Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник моряк — до чого сниться?

Сонник Міллера

Якщо снилися моряки або уві сні моряком були ви самі, це означає, що ви підете в подорож, яке обіцяє бути не тільки тривалим, але і вельми цікавим і насиченим. Для дівчини сон, у якому вона побачила моряків, означає, що скоро в її житті виникне загроза розриву відносин з коханим через легковажного флірту. А якщо вона побачила в ролі моряка себе, такий сон пророкує, що вона не зможе відмовити собі в задоволенні зробити якийсь вчинок, абсолютно непристойний для дівчини, і через це може втратити вірного друга. Якщо уві сні ваш корабель відплив, а ви залишилися на березі, то наяву належить через чогось тривожитися.

Англійська Сонник

Сон, в якому ви були моряком, може означати вашу еміграцію, причому новою батьківщиною стануть якісь дуже далекі краї. Наснилося групка моряків пророкує новина з-за кордону, для ділових людей вона виступає передвісником вигідних угод і операцій, пов’язаних з морем. Молода жінка побачила моряків, серед яких один стояв трохи віддалік, пильно дивлячись на неї, — це її майбутній чоловік. Побачила моряка, який опинився в біді через розігралася шторму — значить, з далекої поїздки благополучно повернеться на батьківщину її чоловік.

Сонник Лоффа

Моряки в усі часи асоціювалися з далекими країнами і всілякими пригодами, повними і небезпеки, і романтики водночас. Якщо уві сні ви бачите моряка або самі їм є, то цей сон пророкує вам довгий і захоплюючу подорож. А ось бачити, що ваш корабель іде, залишивши вас на березі, обіцяє тривоги і печаль.

Сімейний Сонник

Моряк — Вам належить приємна подорож в далекі країни. Команда моряків — ви почнете новий любовний роман, не встигнувши розправитися зі старим. Капітан — ваші благородні спонукання здійсняться. Бути одягненим в морську форму і перебувати на борту корабля, який вирушає в далеке плавання, — це вам слово буде порушено.

Сучасний Сонник

Взагалі моряки уві сні віщують довгий і захоплюючу подорож. Для дівчини такий сон означає ймовірність розриву з коханим через легковажного флірту. Якщо вона бачить себе уві сні моряком — наяву її чекає спокуса зробити якийсь непристойний вчинок, через який вона може втратити вірного друга.

Езотеричний Сонник

Моряк, прівідевшіеся на тлі штилю в море, пророкує, що зміни будуть радісними і принесуть спокій. Бурхливе море або шторм підказують, що спляча людина стримує свою внутрішню силу, а майбутні зміни безпосередньо залежать від його характеру або вчинків.

Еротичний Сонник

Дівчина, якій присниться моряк, з власної вини посвариться зі своїм коханим. Якщо їй присниться, що моряком є ​​вона сама, це означає, що вона втратить свого обранця через свого негідної поведінки по відношенню до нього.

Китайський Сонник

Бачити, як тебе беруть на флот — до небезпеки. Бачити, як тебе виганяють з флоту — до удачі, радості, сімейного благополуччя. Бачити себе офіцером флоту — до постійних сварок в сім’ї.

Французький Сонник

Побачити моряка — сон до змін в житті. Ймовірно далеку подорож, в якому вам може загрожувати небезпека.

Сонник Мандрівника

Моряк — досвід самого сплячого, який допоможе подолати всі труднощі; розлука; подорож.

Сонник Цветкова

Моряк для жінки — втрати в особистому; сам моряк — посягання в особистому на сплячого.

Сонник Хассе

Досягнете успіху в комерції; підете в подорож.

Ісламський Сонник

Моряк — це лікар.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: