Сонник мурена, до чого сниться мурена уві сні

Наснилося мурена пророкує знайомство з хитрим і неприємною людиною, запевняють сонники. А взагалі, для правильного тлумачення того,, до чого сниться ця рибеха, мало одного образу, в такій справі потрібно враховувати весь сюжет цілком. Згадайте всі подробиці того, що ви бачили уві сні, і вам стане ясно, що обіцяє таке сновидіння.

Сонник Густава Міллера

Тлумачення сну, пропоноване сонником Міллера щодо того,, до чого сниться мурена, запевняє, що ця хижа рибка пророкує неприємності на професійній ниві. Особливо погано, якщо мурена намагалася вкусити — це ознака того, що у вашому оточенні є людина, здатна вам сильно нашкодити.

Мурен уві сні було багато? Такий сюжет натякає, що ви перебуваєте не в тому місці і не з тією компанією, що вам потрібна — це може бути натяком на те, що вам слід змінити професію або, як мінімум, місце роботи.

Незвичайний улов як символ неприємного знайомства

Виловити з води мурену уві сні означає знайомство з неприємним у всіх сенсах людиною. Він буде таким же «слизьким», як і повсякчас риба — зробить гидота і з легкістю «викрутиться» з рук правосуддя, засмучує своїм трактуванням Сучасний сонник.

Бачите, що ви на риболовлі зловили мурену і поклали її в садок з іншою рибою, а через деякий час помітили, що ця морська тварина поїдає ваш улов? За версією сонника Лонго, це означає, що ви познайомите своїх друзів або колег з людиною, який буде всім шкодити в колективі.

Зустріч з хижачкою, або Прислухайтеся до порад

До чого сниться сюжет, в якому ви плаваєте в морі і зустрічаєтеся з муреною, пояснить сонник пастора Лоффа. Ви з власної дурості потрапите в ситуацію, яка може привести вас до великих неприємностей. Щоб не сталося подібного, прислухайтеся до порад, які вам дають мудрі наставники або досвідчені друзі.

Наснилося, що вас кусають хижі вугреподібні риби? Чоловікові це передбачає появу в житті заздрісників. А ось дівчині бачити подібне — символ того, що вона стане жертвою пліток, які не послухавшись настанов подруги.

Смачний делікатес чи неїстівна їжа: Від радості до розчарувань

Є уві сні приготовлену мурену — ознака того, що з серйозною ділової сутички з конкурентом ви вийдете переможцем. Особливо багато радості і позитивних моментів принесе ця перемога, якщо риб’яче м’ясо було солодким.

А ось тлумачачи,, до чого сниться поїдання несмачного або гіркого м’яса хижачки, а також пробувати уві сні на смак горіле блюдо з мурени, тлумачі віщають, що це знак розчарування. Ви ставите надто високі ставки.

Де ви її побачили

Наснилося мурена може мати різне трактування вже навіть по тому, де ви бачили її уві сні, підказують сонники. Отже, вона була в:

 • Річці — зіткнетеся з небезпекою там, де її бути, з одного боку, і не повинно;
 • Море — не варто ризикувати, чи не прорахувавши всі свої дії;
 • Акваріумі на виставці — станете свідком конфлікту близької людини з його недругом;
 • Басейні — ви надмірно самовпевнені, сподіваючись на удачу навіть тоді, коли треба остерігатися.
 • Сонник мурена, до чого сниться мурена уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: