Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мурахи — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Взагалі, мурахи уві сні символізують працьовитість і родючість. Якщо вам присниться мураха, який зупинився в той час, як інші мурахи неспокійно снують туди-сюди, то очікуйте почестей і необтяжливо існування. Бачити уві сні мурах за роботою віщує клопоти, невпинна праця, успіх і сімейні радості після періоду застою і розчарувань. Спіймати мурашки, тримати в руці або бачити, що він сам приповз до вас уві сні, означає, що вас чекає заохочення за виконану роботу. Натиратися уві сні мурашиним маслом — знак прибутку. Дивіться тлумачення: Масло, Запах, Кисле, Оцет.

Тиснути мурах уві сні означає, що ви наробите дурниць і своїми руками погубите власне щастя. Мурашник бачити уві сні — знак прибутку від вигідного справи. Наступити на мурашник уві сні — до тривог і прикростей. Сидіти на ньому уві сні — знак того, що ви зробите все можливе для досягнення поставленої мети. Погано бачити уві сні мурах з крилами. Після такого сну вас чекають прикрощі і будуть переслідувати неприємності. Особливо на наступний день. Вмираючий або роздавлений мураха в вашому сні означає, що ви втратите роботу або гроші. Іноді такий сон пророкує небезпеку в дорозі. Тому після такого сну відкладіть поїздки на кілька днів.

Сонник Лоффа

Мураха символізує старанність, скромність, ощадливість, працьовитість, ідею праці на благо суспільства. Існує приказка: «Працює, як мураха». У християнстві вважається, що мураха, що відокремлює зерна від плевел, символізує мудреця, що відокремлює щире навчання від помилкового. У той же час працьовитість мурахи, представлене в Біблії як чеснота, в індуїстської та буддійської традиції розглядається як щось зайве і вважається символом метушливості, властивої тим, хто не усвідомлює скороминущість людського життя.

У Китаї мураха уособлює порядок і невпинну службу. У Малі мурахи вважаються благими творцями, творцями ремесел (мурашкоїд ж втілюють шкоду). У африканського племені беті божественний мураха Кпакпаньінільепо уособлює людську совість. Мураха — улюблений герой японських казок. У снах ж мураха або мурашник говорять про суєтних буднях, які виявляться сповна винагороджені горою зробленої роботи. А ось вбивати мурах уві сні — дуже поганий знак, він означає власними руками погубити можливість здійснити свої бажання.

Езотеричний Сонник

Існує відомі народні вирази: «Працює, як мураха» або «Дружать, як мурахи». Так викликаний в сновидінні образ мурашки, швидше за все, і є відклалися в вашому сновидінні ці відомі вирази. Можливо, образ мурашки — з’являється уві сні тоді, коли в реальному житті ви зустрілися з людьми, що володіють тими прекрасними людськими якостями, які уособлює мураха: працьовитість, скромність, ощадливість, дружелюбність.

Побачити уві сні мурашки, щось тягне в мурашник — знак того, що в реальному житті вам слід замислитися про своє майбутнє, тому що, можливо, незабаром обставини зміняться в гірший бік і вам дуже сильно знадобляться заощадження, які ви зробите в теперішній час.

Спостерігати уві сні за снують по мурашник мурахами — добрий знак. Такий сон говорить про те, що в реальному житті, завдяки своїй працьовитості, ви досягнете успіху і визнання оточуючих. Тиснути уві сні мурах — означає, що незабаром ви зробите вчинок, за який будете розплачуватися все своє життя.

Сонник Лонго

Сон, в якому ви бачите мурашник з великою кількістю мурах, повідомляє, що ви втомилися від своїх повсякденних обов’язків. Вам потрібен невеликий відпочинок і зміна обстановки. Якщо уві сні ви впали в мурашник, будьте готові до отримання нехороших новин. Сниться, як ви руйнуєте уві сні мурашник, значить, вам не потрібно вплутуватися в сумнівні заходи.

Комахи чорного кольору застерігають про зіткнення з людьми, які будуть набридати. Позбутися від них можна буде тільки завдяки рішучим діям. Бачити, як тікають чорні мурахи, значить, можете бути спокійні, несприятливий період закінчився. Велика кількість комах — це символ одноманітного життя, що викличе багато неприємних відчуттів. Якщо вони бігали, значить, перед вами відкриються різні дороги. Бачити, як численні комахи будують мурашник — це знак здоров’я і стабільного матеріального становища.

Ісламський Сонник

Мурахи тлумачаться як слабкий народ. Якщо хворий побачить, що мураха повзе по його тілу, то він помре. Мурахи також вказують на родючість і доля від Аллаха. І хто побачить, що мураха заходить в його житлі, то удача і благо прийде в цей будинок. Це також людина, що працює дуже багато, і приносить користь своєму другові. Хто побачить уві сні, що мураха виносить щось з його житла, може все втратити і зубожіти. Бачити мурах у мурашнику — до успіху і радості в сім’ї. Якщо ж уві сні з мурашника виповзає багато мурашок, то такий сон віщує біди і проблеми.

Англійська Сонник

Якщо у вашому сновидінні з’явилися мурахи, то досить імовірно, що ви незабаром виїдете жити в «мурашник» — велике місто з розвиненою промисловістю. Там ви створите велику сім’ю, в якій більшість становитимуть хлопчики і чоловіки. Тим, хто старанний і працьовитий, сон про мурах може повідомляти про швидке збагачення; тим же, для кого старанність не характерно, — про максимально можливої ​​бідної життя. Тим, хто закоханий, мурахи віщують швидке подружжя і створення великого сімейства; людям торговим — прибутку і досягнення матеріальної незалежності.

Сонник Ванги

Бачити уві сні, як мурахи бігають по мурашник і метушаться, — означає удачу в поточному році. У вас не буде розчарувань, значних потрясінь і сварок. Всі справи будуть проходити вдало, спокійно і так, як ви задумали. Очікується значний прибуток і успіх в робочих питаннях. Достаток сім’ї зросте. Якщо ви руйнуєте мурашник — значить, вам варто звернути увагу на своє ставлення до навколишнього середовища. Ви не цінуєте те, що у вас є, і не дбаєте про майбутнє. Будьте людяніше і дбайливіше до людей і природи, інакше удача від вас відвернеться.

Сучасний Сонник

Сон, в якому будь-хто руйнує мурашник, передрікає біду. Якщо снилося, що мурахи носяться близько мурашника, це означає, що в кінці темного тунелю вже яскраво видніється світло — смуга невезіння закінчиться в цей же день. Такий же сон на неділю віщує осяяння, прозріння і подальше переродження сплячого. У ніч на п’ятницю мурахи сняться до того, що вашому організму не будуть страшні ніякі захворювання. Імунітет настільки сильний, що навіть якщо хвороба почнеться, ви зможете швидко вилікуватися самостійно.

Сонник Менегетті

Бачення мурашки вкрай несприятливий знак. Він свідчить про вашому внутрішньому психологічному розладі. Можливо ваш уклад життя, хоча і здається на перший погляд цілком гідною кандидатурою, руйнує вашу особистість і веде до деградації. Також цілком можливо, що ви перебуваєте під впливом психологічного вампіра, який забирає всю вашу життєву енергію.

Еротичний Сонник

Мурахи зазвичай сняться до дрібних неприємностей і сварок з коханою людиною. Якщо вам приснилося, що ви уві сні топчіть мурашок — значить, зруйнуєте власне щастя. Тут маються на увазі не тільки ситуації на роботі, а й особисте життя.

Сонник Міллера

Того, кому насняться мурахи, весь день будуть переслідувати дрібні неприємності. Відсуваючи від себе всі ці нікчемні причини для роздратування, він виявить справжню причину свого глибокого незадоволення власним положенням.

Сонник Хассе

Побачити мурах — заради якоїсь справи будете багато працювати і отримаєте певну прибуток; топтати — будете топтати власне щастя; вас вкусили — на жаль.

Сонник Мандрівника

Мураха — прибуток через наполегливу працю; повзають по тілу, кусають — психічні та нервові розлади; зруйнувати мурашник — нещастя.

Китайський Сонник

За ліжка повзають мурахи — нещастя.

Сонник Цветкова

Мурахи — достаток.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: