Сонник мурахи до чого сняться мурахи уві сні

Кожен тлумач по-своєму пояснює, до чого сняться мурахи. Якщо уві сні ваш будинок кишить цими комахами — це може означати тільки те, що в справах чекає приголомшливий успіх після довгих і нелегких праць. Прямо протилежно сонник трактує сюжет, в якому ви позбулися них. Готуйтеся пережити розорення.

Сучасний сонник

Коли уві сні ви спостерігаєте мурах в лісі — це до труднощів і нелегкої невдячної роботи.

Якщо сниться, що маленькі лапки бігають по вашому тілу, до вас прийде визнання і повагу. Сучасний сонник попереджає, що кусають мурахи не віщують нічого доброго. Може трапитися біда з рідними або близькими людьми.

Якщо приснився болючий укус мурашки, то це сновидіння слід розцінювати як передвістя конфлікту з колегами, товаришами по службі. Можливо, виникнуть невеликі проблеми на роботі, які не позначаться на кар’єрі.

Якщо уві сні ви ловите мурашок, це означає, що найближчим часом до вас прийдуть гроші, а також шану і повагу.

Сучасний сонник попереджає, що розтоптати мурах, значить, підірвати своє благополуччя.

Якщо приснилися мертві мурахи, то ви витратите неймовірну кількість праці і зусиль в справу, яка принесе зовсім незначну віддачу.

Універсальний тлумач

Якщо приснилося, що впали в мурашник, вас чекають сумні звістки. Наступити в нього — до тривожних подій.

Якщо уві сні ви бачите, що в квартиру повзуть мурашки, то знайте: це обіцяє покупку нової речі. А ось побачити в нічних мареннях нічого не роблять, комах до повного розорення.

Спостерігати уві сні за мурахами, які дружно повзуть один за одним, означає, що наяву у вас дуже багато вірних товаришів, які ніколи не зрадять і не залишать у біді.

Якщо примарилося, що мураха щось тягне до себе в оселю — це відмінний знак. Універсальний сонник попереджає про те, що справжнє життя необхідно задуматися про події, які відбудуться в недалекому майбутньому, так як, найімовірніше, найближчим часом все зміниться і справи підуть не так добре як хотілося б, тоді вам необхідно буде скористатися своїми заощадженнями, які ви зробите зараз.

Думка Ванги і Хассе

Пояснення,, до чого сниться мураха, є і у Хассе. У цьому тлумачі снів йдеться, що побачити це комаха, значить, витратити багато сил або працювати не покладаючи рук для справи, яке принесе гарний прибуток. Якщо ж наснилося, що мурахи тебе покусали, чекай нещастя.

Сонник Ванги вважає, що подібне сновидіння віщує матеріальний достаток в будинку.

Тлумачення Міллера і Серафими

Детальний опис, до чого ж сняться ці створення, дає і Міллер. Провидець вважає, що сновидіння на ранок після побаченого цілий день будуть долати різні неприємності.

Міллер стверджує, що ті, хто істоти обіцяють швидкий переїзд в нову незнайому місцевість, де ви знайдете велику і дружну сім’ю.

А ось якщо мурахи наснилися закоханим — це до швидке весілля.

Циганка Серафима впевнена, що працюють, повзуть мурахи віщують клопоти, а також успіх і сімейні радощі.

Різні передбачення

Сонник Симона Кананіта стверджує, що подібне є в нічних мареннях до приголомшуючого успіху, сімейної радості. Розтоптувати їх — підривати власне щастя.

Якщо мурахи уві сні пробралися в рот, вашому житті загрожує страшна небезпека.

Сонник мурахи до чого сняться мурахи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: