Сонник мумія, до чого сниться мумія уві сні

Поряд з більшістю некротичних символів мумія уві сні тлумачиться як недобрий знак. У той же час, сонник нагадує, що у смерті є і зворотна сторона: позбавлення, звільнення, зміни. У відриві від загальної концепції сновидіння складно судити,, до чого сниться згаданий образ. Яскраві фрагменти і емоції сплячого не менш значущі, ніж «головний герой» нічних мрій.

Новинка від Міллера

Якщо наснилася мумія фараона, сонник Міллера обіцяє грандіозні зміни. Можливий переїзд в далекі краї. Правда, заради нових вражень доведеться залишити те, чим ви жили в минулому і почати все з чистого аркуша.

Уроки історії

Традиція бальзамування покійних поширювалася переважно на коронованих і знатних осіб. Коли трапляється бачити уві сні, як бальзамують людини, в велич покійного сонник вбачає завершення важливого періоду в долі сплячого.

Якщо наснилася древня мумія людини, забальзамоване багато століть назад, сновидіння уособлює старі образи, розчарування, незавершені плани, стосунки, що ведуть у глухий кут.

Якщо довелося самому забальзамувати людини уві сні, на ваші плечі ляже турбота про родича або друга, якого знаєте все життя.

Ілюзіям місця немає

Медіум Хассе пояснює,, до чого сниться бачити мощі в труні. Плани сновидіння загрожує зруйнувати раптова хвороба.

Якщо привиділася мумія в труні, Міфологічний оракул обіцяє дивовижні відкриття. Не факт, що сновидець буде готовий сприйняти інформацію, адже заодно доведеться визнати, що він багато років помилявся.

Раз вже довелось бачити стародавні людські останки в труні, Сучасний тлумач радить покопатися в своїй біографії: раптом знайдеться який-небудь важливий неізвлечённий урок.

Минуле повертається

Іноді трапляється бачити воскресіння мумії уві сні. Сонник пропонує різносторонній тлумачення,, до чого сниться настільки фантастичний сюжет.

 • Якщо приснилося, як давно покійний оживає, наяву з’явиться шанс відновити колишні стосунки;
 • Коли уві сні висохле тіло оживає, значить, зараз саме час взяти реванш;
 • Ожила мумія попереджає, що ваша доброта на руку недоброзичливцям;
 • Ожила уві сні мумія означає можливість повернути безнадійно втрачене.
 • Нехай вас не бентежить, що інтерпретації часом суперечать один одному. Обставини з реальної дійсності вкажуть, що означає сновидіння саме у вашому випадку.

  Скелети звірів і чудовиськ

  Цікаво дізнатися, до чого сняться забальзамовані останки космічного прибульця чи дивовижної тварини. Універсальний сонник вважає символ сприятливим. Сновидець або сам знайде нестандартне рішення давньої проблеми, які події візьмуть несподіваний поворот, яким він спритно скористається.

  Сонник Мандрівника вважає, що той, кому приснилася мумія тваринного, стикнеться з серйозним недугою. Сплячий може сам опинитися пацієнтом або його чекає догляд за тяжкохворим. Вірогідність зараження і летального результату висока.

  В езотеричних сонник знайдеться пояснення,, до чого сниться мумія тварини, що належав вам. Гнітюча проблема або докучає недруг несподівано залишить вас у спокої.

  Білосніжна і небезпечна

  Якщо наснилася біла висохла фігура, Східний сонник закликає до граничної пильності. Зростає ризик великих неприємностей і травматизму через неуважність.

  Коли біла мумія фігурує в дівочих мріях, образ втілює мрію про вічну молодість і красу. Тлумачення сну в такому випадку нейтрально.

  Сонник мумія, до чого сниться мумія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: