними засобами — позбудетеся від заздрісників, ворогів. До чого сниться, що трапилося бити паразитів мухобойкой? Сонник вважає, що в реальності розкриєте інтрижку.

Якщо з’явилися мухи в будинку, і ви використовували уві сні липку стрічку, щоб їх переловити, то розсваритися з друзями.

Відпочиньте!

До чого сниться особливо багато літаючих комашок? Бачити, як комахи повзають по продуктам і їжі, означає, що своєю наполегливістю ви лише збільшите поточну проблему.

Більш того сонник думає, що нерозумна поведінка стане причиною втрати хороших друзів. Наснилися мухи в будинку? На вас разом наваляться дрібні, але вкрай неприємні справи.

Багато літаючих паразитів уві сні символізують ступінь особистого роздратування. Вам потрібно негайно відпочити, інакше ви зірветеся.

Не гнівайтесь!

До чого ще сниться багато мух? Сонник впевнений, що оточуючі раптово зажадають від вас те, що робити ви абсолютно не мають наміру.

Якщо приснилося, що мухи в будинку буквально обліпили тіло, то станете предметом для обговорення в суспільстві взагалі або зокрема на роботі.

Буде краще, якщо ви повністю проігноруєте плітки і неприємні висловлювання на свою адресу. Якщо ви дозволите собі хоча б трішки розлютитися, то все закінчиться грандіозним скандалом.

Станете пророком!

Наснилося, що паразити буквально переслідують вас? Це відображення поганих передчуттів. На думку сонника цей же образ знаменує пробудження пророчого дару.

Якщо уві сні ви явно чуєте дзижчать комашок, але не можете їх бачити, то наяву станете справжнім пророком. Однак це явище може носити і тимчасовий характер.

Конкретні значення

Подальше тлумачення сну залежить від того, якими саме були мухи в будинку.

 • Жовті — символ вампіризму.
 • Червоні — пристріт.
 • Чорні — щоденні проблеми, страхи.
 • М’ясні зелені — тривала хвороба.
 • Білі — наслідки вчинених вчинків.
 • Гедзі — гнів, злість.
 • Не перебільшуйте!

  До чого сняться особливо великі мухи в будинку? Ймовірно, в реальному світі вам доводиться спілкуватися з надокучливими і лицемірними людьми.

  Великі особини уві сні символізують важку ситуацію, з якої ви давно намагаєтеся вибратися. Крім того сонник підозрює, що ви надмірно перебільшуєте склали обставини.

  Якщо ж приснилася мушка неймовірно гігантського розміру, то ви візьметеся за справу, яке буквально здасться вам «не по плечу».

  Сонник мухи в будинку, до чого сниться мухи в будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: