Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мурахи до чого сняться мурахи уві сні

Кожен тлумач по-своєму пояснює, до чого сняться мурахи. Якщо уві сні ваш будинок кишить цими комахами — це може означати тільки те, що в справах чекає приголомшливий успіх після довгих і нелегких праць. Прямо протилежно сонник трактує сюжет, в якому ви позбулися них. Готуйтеся пережити розорення.

Сучасний сонник

Коли уві сні ви спостерігаєте мурах в лісі — це до труднощів і нелегкої невдячної роботи.

Якщо сниться, що маленькі лапки бігають по вашому тілу, до вас прийде визнання і повагу. Сучасний сонник попереджає, що кусають мурахи не віщують нічого доброго. Може трапитися біда з рідними або близькими людьми.

Якщо приснився болючий укус мурашки, то це сновидіння слід розцінювати як передвістя конфлікту з колегами, товаришами по службі. Можливо, виникнуть невеликі проблеми на роботі, які не позначаться на кар’єрі.

Якщо уві сні ви ловите мурашок, це означає, що найближчим часом до вас прийдуть гроші, а також шану і повагу.

Сучасний сонник попереджає, що розтоптати мурах, значить, підірвати своє благополуччя.

Якщо приснилися мертві мурахи, то ви витратите неймовірну кількість праці і зусиль в справу, яка принесе зовсім незначну віддачу.

Універсальний тлумач

Якщо приснилося, що впали в мурашник, вас чекають сумні звістки. Наступити в нього — до тривожних подій.

Якщо уві сні ви бачите, що в квартиру повзуть мурашки, то знайте: це обіцяє покупку нової речі. А ось побачити в нічних мареннях нічого не роблять, комах до повного розорення.

Спостерігати уві сні за мурахами, які дружно повзуть один за одним, означає, що наяву у вас дуже багато вірних товаришів, які ніколи не зрадять і не залишать у біді.

Якщо примарилося, що мураха щось тягне до себе в оселю — це відмінний знак. Універсальний сонник попереджає про те, що справжнє життя необхідно задуматися про події, які відбудуться в недалекому майбутньому, так як, найімовірніше, найближчим часом все зміниться і справи підуть не так добре як хотілося б, тоді вам необхідно буде скористатися своїми заощадженнями, які ви зробите зараз.

Думка Ванги і Хассе

Пояснення,, до чого сниться мураха, є і у Хассе. У цьому тлумачі снів йдеться, що побачити це комаха, значить, витратити багато сил або працювати не покладаючи рук для справи, яке принесе гарний прибуток. Якщо ж наснилося, що мурахи тебе покусали, чекай нещастя.

Сонник Ванги вважає, що подібне сновидіння віщує матеріальний достаток в будинку.

Тлумачення Міллера і Серафими

Детальний опис, до чого ж сняться ці створення, дає і Міллер. Провидець вважає, що сновидіння на ранок після побаченого цілий день будуть долати різні неприємності.

Міллер стверджує, що ті, хто істоти обіцяють швидкий переїзд в нову незнайому місцевість, де ви знайдете велику і дружну сім’ю.

А ось якщо мурахи наснилися закоханим — це до швидке весілля.

Циганка Серафима впевнена, що працюють, повзуть мурахи віщують клопоти, а також успіх і сімейні радощі.

Різні передбачення

Сонник Симона Кананіта стверджує, що подібне є в нічних мареннях до приголомшуючого успіху, сімейної радості. Розтоптувати їх — підривати власне щастя.

Якщо мурахи уві сні пробралися в рот, вашому житті загрожує страшна небезпека.

Сонник мурахи до чого сняться мурахи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: