Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мурашник, до чого сниться мурашник уві сні

Бачити уві сні працьовитих комах — до заслужених нагород на робочому місці. Сонники стверджують, якщо приснився мурашник — це означає що вас цінують, бережуть і шанують в колективі. Щоб дізнатися,, до чого сниться численне дружелюбне сімейство, необхідно пригадати, що саме відбувалося в сновидінні.

Трактування за сонником Міллера

Величезний лісовий будиночок з мурахами уві сні символізує купу серйозної роботи, вигідні угоди, відрядження. Доступно пояснює,, до чого сниться мурашник, американський психолог. За тлумаченням Міллера, бачити його можна в різних ситуаціях:

 • Спостерігати в лісі — до визнання, налагодженню зв’язків;
 • Сідати на купу — до подолання перешкод, труднощів;
 • Випадково наступити — вам знадобляться гроші;
 • Зруйнувати — до небезпеки, непередбачених витрат;
 • Є торт «Мурашник» — до солодких любовних інтриг.
 • Стати лідером

  Бачити величезний мурашник з мурахами, постійно працюють, снують туди-сюди — до здійснення великих проектів. Сновидіння означає, що потрібно докласти максимум зусиль для виконання завдань. Якщо приснилися комахи, які невпинно трудяться уві сні, без допомоги друзів і професіоналів у своїй справі, не впоратися.

  Сонники говорять, що тільки спільними зусиллями колег, злагодженою роботою вдасться досягти потрібного результату, заявити про себе. Великі обсяги, зайнятість всього колективу, поява нових друзів, однодумців, можливість очолити проект — саме те,, до чого сниться мурашник.

  Час здійснення планів

  Комахи, що плазують по тілу, кусають — до прибутку, спокійною і ситого життя. Якщо приснилося, що довелося задавити комашку — будьте готові до розглядів з приводу помилок, недоліків. Сонники рекомендують стати обережнішими, не підводити колег, рідних, товаришів.

  Якщо бачили мурашник з мурахами, згадайте, що робили мешканці лісового будинку. Дружно бігали навколо житла — до міцного шлюбу, довірчих відносин, ховалися всередину — можливо, компаньйони від вас щось приховують.

  Запобігайте неприємності

  Позбутися від мурашника уві сні, наступити, тупцювати, бачити, як хтось поливає окропом, хімічними складами — до скоєння вчинків, за які буде соромно надалі. Особливо, якщо наснилося, що наступити на нього зважилися усвідомлено.

  Цікаве позначення,, до чого сниться величезний мурашник, можна знайти у Ванги. Її сонник попереджає про войовниче настрій сновидіння. Ви зараз готові сперечатися з батьками, начальством, близькими людьми з приводу.

  Вперед, до задоволень

  Тлумачення сну, в якому довелося їсти однойменний торт, зводиться до початку приємного в усіх відношеннях, роману. Сонники обіцяють низку яскравих переживань, щасливих моментів і радісних спогадів.

  Є торт «Мурашник» уві сні, випікати його, пригощати друзів — до святкового настрою, активного відпочинку, подорожей, туристичним походам.

  Сонник мурашник, до чого сниться мурашник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: